Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je naprosto nerealistická! Jak může The Great Leader Kim umřít? :D
    • on neumre, ma to jak higlander, ale zpomali ho to natolik, ze nez se zregeneruje, amerika ho stihne, tlustocha, obejit *5*
  • nightborne
    Mou nejvetsi obavou je to, ze tuto naprosto uzasne vypadajici recesi lomeno satiru bude brat nekdo vazne.
    • Kim?
  • BoB.2
    A k*rva. *8*
    • Pete.palis
      co je??není v Cz?? *2*
  • Super, těšíme se! Hra vypadá dobře:)
  • Něco pro diskutující z Novinek.cz. I takové existence si zaslouží videohry. Možná jen škoda, že do projektu neobsáhli dalšího pomatence Putina.
    • Putin DLC comming soon
    • Další zmanipulovaný ovčan.
      • Jo jasně za vším je CIA a USA. My víme. Putin je svatoušek, vlastně ty jeho zákony na potlačovaní svobody nejsou jeho, cenzura taky vlastně v Rusko neexistuje, všechno jsou to výmysly USA.
        • GlaDOS
          Ne, Putin svatoušek není. Ale to rozhodně ani USA a CIA, kteří mají své zákony na potlačování svobody. A vůbec, proč to taháš na herní server?
        • To jsem neřekl, ale je směšné jak se zdejší čtenáři tak snadno chytají propagandy, místo hraní by se možná někdy mohli věnovat i vyhledáváním informací někde jinde než na novinkách, idnes a čt, ale já vím je to moc složité a vlastně k čemu to je? Je mnohem lehčí nazývat Putina pomatencem, diktátorem, zločincem..apod. Klidně mi dejte milion (se nelíbí), ale stejně tím nezměníte ten fakt, že jste ovčani.
          • Zase si nenapsal nic kromě frázi. Máš nějaké přesvědčivé argumenty na podporu Putina. Ne nemáš. Je to egocentrický ho*ado a ten kdo mu fandí je pro mě NULA.
    • solomon.short
      co flanďák, to vocas *1*
      • Jedinej vocas jseš ty.
  • miker17
    The Adventures of Kim Jong Un https://www.youtube.com/watch?v=f37K0hIv3zk ....Ja věděl že s toho jednou udělaj hru *14* *14* *14* *14*
  • Vzhladom na ego "Vodcu" pochybujem že tam bude Game Over, cheaty v tejto hre zrejme budu rusit nezranitelnost.
  • shut up and take my money!
  • Mart9
    Na to, jaký je to buřtík, běhá dost rychle a skáče dost vysoko.
  • MidnighT91
    http://www.jenpromuze.cz/mixer/17872-5-silenych-kriminalnich-aktivit-ktere-dela-severni-korea
    • My zacalo krucet v zilach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit