Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani večer se nemůžu dostat do města hned mě napadaj,chtěl jsem do chrámu :(
  • jsem upír a nikam nemůžu jak se toho zbavím?
    • Tak většinou se někam vkradeš (samozřejmě musíš být neviditelný- tuhle schopnost dostaneš jakmile se tě lidé bojí a útočí na tebe) pak počkáš až v tom domě ulehnou ke spánku a pak se normálně nakrmíš. Poté by mělo být vše v pohodě.
  • Zdarec mam problem po druhé mě asi kousl upir piše mi to "slunce zapada a ty pocituješ velmi zvlastni zizen" ale ja se poprve z upira vylečil a nechci bejt upir jak se ted ztoho vylečit ? nebo co to znamena stava se ze me Vlkodlak ikdyž jsem nedelal zadny ukol z družníku . Prosim o rychlou o odpoved :) *1*
  • Ahoj...hele lidi mám problem a potřeboval bych poradit...jestli nevíte jak "nakrmit" upíra.Jsem upír,ale pry mam hlad a tak mě chce každy zabit xD :D takže se to laga a nemuzu moc hrat :( tak prosím poradte díky :-)
    • dej CTRL a maš to
  • hoj lidi mam problem taktéž mne kousl upír a chci se vyléčit a nevím jak nato.Pokud už někdo zná cestu léčby ve SKIRYMu tak děkuji za info
  • Žádná novinka, je to stejné jako v Oblivionu. akorát zapomněl na věci typu: Větší zranitelnost ohněm, imunita na otrávení jedy a samozřejmě upíří vlastnosti jkao vidět lidi přes zdi, upíří svádění atd. Jestli todle vypustěj, tak mě naserou!!
  • stejne jak v oblivionu
  • Co na to Václav Upír Krejčí?
  • Ježiši, já chci bejt upír! *1* Tedy abych to rozvedl. Určitě zajímavá možnost. Taky bych to udělal tak, že by ti volba/nutnost stát se upírem třeba za(/ode)mknula nějaké questy/volby. Ale jako super nápad, teď ještě vlkodlaky! *1*
  • já bych uvítal nejen upíra, ale i vlkodlaka jako byl v Bloodmoon v Solstheimu, přeci jenom mi to k té severské atmosféře taky dost sedí
    • ved si to znova zahraj (Bloodmoon).. mozno sa viac zabavis ako pri Skyrime *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit