Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznejme si a řekneme na rovinu, že příbeh Diabla 3 spíš připomíná nějakou slátaninu z wowka pro 12 lete děcka.
    • walltar
      Přiznejme si a řekněme si na rovinu, že diablo nikdy nebylo moc o příběhu.
      • ty jseš poradnej pablb.
        • walltar
          A ty si to hrál kvůli tomu propracovanému příběhu a vůbec nevěděl co se stane zarohem co? Asi máš potom půlku mozku nechc se otestovat. *7*
          • havne nezapomeň v každem druhem prispevku upozornit na to jak si inteligentnej *1* *11* ani nedokážeš pochopit že o propracovanem pribehu v d2 jsem nikde nemluvil
            • diablo 3 se nesnaží o pribeh? *8*
            • Kritizovat nějakou hru za něco, o co se vůbec nesnaží, nesnažilo a ani nechce, aby to vypadalo, že se o něco podobnýho snaží, chce vážně jen půl mozku, ber si to klidně zle.
        • Proc? Souhlasim ze D3 ma pribeh pro male deti, nektere veci jsou naprosto nelogicke a je to plne tak hloupych kecu, ze obcas musim hrat bez zvuku. Ale tez je pravda ze o tom to neni, pribeh D1 by se dal rict jednou vetou, pribeh D2 vicemene tez. Horsi uz je to s atmosferou, ta byvala lepsi, ale pribeh byl vzdycky docela hloupy.
    • Nevim, jestli seš troll, ale je to opravdu tak. Navíc je celá hra koncipovaná jako masivní záležitost pro více hráčů. Ať si říká kdo chce, co chce...je to variace Diabla s WoW.
  • Zdravím..vím,že je to tak trochu mimo téma,ale chtěl bych se Vás zeptat..je v týhle republice momentálně Diablo 3 k sehnání?Já at se snažím jak se snažím,tak všude ve všech obchodech píšou vyprodáno..kdybyste měl někdo nějaký tip,tak bych to ocenil..děkuji
    • MrSanta
      Nevím kde bydlíš, ale zkus se projít po městě, v kamených obchodech by se to mohlo dát sehnat.
      • Asharak
        Kamenné obchody jsou horší než e-shopy. Teda alespoň podle infa co sem dostal, že měli dostat pár kopií ale nedostalo se na ně, vše se vyprodalo přes eshopy.
    • zkus www.gamescape.cz pisou, ze v liberci maji posledni kusy...nicmene to tam maji drazsi
  • Chlapci, jen krátce. A kdo nechce číst, tak předem - 1/10. Diablo 3 má výbornou hratelnost, ne-li lepší jak D2. Systém hry - skilly, automat statů, eventy, artisani a jejich levelování. Ty nové prvky ve hře jsou fajn a ikdyž některé to trochu zjednodušují, dotává ta hra úplně jinej drajv a lepší drajv. BOHUŽEL to už není Diablo. Příběh je naprostá katastrofa a kdo říká, že hry jsou hlavně o klikání a o multiplayeru, ať raději okamžitě přestane číst a vrazí si facku. (spoiler) 1. akt byl jště v pořádku - atmosféra docela temná, lokace moc pěkný a zajímavý, pak to ale přišlo - Butcher. Nejen, že je směšnej, ale na těch velkejch příšerách je vidět, jak je ten novej styl Diabla strašně nedetailní. Když si vzpomenu na Andariel a její trůn, všude krev po stěnách, to jezírko s mrtvolama. To bylo opravdu super. Andariel sama o sobě nebyla těžká, ale sálá z ní ta bizarnost. Efekty - při soubojích je to extrémně nepřehledné. Je mi jasné, že vám to tak nepřipadá, ale barevná paleta to hodně kazí. Smrt Deckarda Caina by si zasloužila mnohem víc, než jen trapnou in-game animaci...postavu, kterou všichni milujeme, zabije fialová víla z Warcraftu. To je snad vtip, ne? Ale pořád se to ještě dalo skousnout. 2. akt byl taky docela obstojnej, ale tady to začíná. Beru Nový Tristram lokaci jako zajímavou připomínku Diabla univerza a celkově se hodně povedl, ale proč tedy musí pokračovat v pouštní lokaci jako Lut Gholein? 3. akt byla naprostá katastrofa. Přípomíná 5.akt v D2 a je prostě nudný, Azmodan je komické tlusté prasátko a rozhodně nebudí respekt. Obecně se moc ty poslední Zla vykecávaj a nějaká temná atmosféra je ta tam. A poslední akt? Hrůza a děs. Nebe se přece musí vymazlit..jasně, napadli ho démoni, ale to neznamená, že musí působit prázdně jako peklo v D2. Celkvoě je to remake Diabla 2, žádné pokračování, které to posune někam dál. jen systém se posunul. Tyrael se obětoval, fajn. Hezkej začátek. S Leah jsme to nějak očekávali (ti co mají aspoň polovinu mozku), ale proč se o ní vůbec nikdo na konci nezmiňuje? Jen tak snadno se jí zbavit, když ona je prakticky tou osobou, která nás vede Diablem 3. Jako charakter s ní strávíte dost času a najednou jen pronesete, že je teda asi mrtvá, chudák. Hmm...Pro mě umřela Diablo série. trojyk byl vždycky prokletý, ať jde o film nebo hry. Třeba někde v jíný dimenzi si užívaj lidi Diabla 3 od Blizzardu North. Závist.
    • P.S.
      taky je hloupost že nebe mužou napadnout andele, Buh a andele maji absolutni moc a demoni muzou napadnou akorat tak nas svet. Tohle je zakladni princip , ktery by mel byt dodrzen i ve fantasy hre.
      Tkže pribeh hruza, prvni dva akty dizajnovo skvele, začatek tretiho aktu slabota. Jestli jak rikas to bude dale upadat tak jim asi tech 12 let stačilo na prvni 2 akty a pak zbouchly ješte zbytek aby to mohli konečne vydat?
      • smejki
        pleteš si slova "měl" a "mohl"
      • Bahca na spoilery, ale svoje nabozenske predstavy nekonfrontuj s pocitacovou hrou. Andele z Diabla nemaji nic spolecneho s nejakym krestanstvim. Uz jen to, ze se koncil rozhodoval, ze vyhladi vsechny lidi, aby zabranili tomu co se prave stalo ve tretim dile a nedoslo k tomu jen diky 1 hlasu, by te melo upozornit, ze to neni zadny biblicky pribeh. Tyrael se za nikoho neobetoval, ale protoze byl obvinen, ze zavini zkazu ,,nebe,, protoze diky lidem Diablo ziska svoji moc a on nesouhlasil s likvidaci lidstva, tak odmitl dat zustat v ,,nebi,, a odesel. V D2 ti nevadi, ze se dostanes portalem do ,,pekla,, ale tady ti vadi portal do ,,nebe,, ?
        • Tyrael je smrtelný, tudíž se obětoval.
          • obetoval svoji nesmrtelnost, aby se mohl stat clovekem, protoze vzhledem k tomu jakou pozici zaujali andele vuci lidem uz dal nechtel byt jejich bratrem...to neni, ze by se obetoval, ale ze je poslal do pr...le
            • oops nejaka chybka
            • to neni uplne pravda, on chtel intervenci z ,,Heavnu,, ale kdyz videl, ze na nej kaslou a nepomuzou mu tak se rozhodl, ze ,,uz nebude jejich bratrem,, a vybral si, ze se stane smrtelnym....protoze vzhledem k tomu, co vyvadel od doby vzniku Sanctuary, tak nejake varovani proti 2 lesser evilum je jen kapka v mori. to neni uplne pravda, on chtel intervenci z ,,Heavnu,, ale kdyz videl, ze na nej kaslou a nepomuzou mu tak se rozhodl, ze ,,uz nebude jejich bratrem,, a vybral si, ze se stane smrtelnym....protoze vzhledem k tomu, co vyvadel od doby vzniku Sanctuary, tak nejake varovani proti 2 lesser evilum je jen kapka v mori. A kdyby chtel, tak si klidne muze nechat nesmrtelnou formu, nejspis uz ho imperius pekne stval, stejne se spolu jen hadali uz od dob velkeho konfliktu.
            • On je nikam neposílal. On chtěl lidem pomoct a jelikož by mu to nedovolili, varovat je před Azmodanem a Belialem, tak obětoval svou smrtelnost, aby je mohl varovat. Tudíž se obětoval. Klidně mohl dál křepčit na nebesích a hrát s Imperiem karty...
        • tak za prve to nejsou moje predstavy ale katolicka verouka a napsal jsem, že jsem si toho vedom že tohle je jen fikce ale i když je to jen fikce, tak když už použivaji andely, demoni, nebe a peklo, tak by nemeli mrzacit zakladni logiku vecí. Ale do tehle debaty se nechci poštet, pointa toho prispevku je že pribeh je katastrofa a je delany v hollywoodskem stylu "na efekt". Moje argumenty muzes klidne ignorovat, protože stejne plati to co napsal Lukáš.
          • Asharak
            Buď té lásky k Bohu, a nepleť jeho fantasy literaturu s Lost realmem a jinou... dík!
            • ja to nepletu prece jsem to napsal hned na uvod, jen se mi to nelíbí. Nikomu to nevnucuju. a to že se inspirovali u krestanstvi je jasny a nikdo to nemuze poprit. jen nechápu když uz mohli použít jako predlohu sv. pismo, ktere ma jasnou logiku, proč museli vymyslet takovy hloupy guláš jako to jejich lore
          • vlastik.plaminek
            Takže jenom pro to, že kdosi kdysi napsal knížku pohádek a pověstí dneska někdo nemůže vytvořit vlastní pohádku s podobným námětem?
          • walltar
            Joe tak to co hulíš to musí být síla, neposlal bys mi trochu?
            • ty jsi obyčejnej namyšlenej hňup, když maš iq 120 tak bys mohl pochopit co jsem napsal.
            • walltar
              Jak říkám musí to být síla, ale když se nechceš podělit tak co se dá dělat.
            • blbečku co konkretne tvuj dementni mozek nebere? navazis se do mne protoze jsem verici nebo se vyznas v teologii lepe než ja? pochybuju *11*
          • Ja jen nechapu, proc by se jedna fikce mela drzet jine fikce. Mozna, kdyby andely nazvali treba maiar, jak to udelal tolkien, tak by to pro nektere bylo zkousnutejsi.
            • no vzhledem k tomu, ze jeji otec je hrdina z d1, takze si nejspis mohl vybrat tu nejvetsi kocku (ostatne ta jeji matka taky vypada solidne) tak pak uz neni divu, ze i dceruska se povedla a kdyz jsou ve hre barvicky na zmenu barvy brneni, tak si tam urcite i holky lakuji nehty
            • ja byl kdysi taky neverici ale nikdy jsem verici neurazel ze je to fikce, nabozenstvi neni fikce a jo, meli to nazvat jinak a ne vykradat biblicke temy nejakym pribehem o hvezde a padlych andelech a komolit to. Kdyby si udelali vlastni svet tak by to bylo ok.
              Pointa je ale jinde, jak psal Lukáš klíčovou postavu zabije fialová víla amálka v cut scene, jsou tam hollywoodske mega sceny o tom jak pochoduji armady demonu a hlavni hrdinka je hezounka holčička s nalakovanyma nehtama. pusobi to lacine
    • Já jsem sice jen na začátku 3. aktu ale souhlasím s tebou. Bossové mi pripadají smešní, myslím dizajnem, nebudí respekt ani nepusobi temne. Pribeh, alespon ta čast kterou jsem videl, je skutečne katastrofa. Chápu že pribeh Diabla nema biblicky zaklad ale už samotny fakt že andel spadl z nebe aby se za nas obetoval je hloupost. Padlí andele jsou demoni. Podle me to postrada hloubku a je to jen na efekt. Diablo 2 melo epicky pribeh a presto se zaobišlo bez tech velkolepych scen (jako na začatku 3 aktu, totalne trapne video) a hezkych slečen s nalakovanymi nehty (Leah).
      na tohle jsem upozornoval hned od začatku, že to tak bude.
    • Souhlas jen se 4.aktem, ktery mel vypadat mnohem lepe, ale tak nejak je to zrcadlova kopie pekla z d2. Pribeh se mi libi..snad az na ten zaver, ktery mi prijde takovy ,,americky,,.
  • Pro mě je D3 obrovské zklamání. Hratelnost je fajn, jenže pohnojili jiný věci. Těším se, až tady bude renceze, abychom si to krásně probrali.
    • A v cem te zklamalo ? Me zase naopak ohromilo, vsecko dobre z D2 zustalo, pribily nove prvky, spojeni z ostatnimi hraci diky pripojeni na battlnet, hra je tezsi, herni doba delsi, parada
      • Hm nektere veci jsou super, ale nektere jsou proste udelane spatne. Nejvic mi vadi system dropu itemu, kdyz na normal ani nightmare mi nepadl zadny unikat ani jedna setova vec. Kamosum co to hrajou,padl za celou dobu treba jen jeden atd...pritom na D2 bylo super, ze jsi takove veci nachazel postupne, mohl si sestavovat low lvl sety a podobne. To same, kdyz zrusili, ze bossove po prvni zabiti jsou oznaceni za normal elity a tim padem z nich nic kloudneho vickrat nevypadne. Misto toho chodit v MF equipu farmit lokace...fajn napad, ale abych navlikal svoji HC postavu do MF ??? a riskoval, ze na me vlitne nejaka elita, ktera me zabije ? To je proste tezce nedomyslene. A vsechno kupovat v AH je nuda.
        • walltar
          Tak to co je v tom AH taky někomu padlo, kdyby tam byl královský drop všeho tak lidi co plánujou že budou farmit diablo místo toho aby pracovali umrou hlady *1*
          • A nebo prostě Blizzard vysummoní dobrej item a švihne ho tam v přestrojení za hráče.

            Oni ten systém vymysleli, oni ho řídí, jen oni ho kontrolují, takže neexistuje nic na světe, co by je od toho mohlo zastavit.

            A když to budou dělat chytře, tak aby to nebylo okaté, tak nebude problém a oni budou moct jen rýžovat prachy, protože mezi hráči Diabla 3 se určitě najde někdo ochotný zaplatit.

            A když to napadne mě, tak bych se divil, kdyby to stejné nenapsalo zkušené manažery Activisionu.

            Ale je to vlastně jen jeblá konspirace, že ano? Activision by přece nerealizoval neprůstřelný systém jak vydělávat, co se jim vůbec nepodobá.
            • Tak proč denně neunikají informace o vývoji jiných her, či praktikách jiných studií, od zaměstanců jiných studíí, co se ožerou a pustí si hubu na špacír?

              Ano, riziko prokecnutí je tu vždy, ale i to se dá minimalizovat.
            • nooo...ten item by nekdo musel udelat, nekdo ho tam vlozit atd...vzdycky clovek. A lide jsou co se tyka utajeni informaci dost nespolehlivi. Chodi do hospody na pivo, radi se chlubi, atd...a kdyz se pak nekdo takovy z Activisionu pochlubi svemu kolegovi z EA, tak by to pro takovy blizz, ktery ma navic svoje akcie na burze, mohlo znamenat docela dost velky pruse@r.
        • Proč myslíš, že to padá málo?

          Asi to bude mít co dělat s R M A H.

          A taky tím, že famrnení itemů je asi jediná věc, co tě u hry udrží, takže to nemůžeš dostat hned jen tak.
          • to ja beru, ale spis u tech high lvl unikatu...ale nechapu proc treba nepadaji ,,normal,, ,,nightmare,, sety a unikaty...stejne to kazdy pouzije jen kratce. Kdyz to porovnam s D2, tak tam jsem za tu dobu vzdycky mela nekolik setovych kusu a unikatu...tady prd, nebo 1/2 kusy. Jinak s toum RMAH mas urcite pravdu.
        • ja uz unikaty nasel dva. Jeden jsem dobre prodal v aukci a druhej jsem mohl pouzit a jakou jsem z nich mel radost!
      • Jestli je herni doba delsi, tak ja jsem papez v cinskem tanku
        • walltar
          Jak by si specifikoval herní dobu u diabla? Vždyť sou lidi co dvojku hrají dodnes. A pokud hrací dobou myslíš proběhnutí normal obtížnosti tak to je jenom první krok než se dostaneš do inferna. Bych chtěl vidět někoho kdo si to koupil kvůli příběhu a po prvním dohrání to vypne.
          • Nevim porad mam dojem, ze treba v D2 druhy act, tesne pred koncem, kdy hrac musel projit a vycistit vsech 7 kobek v pousti, trvalo dele nez cely 2 act v D3 proste dungeony a mapy uz nejsou poradne rozlehle a monster je take poskromnu (nevim jak na tom je hard a inferno) ale jedno vim jiste hru si zahraji max na hard, ale inferno uz zcela jiste ne.
            • Pamatuješ si to dobře:
              http://diablo.wikia.com/wiki/The_Seven_Tombs_%28quest%29
              zato sk moc ne
              *3*
            • Pokud se nepletu tak v jedne nebo 2 byly ukryty casti itemu, klic ktery ti dovolil pokracovat dale ve hre a kobky byly oznaceny, takze jsi mohl jit na jisto podle tech emblemu, ale i tak se vyplatilo vsechny prolezt, coz myslim vetsina hracu udelala. Takze tak nejak to bylo, moc podrobne si to jiz nepamatuji, hral jsem to davno, kazdopadne tak nejak podobne to bylo to jsem si jist.
            • tam jsi zadnych 7 kobek cistit nemusel
        • MrSanta
          Pošli foto, to musím vidět *15*
    • nevím proč jim ta recenze trvá tak dlouho, vždyť na tom klikání není co testovat:(
      • Asi protoze herni doba na normal je okolo 30 hodin ( recenzent eurogameru hral 36) a to je jen normal tzn do nakeho 30 lvu, takze nezkusis ani pulku spellu a bossove na dalsi obtiznosti delaj jine veci, takze aby ta recenze byla obektivni tak by se mela dohrat na vsecky obtiznosti a to je pres 100 hodin, a jeste se to nikomu na svete nepovedlo nevysi obtiznost zatim neni prekonana svetovej progres se zasekl ve 3 aktu.

        Treba na gamezone maj recenzi jako prvni v cr ale je to peknej blaf, ten recenzent rika veci co v te hre nejsou ale kdby to dohral aspon na normal tak vi ze tam jsou, a taky jak je hra primitivni ale to ze ma hra dalsi 4 obtiznosti a nejtezsi jeste nikdo na svete nedal to uz se nezminuje
        • takže to recenzent musí dohrát na všechny obtížnosti aby to mohl zhodnotit? zajímavý
        • SnakePlisken
          By mě zajímalo, co tam těch 30 hodin dělal. Kochal se krajinou? Šel na pivo a nechal zapnutou hru, jak tu zmiňuje kolega? :)
          Jestli ta recenze na EG bude taková, jako ta jejich videorecenze, což bylo jen komentované hraní nějakého puberťáka, tak nevím. :)
          Ono je celkově sranda číst české recenze na D3 (Game Park, Bonusweb). Hře se vytýká nízká obtížnost, ale to se není čemu divit, když to recenzent dohrál pouze na normal. Což je vlastně jakoby takové DEMO. Jako psát recenzi, když skončíte cca nalevelu 30 a maximum je 60 je celkem funny. Ale onose není čemu divit. Obdobné recenze se píšou i na MMO hry, kde recenzent hraje prvních 20 levelů a pak hodnotí celou hru. Vždyť po vylevelování na max level se vám u takových her otevře úplně jiný svět k prozkoumávání.

          Ale herní servery se předbíhají v tom, kdo rychleji přinese recenzi na tu či onu hru a pak to tak vypadá. Recenze jsou nekvalitní, neřeknou vám skoro nic a u mnohých máte pak dojem, že zasáhlo PR oddělení dané hry.
          • Jenomze pane plisken Diablo nikdy nebylo MMO a na 60 lvl prakticky nemate co delat narozdil od MMO her. Jenomze Blizzard se snazi tohle zmenit stylem - budou pvp areny, nekdy v budoucnu a farmeni legendarnich itemu ve skupine, coz me prijde jako uplny fail, takze misto toho, aby udelali vysperkovany singl, tak ze hry delaji nedodelany MMO paskvil.
        • To s tím že se progres zasekl není pravda ... vím o dvou skupinách lidí kteří do dohráli už před nějakou dobou :) Tady je jedna z nich http://cs.twitch.tv/nl_kripp
          • *to
        • hm normal jsem mel dohrany singl za 18h a to jsem prolezal vsechno...30/36h? To teda netusim jak to nekomu muze tak dlouho trvat. Nesel nahodou recenzent na pivo a nenechal spustenou hru ?
          • To nevim ale aspon ta recenze bude snad k necemu, ja jsem po 10 ti hodinach v 1/3 druheho aktu
            • to tak odpovida, ono ty akty jsou postupne kratsi a primocarejsi, stejne jak v d2
  • Tak jsem dohral 3 Act a mohu v klidu rici, ze tato hra neni spatna, ale neco ji chybi, nebudu pocitat fakt , ze delka Actu je velice mizerna az prachbidna, kdyz k tomu pripocitam neustale lagy v singlhrani, zacinam se ptat, kde soudruzi z Blizzardu udelali chybu, korunu tomu vsemu dodava nedelni udrzba serveru. A to uz si nevsimam takovych malickosti jako ze rare itemy jsou mnohdy horsi nez modre itemy. Kdybych to me objektivne zhodnotit tak vice nez 6/10 - mozna po dlouhem premlouvani 7/10 nadprumer, ale zadne 9/10 jsem jsem jiz na dvou webech cetl recenze inu hype je hype a redaktori pisi ve stylu jak kdo plati.
    • Co to je za minus ze jsou magicke itemy nekdy horsi nez rare itemy? To se proste stava kdyz se ti tyhle veci generujou nahodne....
      • fail by to nebyl, kdyby ty rare a modre itemy mely ruzne ilvly, ale uz se mi nekolikrat stalo ze itemy na stejnem lvlu, mely stejne staty a k tomu modry item jeste 2x socket bonus, kdezto rare item nic.
        • walltar
          Asi si potkal vyjímečně špatný rare a vyjímečně dobrý magic. Mě se to ještě nestalo.
          A prvni akt mě zabral přes 8hodin na normal obtížnost takže já sem spokojený. Sem si všechno prošel a všude byl a stejně to udělám i na ostatní obtížnosti takže bych řekl že s časem nebude probllém než se dostanu do inferna. 9/10 bych tomu každopádně taky nedal už jenom proto jaký mají clusterf*ck místo serverů a za craft který nevím jestli k něčemu bude. Bohužel dneska se hry hodnotí jenom podle hypu kdo zaplatí redaktorům víc (redaktory games nechci obvinit že by je někdo platil ... on by jim stejně nikdo nic nedal i kdyby chtěli) má lepší číslo u recenze.
        • Teda ze by se mi nageneroval modrej predmet kterej ma vic vlastnosti nez rare to se mi fakt nestalo :D
  • Pro jana:
    Směřoval jsem někam jinam, ale když už jsi to načal... Především bych rozlišoval intelektuály a inteligentní lidi (to první nemusí automaticky znamenat to druhé - a naopak). Hry, které tady vyjmenováváš, nejsou inteligentně náročné. Ne tak aby je nezvládla skupina obyvatel rozložená ve vrcholu Gaussovi křivky. Určitě ale jsou pro náročnější hráče.

    polodebilni simpanz sice dokáže mačkat dvě tlačítka, ale pochybuji že dokáže koordinovat pohyby myši, mačkat a zabíjet nepřátele. Ještě přitom vyhodnocovat informace a měnit taktiku podle toho co se děje na obrazovce. U polodebilniho simpanze je podle mne problém jenom vnímat to co se děje v "obrazovce". Takže sorry tohle je čistej troling
    • Tak proc tu havet krmis kdyz je to jasnej troll :D
    • hele vis proc je v D3 vsechno nahodne generovany a hlavne mapy? No protoze dvojka sla dohrat se zavazanejma ocima stacilo jen klikat a to by dokazal i ten polodebilni simpanz a navic i slepej. Mozna u D3 by mu to neslo ale kdo vi *3*
      • Spades
        dvojka byla taky nahodne generovana, takze your argument is invalid...
        Navic chcu videt, jak by se zavazanyma ocima porazil byt jednoho bosse ...
        • toho simpanze bych uz opustil, to byla nadsazka, kdy jsem nechtel pouzivat vulgarni vyrazy jake pouziva treba .uff. :)
    • no ale ty se mnou v podstate souhlasis.. uznavas, ze vyjmenovane hry maji vetsi naroky (at uz na cokoli) a jen tim, ze tady vyjmenovavas dukazy, ze simpanz to preci jen hrat nemuze *1* tu absurdni situaci legitimizujes:).

      Taktika? Nebavime se o Total War, ze ?
      • Ne nauč se číst... Mluvíš o inteligentních lidech a o inteligenci a já ti říkám, že jsou pro náročnější hráče. Takový člověk může mít spoustu jiných proměnných - vlastností, které ovlivňují jeho zájem o hru...

        polodebilniho simpanze ti předhazuji, protože ten tvůj stupidní troling, není o ničem jiném než o snaze shodit určitou skupinu hráčů...

        U Diabla II bylo velice obtížné dohrát hru na na nightmare úroveň za čarodějku (já to nehrál na nightmare - ale vím to od známých). A rozhodné jsi musel mít dobře vyvinutou taktiku a jiné vlastnosti (samozřejmé že v té hře jsou limity), aby jsi byl schopný projít celou hrou...
  • I never asked for this.
    • No měla to být reakce na příspěvek, ale co už..
  • Nechápu, že nikdo napadá hodnoty způsobem kdy se sympatie snaží nahradit racionalizaci při nákupu her... To už to došlo tak daleko, že bych měl přijít do obchodu a vybrat si hru podle logiky a rozumu? Podle užitkovosti? bez jakýchkoliv dalších kriterií?... Ne takhle svět nefunguje *4*
    • Bohuzel, takhle svet nefunguje... svet funguje tak, ze pokud vznikne neco chytreho inteligentniho, narocneho na premysleni, koupi si to inteligentni lide a tech je par... viz (System shock, Planecsape, Grimrock). Pokud se ale zacne nabizet supidita, pri ktere clovek muze pustit mozek na vandr, ma to mnohem vetsi cilovou skupinu, protoze proste blbcu je na svete vetsina...I polodebilni simpanz zvladne porad dokola mackat jedno tlacitko (no dobre dve, ale vedle sebe:) ) ...Schvalne znate ve svem okoli nejakeho aspon prumerne inteligentniho cloveka, ktery hraje Diablo? Ja ne, a nedivim se, hrat tuhle hru je normalni ostuda. Asi jako kdyz mate o svem bratrovi priznat, ze je gambler zavisly na hernich automatech. Ale v podstate je to fuk, protoze rozcilovat se kvuli te hloupe casti lidstva je skoda nervu.. at si maji co chteji *5*
      • Spades
        Ja jsem nadrpumerne inteligentni a hraju diablo... taky hraju grimrock, ale u her se chcu bavit. Kdyz chcu premyslet tak si neco naprogramuju...

        Hry jsou zabava, kazdy si najde to o se mu libi.
      • walltar
        Co je podle tebe definice průměrně inteligentního človeka? Bereš to podle IQ nebo podle nějakého jiného ukazatele? Já hraju Diablo a mám IQ 122. Hraju sice spíš strategie, ale když makám hlavou 8-12h denně, tak když přídu domů, mám chuť zapnoput něco u čeho můžu vypnout mozek a pořádně poklikat na myš. Pokud si ty schopný, pokud pracuješ hlavou a ne rukama, přijít domů a zapnout nějakou náročnou strategii nebo něco podobného tak kudos já prostě potřebuju vypnout.
        • Inquisitor
          A členové Mensy si dali dostaveníčko? :D Sakra předhánět se kdo má větší IQ, to chce pořádný IQ.
          • yenda1
            1*
        • Aha tak uz chapu proc mi prijde stupidni mam IQ148
          • Spades
            Ja mam 146, a diablo je jedna z mych nejoblibenejsich her. To jestli u toho musis nebo nemusis premyslet je uplne jedno.
            Kdo kdy prisel na to, ze inteligentni lidi musi delat intelektualni veci?
            Bavi me sitcomy, cerny hnusacky humor, cod, diablo atd... To neznamena ze nejsem inteligentni. Jde jen o preference.
            • walltar
              Ano proto se taky ptám jakou stupnici používá na určení inteligence abych zjistil jestli jsem podle něho podprůměrně inteligentní.
            • stupnice inteligenčního kvocientu, je docela neaktuální a nepřesný způsob jak efektivně inteligenci měřit :/
            • Sheldon Diablo určitě hraje?:)
            • walltar
              Tím pádem že hranice kdy ti příjde D3 hloubé je IQ 147 - 148 ... Tak tohle je ta průměrná inteligence? Jestli Jan není Sheldon.
          • A píšeš jako prase. *12*
      • yenda1
        Na tohle musím reagovat. Neznám tě. Budu tě tu tak trochu soudit podle toho co jsi napsal. Asi jsi hodně inteligentní(bez urážky vážně), když si dovolíš rozdělovat na to co je OBECNĚ chytré a co blbé. Já to nevim. Evidentně se považuješ za elitu. A tvoje kritika taky jde z pozice elity, která se koupe v moří chytrých her, knížek, filmů. poezie atd. Chytří nám tu označují hloupé.
        Tvoji odvahu bych chtěl mít. Kádrovat lidi podle toho jestli hrají nějakou hru. V tvym vesmíru jasnosti, roztříděnosti a přesných hranic bych chtěl žít. Znám lidi co hrají Diablo a nejsou to podle mne žádní blbci. Já ten třetí díl ještě nehrál, ale ten druhý díl se mi líbil moc. Polodebilní šimpanz zdraví chytrou menšinu. Jdu si zahrát Ultimu VII. Snad to zvládnu. Uáááá uáááá uáááá.
        • Za co se ja povazuju je ireleventni, pisu jak funguje svet a ze opravdu chytrych lidi je min nez masa hlupaku a proto ma vyherni automat jmenem Diablo (viz veta z recenze:
          ..Tu pravou zábavu totiž Diablo III generuje právě ze snahy opatřit si co nejlepší možné vybavení.)
          takovy uspech a tolik prodeju...O kvalite hry se nema smysl bavit, vyherni automat neni bud dobra hra, nebo spatna hra - ma jen jediny ucel
          • Diablo je mezi RPG hry neco jako COD mezi strileckami
            • Proto se vydává jednou ročně.
          • Lol a ostatní hry nemají za účel se prodat. Ony se vlastně vytváří jen pro zábavu.
        • Neverim, ze clovek co hral Ultimu7, bude hrat Diablo (sedet u vyherniho automatu).. proc by to probuh delal?
          • To víš, někdo sedí u výherního automatiku, užije si minimálně 70 hodin zábavy (průměrná doma v Diablu) a královsky se baví. Někdo je ido*t (ty) a prosedí 70 hodin u komentářů, jen aby si dokázal, že má zvýšenou inte... počkat, jsi idi*t, inteligenci nemáš.
          • yenda1
            Protože svět není černobílej. Diablo potom Ultimu. Platonovu Ústavu a potom Blesk. Večer zajít na Bizetovu Carmen a potom si dát Hotel Paradise. No a co? Proč ne?
            • tak ten Blesk snad opravdu doufam ne
      • Já hry beru jako zábavu a odreagování po celodenní práci. Když člověk přijde po deseti hodinách z práce, nemá většinou náladu si pouštět hru, u které musí přemýšlet, chce naopak ten mozek vypnout a jen tak relaxovat. Tohle jestli nechápeš, tak potom mi přijdeš jako polodebilní šimpanz ty.
        • Vetsina lidi nejakou praci ma, jen nekdo relaxuje u Grimrocku, resi hadanky a nekdo sedi u vyherniho automatu a klika... a nerikej mi, ze Dezo, kterej cely den v praci taha pylte s cementem si vecer hraje sachy (samozrejme, ze muze.. zrovna tak jaou muze hlavou pracujici clovek relaxovat u inteligentni zabavy - a ne Diablo to asi nebude *1* )
        • Nechces premyslet, pak je to hra presne pro tebe (jak jsem psal). Proc se rozcilovat?, sam ses zaradil. A evidentne spolecne s tebou nechce premyslet kolem 2 mil. lidi (nebo kolik se toho prodalo )*1*
      • viz jedna veta z ceske recenze:
        Tu pravou zábavu totiž Diablo III generuje právě ze snahy opatřit si co nejlepší možné vybavení.
  • potreboval bych poradit. hraju za barbara a mam obrovskej problem s Vampiric monstrama. vzdycky me drtive sejmou, v podstate se k nim nemuzu priblizit, coz je u barbara problem. nevi nekdo, jak na to? *8*
    • no ono zalezi na jake obtiznosti...jestli nightmare (na normal nema snad problem nikdo s nicim) kdy je asi nejlepsi rada, sezen si lepsi vybavu nebo hell (inferno) kdy to chce spis vychytat build a taktiku...jinak na inferno mi stacila poradna obourucka s co nejvetsim base DMG a hodit tam earthaque a vetsinou vymalovano
      • dik, zkusim to, jedu to na nightmare, v normalu jsem si jich ani nevsim. daj se sice obejit, ale stve me to, je jich porad vic
        • Celé je to hlavně postavené na tom, jestli si v AH věci koupíš nebo ne. Já, kdybych měl jet např. nightmare s výbavou, která mi padala během normal, tak myslím, že bych se občas hodně trápil (minimálně s elitami a některými tužšími monstry) a staty bych měl stěží poloviční (díky tomu, že ve hře ti padají itemy, které jsou o několik levelů pod tebou ani žádná farma nepříchází v podstatě v úvahu).
    • walltar
      Já mám s nima problém pokud sebou mám templáře .... sem jednoho vampiric bosse dostal na 10% a on se asi 15x zase dohealoval o mojeho templare na 100% *16*
    • Ellendway
      Jsem v Hell obtížnosti, mám 51. úroveň a zatím jsem neměl nějaký výraznější problém. Je jasné, že většina mobů na vyšší úrovni bude těžší a budeš mít problém, ale to je to kouzlo hry...

      Používám tyto kouzla
      Frenzy (Triumph Runa), Rend (Blood Lust Runa), Ground Stomp (Wrenching Smash Runa), Revenge (Retribution Runa), Weapon Thrown (Richochet Runa) a Wrath of the Berserker (Insanity).

      Dělám to tak, že použiju Ground Stomp, Rend, uteču tak, abych měl trochu času, hodím párkrát Weapon Thrown, pak zase Ground Stomp, Rend, atd... chce to tréning, ale časem se do toho dostaneš.
      • Jak dlouho ten Hell jedeš? Já jen že nightmare jsem dokončil na levelu 51 *1* (procházel jsem vše, každou blbou truhlu jsem otevíral, do každé pohozené mrtvoly jsem kopnul)
    • Asharak
      Sehnal bych si itemy, co ti přidají inteligenci, a další věci s magickou rezistencí. Dále vybral takové skilly, které ti umožní se k nim přiblížit a rychle je sejmout, dát jim stun nebo dát postavě chvilkovej abrosb, a nebo rychlou regeneraci. Trochu prolistovat perky no. Jelikož nemám orig tak ti víc neporadím, ale tipuji že budou teda mít magický dmg, a proto tě dají raz dva. Ale fakt nevím co dělají vampiric bytosti.
      Ono celkově je tohle to nejhorší, a následně nejkrásnější ve fantasy světě. Mág(kouzla) vs bojovník... ouch, ale když máš správnou strategii, dokážeš všechno. Tak hodně štěstí :)
      Ale rozhodně bych to napřed zkusil, a až pak zkusil youtube/google/blizz forum. Build je build a na vše se nějaký najde.
    • neumim ti poradit ale mam podobny problem s monkem asi Blizzard zapomel vyladit melee classy
  • ze se s tim stresujete - se na to vykaslete a kupte si radci Torchlight - ted kdyz si predpobjednate T2, tak dostanete jednicku k tomu zdarma...
    P.S. Ta jednicka ma i demo - po vyzkouseni jsem mel jasno a tasil kartu :)
    • walltar
      Tak zase já to beru tak že sem teď neměl co hrát takže můžu buď sedět na netu a nudit se nabo si užívat diablo než vyjde GW2 a potom je tu možnost sedět na netu a nudit se a možná si chvilku před tím než vyjde GW2 zahrát T2. Takže když jsem se v mládi rozhodoval co hrát diablo 3 byla pro mě jasná volba.
    • Asharak
      Třeba se s tím nikdo nestresuje :) Ti co by to dělali diablem opovrhují, a ti co se s tím potýkají si z teho jen střílí. Zbytek se stresuje to jo.
      Ale jinak dík za info, že je u předobjednávky jednička zdarma je super! Já mám chuť si koupit obje hry například :P A když nepujde D3, tak zapnu TL2, jestli nebudu mít nic lepšího na práci *3*
      • No jo no, jistě se nikdo nestresuje.

        Jen si koupili hru za 60 éček, která občas nejde, ale to je vlastně sranda.

        Ale je fakt, že když už jsi si Diablo 3 koupil, tak s těmi maintenacemi a chybou 37 uděláš velkej prd, takže je lepší se tomu raději fakt smát než se stresovat. *3*
        • Asharak
          Nekoupil. Nevyšla na mě krabice z obchodu. Ale i tak si klidně počkám pár dní, než ten problém vyřeší. Nejsou z toho určitě nadšeni stejně tak, jak samotní hráči. Nevím co tu pořád řešíš, prostě fail, miliony lidí naštvanejch... měli tam dát singl no. Taky nechápu, proč to nevyřešili za ty roky... prostě solo půjde offline, při připojení se jen aktualizují data/předměty v truhle, goldy, nahodí se aukce a pod. Ale pak by s tím byli jistě problémy tak to raději hodili všechno online. Stačí ti to? To je vlastně jedno, že? Tohle tě přece nezajímá. *7*
          • Stačí.

            Hmm, takže si uvědomuješ, že to je obrovskej fail ze strany Blizzardu, ale láska k Diablo feelingu to překoná? Můžou být rádi, že mají takové fanoušky jako ty.
            • Asharak
              To můžou. Stejně tak jim musí být blbě z lidí, kteří je nechápou.
              Jen doufám, že úroveň obtížností bude fakt tak super jak říkali. To už bych nepřekousl jako obrovský fail s problémy se servery, i přesto, že s tím mají roky zkušeností... dmnce prostě.
        • Hra nejela jen první den stabilně a pak až dnes chvíli po maintance.

          Hra stojí 6o eček jen u blizzu a to jen díky stejnému systému jako je na steamu tzn. 1e=1$.
          Všude jinde je to levnější.Mimo to nemá smysl si na cenu stěžovat protože Diablo nevychazí každy 1-2 roky jako jiné hry.

          Ještě tam máš v rukávu nějaký ten zajimavý komentář, kterým by si chtěl tuto diskuzi obohatit ? :)
          • Sorry ale to neni pravda, vypadky byly castejsi, jenom ten dnesni byl vic viditelny protoze si vybrali nedeli odpoledne. Plus byly i vypadky US serveru nebo serveru v asii, dokonce zatim vypada ze evropa na tom byla nejlip (coz byla jedina vec kterou jsem necekal). Uvidime jak casto to bude, ale vubec se mi to nelibi.
            • No ja uz sem tu parkrat na vypadek nadaval ;-) Plus i kdyz jsem jeste nehral tak jsem sledoval 1 evropsky a 1 US stream (abych vedel jestli me D3 vubec bude bavit) a tam jim to obcas tez nejelo.
            • Pravda můžu mluvit jen za sebe.Vždy, když jsem přišel z práce, pokud nepočítám ten první den, tak to šlo bez problému. Každý to štěstí asi neměl.
          • Ne, jdu se pomodlit k Blizzardu a zalehnu do hajan.

            Dobrou noc
    • Ale chápeš, že ty hry prostě mají jinej feeling?

      A ten Diablovskej někomu prostě stojí za 40 euro navíc, nutnost být pořád online a odstávky, kdy nemůže hrát ani single!
      • hral som betu TL2 a podľa mňa je z toho cítíť viac Diablo ako z D3
      • Ale no tak :) Nehroť to :)
        • Ale toto je vysvětlení, které mi zde bylo poskytnuto, proč si někteří vybrali Diablo 3!

          Pouze ho předávám dál!

          *1*
          • Nevím co je na tom vysvětlení špatného :)
            Berou Diablo jako takové jako originál a všechno po něm pokladájí za kopie.A ruku na srdce ony to kopie jsou.Což si i ty sám potvrdil v předešlých komentářích.Tak proč hrát kopii když můžu originál ? A fakt nerozhoduje jen cena.
            • Asharak
              Ten strom bych jako zas tak nevychvaloval. Hlavně ten systém 10-15 bodů do jedné ability. Plus vidím v tom, že je tam action bar s 10 místy. Vylepšování tě po chvíli přestane bavit. Dát dva body za 4% dmg zbraně a sem tam 0,5% schopnosti. Po pár levlech sem nevěděl, kam to dávat. Ale to je menší +, že je třeba si vybrat. Uvidím v plné verzi na vyšším levlu, ale nefandím tomu. U WoWka se mi to líbilo, ale tam bylo alespoň víc věcí (taky tam je větší bar že :D), ale kažý nový talent potěšil, tady to u mě moc nefunguje. U enginéra tam nebylo co vybírat. Za mága to bylo lepší, ale výsledek stejný - nějak moc neuspokojil a pak jsem to házel do nejsilnějšího kouzla s velkým dmg. Za pistolníka už to bylo lepší. Ten mág byl asi nejproblémovější co se týče rozdělování talentů, ale byl z nich nejsilnější takže na nich zas tak nezáleželo. U Diabla 3 se mi líbí to, že jednak dá každý nový skill skvělou podívanou, a pak je možné se rozmýšlet co používat a jak to kombinovat. není třeba reset skilů a s equipem zatím nevím. Zato je fakt, že tam není možnost si nic sám vybrat při postupu na úroveň, takže jak mizí u TL2 radost z přidělení bodu k talentu, tak mizí radost v Diablu při pomyšlení na vlastní rozdělení bodů. Ale tam to převažuje následný výběr buildu. A díky tomu je v téhle oblasti Diablo 3 lepší. Snad si s mým rozborem spokojenej *4* A atributy menší + u TL2, mají trošku větší účinek než např. v Sacred.
            • To s tím singlem a tak.No co si budeme povídat tak dneska je na netu připojenýskoro každý.Mužeš si říkat, že bude hrát TL2 "single" a stejně budeš mít zaplý FB, ICQ a podobný ptákoviny.LAN ? to mi snad chceš tvrdit, že se každý víkend budete domlouvat na lanky a tam hrát TL2 ? Odpověz si sám.
              Jo vlastně.Tady je každý milionář a jezdí na vikendy do své chatky bez netu kde si chce v klidu zahrát.
              Ale ano pokud by mi nejel net a chtěl bych hrát D3 a nemohl bych tak by mi to vadilo.to je samozřejmě velké -.

              Ruční vybírání skillu ze 3 stromů.....No vzhledem k tomu, že to je dnes prakticky v každé hře tak systém v D3 za špatný nepovažuji.Člověk si tam sám muže vybrat co mu vyhovuje a sám znám i lidi, kteří to není zase ten výběr skillu ze 3 stromů.V tom systemu 3 stromů stejně vyzkoušíš tak jako tak všechno.

              8 hráču v jedné hře neberu jako +.To je spíš jeden velký chaos.Považuju ty 4 max dostačujicí.

              Jinak sem se mrknul na par screenu z toho TL2 a nevím proč, ale graficky mi to jako první připomělo Team Fortress 2.
            • Neříkám 3x více featur, říkám více.

              Tak např. můžeš hrát singleplayer sám bez netu. Můžeš hrát přes LAN bez netu. Můžeš hrát s až sedmi dalšímu lidmi. Hra podporuje modifikace. Máš si sám ručně vybírat skilly ze tří stromu na každý class i sám alokovat atribut pointy.

              Diablo 3 musíš být pořád online, jsi závislý na serverech Blizzardu, můžeš hrát s jen dalšími 3 lidmi, bez modifikací a hra skilly odemyká sama a atributy zbyšuje automaticky.
            • Jakých 3x více freatur ? Mužeš to rozepsat ?
              Torchlight může být možná až 3x levnější (pro mě ne já měl D3 za 11oo,- ), ale vyjde až za 3-4 měsíce ? Kdyby vyšlo teď tak by se tím argumentovat dalo, ale ono tu ještě není a nějaký ten pátek nebude.
            • Není na tom špatného nic, jen mi to osobně přijde nelogické.

              Proč platit 3x víc, když můžu platit 3x míň a mít víc featur a míň omezení. A fakt nerozhoduje jen nálepka.

              Pravdu máme oba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit