Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antidote + protijed = antijed? :D
  • to je mi novinka. Dyt to bylo už v oblivionu.....
    • Uz v Morrowindu ...
    • a bylo to hlavně super
      • No jak se to vezme. Možnost pohybovat se venku pouze v noci byla v případě oblivionu, a jeho nádhernýho herního prostředí, docela nešťastná. Jistě, nějaké omezení vzhledem k zvýšení některých atributů být muselo, ale tohle myslim spoustu potenciálních upírů odradilo.
        • Jasně no...asi bys byl rad kdyby ještě za dne ty upíři zářili jak ve twilight. Fakt cool upir.
          To s tou AI co se tu už zminovalo, to bude taky terno. Uz se nemuzu dockat az tady budem pak cist "no tak konkretne techo 38 bugů jsme Vám tam nechali pro zábavu"

          Super věc jak udělat hru dlouho živou mezi hráči je určitě dát tam bug kterej znemožní dohrání, ano tím se pak neskutečně zvýší délka hrací doby když si budou lidi říkat proč to kua nejde *1*

          Tohle vnimam jen jako pripravu nás zákazníků na to, že tam budou prostě bugy no.
          Asi jsem to napsal trosku nehezky, ale holt nalada ze skoly nepomohla :D
        • Hairy_Ass
          A jak bys chtěl udělat, aby upíři mohli chodit ve dne? *15*
          • Vo to vůbec nejde. Jasně, že nemůžou chodit za denního světla. Jde o to, že se člověk nakazil většinou náhodou aniž by o to stál. Následný hledání léku proti vampirismu mě osobně akorát zdržovalo od plnění jinejch questů.
          • velice jednoduše, nějaké specialní brnění či róba Kterou by bylo sice velmi obtížné získat ale existovala by a snižovala nepř nějaké určité skilly jako lukostřelbu aby si hráč nesehnal brnění plus dostal k vampirismu sílu atd a by z něj borec..
          • Aby mohli upíři chodit ve dne? Zaměstnáš autorku Twilightu...
            • Cajk
              http://www.youtube.com/watch?v=1glNuQiE77E
            • to by to dopadlo asi takhle : http://www.youtube.com/watch?v=8vzeDRiI51U *1*
  • Oblivion proslo kolem me velkym obloukem, ale na tohle se docela tesim. Jen doufam, ze zaporak nebude mit same nevyhody, protoze kdyz jsem procital na fun strankach rozdil mezi dobrou a spatnou povesti, tak mel same nevyhody. Hodilo by se pro kazdou stranu specificke ukoly. Napr. pro dobraka nejake ty trapne zachrane akce a pro zaporaka nejake assassin mise, vykradani, vyber vypalneho atp.
    • Vilge
      V Oblivionu jsou assasin mise, muzes se dostat do tajneho bratrstva vrahu a postupne se vypracovat i do jeho cela :)
    • smejki
      TES != Mass Effect
  • skaven123
    ad legracne bugy: hahaha, npc sa zasekava o kamen, hahaha npc robi nejaku zacyklenu animaciu, hahaha, vypadli textury ...hej zazil som uz *4*
  • Ono kdyz jsem videl videjko ,jak dotycny s lukem strilel na nepratele a ostatni kolem ohne ani nehnuli zadkem, tak si velike iluze zrovna o umele inteligenci nedelam, nadruhou stranu si rikam je to beta a vyvojari to jiste oprevej :-)
    • trolo
      to bude jeden z tych "zabavnych" bugov kde cakas ze sa na teba zosypu vsetci z jaskyne ale oni tam budu len tak stat *4*
  • Upiri od sveta Elder scrolls patri a je super zazitek za ne hrat...
  • Pamatujete mluvícího mudcraba z Morrowindu? Měl vždycky moře peněz a itemy vykupoval za plnou cenu! Akorát nevim, jestli to byl žertík nebo bug *3* Akorát, že po jeho oběvení se ze mě stal rázem milionář *7*
    • myslim, ze to bol scamp Creeper (nie mudcrab) u orkov v Caldere
      • Mluvící mudcrab žije na ostrově v oblasti Ascadian Isles. Na mapě si najděte Vivec. Na ostrove severovýchodně, jsou ruiny Mzahnchu. Je na ostrůvku pod posledním písmenem názvu ruin a Creeper je scamp, který žije v druhém patře Ghorak Manor v Caldeře.
        • vdaka za tip. O tomto som naozaj nevedel. A to som si myslel, ze v morrowinde som uz objavil snad vsetko :)
  • k tomu konci:
    Podle mě se spíš připravuje na to ,až tam bude desítky bugů tak řekne ''no...my je tam nechali pro zábavu ''.... *1*
  • cc....takže pokud ste se stali upírem tak že vás kousnul upíří lord z Hradu Volikhar nebo jeho dcera (pouze v DLC Dawnguard) tak to sám nevim jak se vyléčit, ale pokud ste jen procházeli skyrim a narazili ste na nějakého upíra tak když s ním bojujete tak je asi 20% šance že se nakazíte......do 3 dnů po nakažení se můžete vyléčit tak že přijdete k nějakému oltáři (např. Talosův oltář v Bílem průsmyku (whiterun) )a použijete ten oltář....požehná vám bůh z toho oltáře, dá vám svoje vylepšení a vyléčí vás...ale pokud ste upír více jak 3 dny tak to je už blbý.....někde jsem se dočetl že se můžete vyléčit tak že zajdete do Morthalu za mágem Falionem a ten vás vyléčí...ale to nevím jistě....a co se týče nakrmení upíra tak to je jednoduché.....vždy v noci když lidé spí.....se musíte vkrást do jejich domu....připlížit se k jejich posteli a přitom když spí je vysát....nezabijete je ale jen se najíte.
    • cus, jak je mám vysát ?
  • já bych uvítal nejen upíra, ale i vlkodlaka jako byl v Bloodmoon v Solstheimu, přeci jenom mi to k té severské atmosféře taky dost sedí
    • ved si to znova zahraj (Bloodmoon).. mozno sa viac zabavis ako pri Skyrime *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit