Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, uvidíme, jaký to bude... každopádně, mrzí mě, kam se tahle hra ubírá... místo osvědčené 2.sv. budem mít v příštím díle nejspíš létající skafandry, naváděné kulky a neviditelnou kamufláž... pak bude stačit se v MP spawnout, zapnout neviditelnost a zmáčknout levý myšítko - vyletí pár naváděných kulek a je hotovo... R.I.P klasický tématice, Thompsonu, Špaginu a normální smrtelnosti...
  • No okatější kopie Titanfallu už to ani bejt nemůže :D
  • Wow, taková úžasně vypadající hra. Už mám předobjednáno na všechny platformy. *6* *11*
    • Mato1987
      Mňa zase štve, že nové kól of ďúty nevýjde na WiiU?
  • To už je tak vyčpělé, že by to ani Adam Sandler nezachránil *15*
    • Mato1987
      *1* Ten by si zavolal svoj židácku partičku hereckých odpadlíkov a natočil by behom roka 10 filmov na motívy call of duty.
  • TIRsk
    Novy coop survival mod ?
    Najskor sa celilo zombikom, potom alienom a teraz vojakom :D
  • Off topic.
    Uz ma to serie dlhsiu dobu, ale musim sa opytat redakcie.. preco pre boha menite nazvy clankov 2-3x za den?! To sa neda vymyslet nazov clanku na prvy krat?
    Niekomu sa to moze zdat ako kravina, ale dovod preco ma to stve je ten, ze potom v RSS agregatore sa musim denne prehrabavat tymi istymi clankami, ktore maju zmeneny nazov a zacina ma to vytacat.
    • Mato1987
      Tých dôvodov prečo to menia môže byť viacej, trebárs nevhodne napísaný názov, málo bulvárny, alebo nebodaj obsahuje nejaký preklep.
  • Klasika, nalákají lidi na trailerovou grafiku a pak to vypadá úplně jinak.
    • Console style.
  • Super trailer, hru uz mam predobjednano, ted uz jenom cekat do listopadu *6*
    • Pěkně Vypatlanej Coment *15* Ale ne, proti gustu... jen škoda, že je nenapadne vrátit se ke kořenům, neříkejte mi, že by se z toho nedalo dost vytřískat... No jo, ve ww2 nemůžou v MP létat, házet autogranáty, mít štíty, to by dnešní arkádovou generaci asi nebavilo... *7*
  • malem jsem u toho videa umrel nudou a udivem...
  • Call of Duty musí udělat nějakou radikální změnu jelikož už 3 hry byli to samé, ale advanced warefare to může změnit no uvidíme po vydání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit