Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jako komedie dobre, jako vazna zalezitost, ne fakt tomu neuveri ani v severni koreji. *4*
  • Já tuhle hru strašně chci!
    Super téma, bezva grafika ...
    Chci!!! :-)
  • mám dotaz vyjde i v KLDR? *1*
  • Putin DLC comming soon
  • to nemá se cenu bavit s takovejma frustrátama oni to nepochopí co jsou lidi Jako Putin za xindl. Oni jen vidi ze se v kolbence pred 89 meli lip kdyz za ne nekdo vsechno rozhodoval a kazdej mel stejne nemuseli resit, ze jeden soused ma bmw a druhej mercedes, kdyz oni nemaj ani na tu skodovku kazdej mel stejne nebo to byl vexlak. jsou to frustrati co sami nic nedokazou potrebujou Putiny aby jim zajistili standart
  • Moc se těším. Bude mi potěšením hráním této hry oslavit velkýho Kima. *4*
  • Pecka, ideální hra pro mě. Doufám, že to skutečně vyjde. *14*
  • Takže slovenský degene na obhajobu tatíčka Putina jsi napsal něco u USA. Bože jak prostoduché. Nemáš nic, takže musíš řešit USA. Směšné
  • prvý argument že si degen..ťahať politiku a už aj Putka do diskusie o nejakej hre môže iba primitív ako ty.

    A druhy argument že trepeš degene je jednoduchý. Koľko vojenských základni v zahraničí má Rusko a koľko USA? Si nielen degen ale aj klamár
  • on neumre, ma to jak higlander, ale zpomali ho to natolik, ze nez se zregeneruje, amerika ho stihne, tlustocha, obejit *5*
  • Zase si nenapsal nic kromě frázi. Máš nějaké přesvědčivé argumenty na podporu Putina. Ne nemáš. Je to egocentrický ho*ado a ten kdo mu fandí je pro mě NULA.
  • Kim?
  • GlaDOS
    Ne, Putin svatoušek není. Ale to rozhodně ani USA a CIA, kteří mají své zákony na potlačování svobody. A vůbec, proč to taháš na herní server?
  • To jsem neřekl, ale je směšné jak se zdejší čtenáři tak snadno chytají propagandy, místo hraní by se možná někdy mohli věnovat i vyhledáváním informací někde jinde než na novinkách, idnes a čt, ale já vím je to moc složité a vlastně k čemu to je? Je mnohem lehčí nazývat Putina pomatencem, diktátorem, zločincem..apod. Klidně mi dejte milion (se nelíbí), ale stejně tím nezměníte ten fakt, že jste ovčani.
  • Máš taky něco jako proti-argument kromě teda nadávek. Zkus mě přesvědčit o tom jak je tatíček Putin ten dobrý v této telenovele. Nadávky si nech, to umí dělat většina rusofilů *3*
  • Jedinej vocas jseš ty.
  • eStar
    Jistě vylízaná hlavičko. *2* Úroveň tvého výplachu mozku je maximální.
  • Samozřejmě, že mám pravdu. Putin je možná horší než ten Korejec a to z mnoha důvodu. Za prvé prahne po ostatních státech SSSR, vládne větší mocí než KLDR, je daleko protřelejší lhář a má šíleně malé ego, které si musí kompenzovat.
  • Jo jasně za vším je CIA a USA. My víme. Putin je svatoušek, vlastně ty jeho zákony na potlačovaní svobody nejsou jeho, cenzura taky vlastně v Rusko neexistuje, všechno jsou to výmysly USA.
  • eStar
    Pitomost a ještě že nemáš pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit