Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navrhuji vyhlásit celonárodní sbírku v Česku, Slovensku a Polsku (taky jsou Slované).
    Národ sobě! My chceme vlastní RPG, které dokáže celému světu, že tak jako Američané mají Skyrim a Poláci Zaklínače my máme Husity!
    Ať si říká kdo chce co chce, já osobně jsem z obrázků na facebooku nadšen a úplně na mě dýchá atmosféra středověku a to nejsem RPG fanda.
    • Ano bratře! Vyhlašme celoslovanskou sbírku, lepši nápad v životě jsem nespatřil.
    • A co germáni, ti nesmí? Těch je u nás možná víc, než těch slovanů:)
    • no určite budeme podporovať hru o vrahoch kresťanoch a národ, ktorý náš okradol o celý priemysel, zlato a peniaze zo spoločnej banky a vyciciaval niekoľko desaťročí ako pijavica...
      • Slovensko bylo jako hnijící končetina kterou bylo lepší amputovat
        • Jen kdyby k nám nepřetékaly černý krvinky.
          • Bílý krvinky si s tim nějak poradí
      • Divím se, že Slovák takto píše o Slovensku. *3*
    • Nevím, proč by Poláci měli přispívat na české hry ledaže by sami měli o ten projekt zájem. Netahal bych do toho nějaký přiblblý slovanství a spíše bych vyzdvihoval nápad, provedení a styl hry, který může být zase něco jinýho, zajímavýho a stojí to za nějakou tu korunu, euro a dolar investice.

      Já vím, že Vávra nemá rád dotační fondy atd., ale občas mě dost štve, že se dotují totální srágory filmy, co trvaj hodinu a půl (někdy naštěstí), zatímco zajímavé herní projekty nic.
    • Keyz
      Poláci to taky měli dost na h*ono během vývoje co jsem četl na EG (jeden z dobrých článku co tam byl) a borci prosadili se i když to je hodně odlišný. Jestli tohle bude mít problémy tak již nevím co by to muselo být aby to bylo OK. Tedy co by to muselo být za nepitominu.

      Nepočítám hovadiny anebo věci které vybrali díky jménu a zdaleka nebyly tak revoluční/evoluční.
  • HAAAha a Bakala jim dal 70mil , cosi zane koupil pan Vavra... a jeho gang z games.
    Ted jeste chteji pod.lat nerdy ze zapadu. A uz vidim jak praci zadaj nake male visce v Cine a Vavra gang si lezi na tropickem ostrove.
    Jeto sranda kdyz si vemem kolik delniku je bez prace diky teto hre .
    • XorxoxTalarius
      Jeden a pul milionu dolaru neni sedmdesat milionu korun ... ty jsi na matiku moc nechodil co?
    • No jo, tady někdo čte Aha. Už to o něčem vypovídá.
    • Podle toho, jak se vyjadřuješ, to vypadá, že jsi jeden z těch dělníků bez práce.
    • Cryengine a typci z Cryteku co jim to postelujou neco stojej, doufam, ze tam budou odlesky svetel na steny jeskyni a objektu okolo vody jak v C3, jinak je to ztrata casu. EA holt umi, minimalne enginy.
      • tomocz
        jojo, EA enginy umí no... kupovat a licencovat si.
    • Big_Pete
      ber srp a kladivo a do prvni linie.
  • Když vidím, jaké pitominy nasbíraly na KS miliony dolarů, tak věřím, že tohle dílo uspěje. Já jim své peníze pošlu, české hry je třeba podporovat a nesympatie k Vávrovy by měly jít stranou. Mimochodem, toto je první hra za posledních asi 5 let, na kterou se opravdu nemohu dočkat.
    • The_Nameless_One
      *Vávrovi
      Jinak jsem zatím neviděl nic, co by mě nějak zaujalo. Co se vlastně o té hře ví?
      A nemyslím to nijak zle, jen se objektivně ptám...
    • michaliuz18
      no ale podporovat tie barjake vesmire simulatory a vrtulnicky a marsovanie a bugnutu celosvetovo 6 az 7 bodovu armu 3 :D to tiez nieje ziadna vyhra
      ale mas pravdu domacu tvorbu treba podporit
      mozno po sto rokoch mafie ma konecne zacne aj nejaka ceska hra bavit , v kingdom docela verim
    • Keyz
      Bohužel pitominy se dobře prodávají, když to udělají jako super, mega věc a zamaskují pitominu.

      Tohle má sice výhodu, že má nové postupy, vypadá na úrovní apod. Ale vše bude záležet jak se jím to podaří prodat a kde všude to bude vidět... Držím palce a rád přispěji.

      Viz next car game.
    • Kr.Pa
      tímhle pravidlem se taky řídím
  • Taky plánuju minimálně 20 USD. Uvidím ještě podle situace.
  • Keyz
    Snad to nahodí a povede se to i když to asi nebude tak otevřené jak chtěli :(

    Jinak článek v levelu dobrý a dost nových věcí vynesl ven.
  • Kr.Pa
    pokud to bude do 25 dolaru, dám jim je
  • Paul_cz
    Trochu mě zamrzelo že jsem u stánkaře cestou do práce zjistil že Level ještě nedošel, ikdyž měl. Tak jsem byl aspoň zvědav na 18:00. A zase nic.

    ...

    (plánuji do KS vrazit 50 doláčů, ale tohle mě čílí)
    • Big_Pete
      predplatny to resi, dneska sem se probral a cerna folie na me cumela ze shranky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit