Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím Vita nic extra pro ty, co nejsou fandy Sony, nenabízí. Sony to svými exkluzivitami fakt nevytrhne, protože pár velkých her od výrobce konzole se prostě přirozeně očekává a 3rd party podporu má Vita mizernou jako WiiU.
  • eeeee
    To nevim jak to bude provedene, necham se prekvapit. Treba Unit 13 recyklovalo prostory vcelku dobre a melo je docela otevrene. A znovuhratelnost ma pomerne vysokou, byla to ma prvni hra a vracim se k ni stale, jeste stale nemam splneny treba vsechny high values target. Uncharted jsem na vite dohral 3x a to se tam nemeni nic. A pokud bude povedeny, tak muze na roky zaujmout multiplayer, ten me u Killzone 3 na PS3 opravdu chytnul a hraju ho dlouhodobe, takze je sance, ze me chytne i na vite.
  • eeeee
    Aby ses nedivil, K2 me zcela mijelo, ale multiplayer K3 hraji velmi casto, v podstate jsem skrz nej prestal hrat online fps na pc. A hodne hracu bylo na Vite nadseno gyroskopickym mirenim v Uncharted, je to dost dobre udelane a zabavny a Killzone na Vite to ma take podporovat, ve spojeni s multiplayerem to muze byt opravdu trhak, jestli to dobre udelaji. Ja jsem na tu hru kazdopadne velmi zvedavy.

    TES pro Vitu by byl skvely, ale obavam se, ze Vita je pro kolos jako Bethesda prilis mala ryba a na takovou hru ekonomicky prilis slaba platforma a asi i technologicky, viz problemy, ktere mela PS3 verze Skyrimu.
  • eeeee
    Poskytuje nejlepsi mobilni hrani, jake existuje, to je malo? Ma vykonny hardware na urovni iPadu 3, vynikajici displej a vyborne ovladaci prvky, predevsim analogy. To vsechno zhruba za 5 kKc. Herni nabidka nemusi sednout kazdemu, ale nabizi silne kvalitni tituly jako akcni adventuru Uncharted, plizivou akci Metal Gear Solid 2 a 3 HD, bojovku Mortal Kombat, plosinocku Rayman Origins, LittleBigPlanet nebo ocenovanou Sound Shape, hodně zajímavý dungeon crawler Sillent Hill, vynikajici fps Unit 13, originální akční hru Gravity Rush a řadu dalších her. Já si tedy na Vitu nemůžu stěžovat, už mám druhou a stále mě baví. Sony se ji venuje, vylepsuje ji, zacala ted davat v ramci ps+ dve hry mesicne zdarma i na Vitu. Vazne si nemam na co stezovat. Je mnohem lepsi nez psp a i psp bylo lepsi na hrani nez jakykoli mobil nebo tablet. Nevim co by mohl mit kdo proti, snad milovnici rpg a strategii, u techto zanru je odkazana predevsim na nabidku psp a psone her, tech nativnich je malo.
  • To je sice pěkné , ale jak dlouho tě to bude bavit ? Jít doleva či doprava :/ . Pokud nepůjde o velkou otevřenou exteriérovou mapu , tak opakované procházení těch samých úrovní mi jako zábava moc nepřipadá .
  • eeeee
    Nezaznela dulezita informace. Jednotlive mise jsou znovuhratelne, protoze pri opakovanem hrani budou stanoveny jine cile.
  • Killzone je exkluzivitka Sony . Co na tom , že v době prvního Killzone to byla jen podprůměrná střílečka , kterou v prach zadupala každá tuctová FPS z PC . FPS na konzolích neměly dlouho na růžích ustláno , skoro by se dalo říct že Killzone tehdy byla pro Playstation to čím Gloom pro Amigu . Na Brandu se musí pracovat , takže vydání zrovna dalšího nástupce z Killzonní řady bylo od Sony očekávatelné ...
  • Říkejte si co chcete , ale zrovna na téhle konzoli není vůbec nic kvůli čemu bych si řekl ..."Musím to mít !"
    Úspěch PSP už na dnešním trhu Sony nezopakuje .
  • Od Resistance: Burning Skies a CoDu konečně další pořádná hra na obzoru. Od PS Vita jsem nečekal nic menšího, než velké hry na malém zařízení. Tedy hry o produkčních kvalitách těch, co hraji na PC. Zatím jsou to ale jen takové škyty do prázdna. Soul Sacrifice je hezké, ale ujetiny typu God Eater mě nezajímají. Proč se Sony nedomluví s Bethesdou a nevydají TES pro Vitu? Něco, jako byl TES: Shadowkey pro N-Gage? No jo, ono by se to neudělalo za pár měsíců a šupů, stálo by to peníze, ale byl by to určitě větší system seller než Killzone.
  • PS Vita je mrtvej Homolka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit