Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva chlapci kourici si navzajem pod duhovym transparentem hlasajicim gay pride by neboli tak bukvoidni jak tahle reklama.
  • tak to je hnus velebnosti! taková propaganda blackwater! neuvěřitelný. http://www.youtube.com/watch?v=3RcbpYR5Joc
    od času 0:25:15 je info o Blackwater. kdo nedává eng tak zapátrejte po netu, je to i s cz titulema! kdo o tom nic nevíte, tak vám asi spadne čelist.
  • Ty jsi ale velkej drsňák, že musíš tak tvrdě zabíjet.
  • Jasný, už vidím jak to bude v reálu takhle dobré jako v té reklamě
  • A to som myslel ze dementne reklami vyrabala doteraz iba slovenska pobocka CSOB ...
  • Proč *16*
  • to me sralo ze v new vegas nemuzu zabyt ty haranty ,ale krysu co honili jsem mohl ;) *16*
  • To je ale trapý.. Kdyby měl aspon něco v ruce, ale takhle vypadá jako hov@do..
  • Proč by měl někdo mít potřebu?
  • BoB.2
    Stačí trocha trávy a mam Kinect z každe hry *15*
  • Proc by mel nekdo mi potrebu zabijet?
  • Takhle bukvojdní reklamu sem sakra dlouho neviděl. *11* *16*
  • dilinja
    Proč by měl někdo mit potřebu zabíjet děti?
  • mno, tak pokud by clovek picoval, tak jako to pako v prvnim videu, tak mu dojde dech tak max za 3 minuty. Uz vidim jak tohle vydrzi 3,5 nebo 10 hodin v kuse.... mno a k tomu druhymu videu, snad no comment, ale dopadnete takhle http://www.youtube.com/watch?v=FhhWcRGRtOI
  • MidnighT91
    Proč měl někdo potřebu zabíjet ve falloutu děti ?
  • MidnighT91
    P.S. Druhé video je podstatně lepší...
  • MidnighT91
    Zase raklama na kinect hru a opět místo hry musím sledovat zpomalené záběry dementa hopsajícího před obrazovkou co to kur*a je ??? mě zajímá hra a ne to že kdiž ji budu hrát tak budu vypadat jak ču*ak... Prominte slovník ale s*re mě to...
  • na druhou stranu všichni, kdo si stěžovali, že ve fallout 3 nejdou zabíjet děti, tak tady možná budou mít konečně možnost.
  • Tak tahle hra pole mě morálně desetkrát závadnější než Manhunt. Z kultury kriplů se nám stala kultura prachů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit