Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • az na ty mesta jsem zatim spokojeny ono se vzdycky na necem neco najde...1000 lidi 1000 chuti *5*
  • jo potrefena husa se vzdycky ozve... nemam potrebu krast hry a nemam potrebu je stahovat, kdyz stoji za 2 veci
    • sorry je to pro FildasCZ
  • urcite neni najlepsia,vidno ze sa setrilo, v hlavnych mestach ziadna animacia na celu obrazovku mesta len trapne male okienko a hlavne tie skilly hrdinov pre kazdu rasu stale rovnake, ani kazda rasa nema svoje unikatne skilly len ten jeden,si zoberte kolko unikatnych skillov bolo v homam V ked sa pokombinovali s hlavnymi
  • Lehke otazky? .... No nevim ,)
  • naprosto mi vyhovuje ja ji pokladam za jednu z nejlepsich ze serie...Má par bugu ale to se opravi *1*
  • Tuhle hru nechci ani zdarma, teda pokud ji nedodelaji a to nemyslim formou DLC
    • Ale prosim tebe asi nevlastnis origosku hraju to a zatim jsem skoro na zadny bugy nenarazil vyjimka mozna jen to,ze to pada na vistach bratrovych a nebo to,ze Hard obtiznost je proste tezka ja pra**
      A problem s online .. Hraci se odpoji .. Meli by mit nejaky postihy a podobne
      Hrajete dvacet minut a pak leav
      • filias
        Bugy tam jsou. A to zásadní. Osobně jsem se třeba zasekl v 2. kampani za orky. Musel jsem začít hrát za někoho jiného... Nehledě na to že se mi tam podařlo dostat do stavu, kdy se mi tam podařilo vytvořit neomezené množství jednotek + několik menších chyb, např. když na mě někdo útočí nefungují klávesové zkratky, atd...
        Bug list zde:
        http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5861060878/m/3141070459
      • USER47
        Takže třeba to, že u vylepšenýho griffina nefunguje speciální útok, je úplně v pohodě, že ano? Nebo buglý questy v kampaních (zejména necro kampaň je podle oficiálních fór prolezlá chybama až běda). Nebo spousta chyb jako zamrznutí scrollování obrazovky po loadu z bitvy a další věci, to všechno je normální?

        Hra je chybama prolezlá až běda, a to nemluvím o spoustě stížností na vybalancování frakcí, cheatující AI, co si každej tejden spawne megaarmádu bez nutnosti shánět zdroje atd...

        Ve srovnání s předchozím dílem se mi líbí odklon od toho infantilního příběhu a grafickýho stylu, ale hratelnostně zatím pětka vede o velkej kus. Neříkám, že se to nemůže změnit, ale minimálně pár patchů to potrvá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit