Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se, ale tento článek má pro mě nulovou informační hodnotu. Mě jako hráče filmy nezajímají a už vůbec ne filmy podle her - katastrofa. *10*
    • A kdo tě nutí tohle číst??? Mě třeba tohle téma "film X hra" zajímá a rád si o něm přečtu. Navíc se tam ani nepíše přímo o filmech, ale spolupráci filmových režisérů na hrách a her se to týká ze 100%, takže nechápu, co ti na tom vadí.
    • Omlouvam se, ale tento clanek se mi libil.
    • Brbly brbly..Tiscali games je snad herni server, tozn. ze informuje o vsem co se deje kolem her, tak snad tahle novinka do toho spada...Krom toho už název článku jasně říká, o čem je, tak si prosim příště odpust svuj negativni komentar a proste jej přeskoč. Jak prosté.
    • ales.smutny
      A proto tam nic o filmech prodle her není, pouze o hrách v nichž se chtějí realizovat režiséři. Jsme rádi když naplňujeme očekávání:)
    • A uvedomujes si ze tvoje sdeleni ma pro zmenu nulovou informacni hodnotu pro VSECHNY? Boze.
      • Naznačuji, že z games.tiscali.cz, kteréžto se jakžtakž dalo jediné z českých webů číst, se pomalu ale jistě mění v multikulturní zin, kde bude vládnout naprostý OFF TOPIC, jako např. kdy kde kdo co žvástl, filmy, hudba, gender problematika /že je málo chromých romských žen ve oblasti vývoje her/, dále naprosto plané pseudointelektuální žvásty typu "Co přinese v budoucnu toto a ono? Proč jsme tací a onací? atd...
        • Už to začíná mít poláčkovský formát... ještě chybí co se děje v redakci - jaké knihy byly přečteny, koncerty navštíveny a jaké je menu u plukovníka.
          • Jsem rád, že jsem si toho nevšiml sám. Bohužel na to aby změnil kurz /potažmo zachoval ten původní co nastavil JayDee a zjevně dobře podle čtenosti/ zřejmě pan Poláček nemá.
            • Vypadni už odsud teda sakra, já očekávám, že se tu dozvím věci o herním průmyslu celkově a čím víc infa tím lépe, kdo má furt číst ty tvoje nespokojený žvásty, pokud ti vadí, že se tu nepíšou jen recenze, požadavky a doba vydání nemáš tu co dělat. Já očekávám, že se tu dozvím věci o herním průmyslu celkově a čím víc infa tím lépe.
  • Ten nejmenovaný talentovaný režisér byl Gore Verbinksi, ale už to ve filmografii nemá.
    • ales.smutny
      Já si nejsem jist, zda mělo jít o Verbinskiho. Ten měl točit původní Bioshock, ale bohužel z toho sešlo, ale tady jde o to, že měl tvořit přímo hru - o čemž myslím Verbinski neuvažoval.
  • „Miluju když mi vývojář řekne, že má 800 řádků dialogů. Koho to ksakru zajímá? Vždyť to je to nejjednodušší. Jako scenárista vám těch osm set řádků klidně doručím zítra ráno. Dělat samotný obsah je jednoduché. Ale udělat z něj funkční interaktivní kus, to je skutečná výzva pro herního designéra“.
    To stejné je i dalšími naprosto nesmyslnými frázemi, jakože třeba "máme ve hře 20 zbraní" nebo "můžete používat až desítku fatalit". a koho to zajímá? já tam klidně budu mít zbraň jen jednu, jen když bude vhodně a správně použita, stejně jako nemusím mít žádnou fatalitu. Od kdy se kvalita her odvíjí od množství podivně zažitých vlastností her? TO je jak kdyby hra byla jen skládačkou několika jednoduchých vlastností a jak kdyby kvalitní hru udělal každej, kterej do ní dá 20 zbraní, 30 ingame rozhovorů a bude tam mít 5 hratelných charakterů, protože to je strašně strašně moc důležité!
    • Zamačkávam slzu v oku a tlieskam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit