Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeathOnVacation
    Ach jo, Rare bývalo tak perfektní studio. Banjo-Kazooie, Donkey Kong 64, Golden Eye a další legendární hry mají na svědomí, ale teď už je to bída. Je to škoda.
  • Osobně si myslím že současný kinect ač mě ty hry baví a hraju je, jsou zatim takovej test co na to lidi a jak se ta technologie ujme a pořadně se to rozjede až s kinectem 2. Co si budem vykladat sice je to z tech pohybovych snimaču na trhu to nejlepší ale ma to sva omezeni. Až to bude na takove urovni že to bude snímat prsty a mimiku a nulovej lag což by kinect 2 mel umet + silnejsí HW (pc nebo xbox720) tak ty hry budou myslim jak graficky tak co se tyce ovladani jinde. Co se tyče Kinect sport 2 tak je takovy jaky jsem čekal, radsi moc nenuti lidi se hejbat aby to tlustí američani hráli :)
  • Najlepšia "hra" (aplikácia) na kinect je Your Shape a Your Shape 2012.
  • A o jakém WoW efektu je tu řeč co se týká kinectu? Měl jsem to doma den a pak to poslal dál.
    • WoW efekt se konal jen na papire a zil pouze v zaplave toho lzivyho PR, sama falesna karta. :)
  • Whisp
    Mohli radšej dať hry jednotlivo na xbox live na stiahnutie za pár drobných. To by som si ten golf aj stiahol, v deme sa mi celkom páčil.
  • Odulin
    Na Kinectu jsem si zatím nejvíc užil Child of Eden a pak se u nás docela chytnul bowling z prvních Kinect Sportů. Trochu málo....ale ještě trochu tajně doufám v PC scénu..uvidíme.
  • ono celej kinect je nehorazna srac*a
  • Je to další hra, která neumí využít potenciál Kinectu. Vždyť se nabízí tolik různých hrátek pro casual hráče a oni vydají takovéhle bezkrevné nic. První díl byl o mnoho lepší, tady není jediná zábavná hra - am. fotbal je směšně ořezaný, lyžování pořád stejné, šipky je lepší si hodit nevirtuálně, golf nudí, baseball hrozně jednotvárný a tenis se opravdu špatně ovládá.
  • No jo je to tak revoluční že se po roce na nic víc nezmůžou.
  • pri iba tenis je dobrý , ostatne sa blbo ovladajú a ak tenis tak to račej vyrtual tennis 4 na kinect

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit