Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry, reakce na Tilwaen na strane 3 od konce. Nevim, proc to placl na zacatek diskuze.
  • Ja jsem aktualne v aktu 3, hraji na hard (druha nejvyssi obtiznost, ale ktera nema pernament death ) + tactician mode.

    Souboj s Rebbecou (witch) v Actu 1. Rebecca uroven 6, moje skupina uroven 7. Rebecce zbyva poslednich 15 HP a je omracena mym fighterem( protoze nemala zadny armor). Nema na sobe zadne kouzlo. Jeji NPC zakouzli regeneraci, ktere ji okamzite vyleci 30 HP. Ted je na tahu muj zlodej - ha Rebecca 130 HP, 15 armor.

    Voda, krev se vzdy rozleva smerem k Vam. Je jedno, ze jste na vyssim bode v krajine. Krasny priklad jsou electric noxious bulb. Zasahnete ji a rozleje se voda a da sok, vsem kteri stoji ve vode. Tedy ne vzdy NPC, ktere je napr. 2M od ni, ale Vam ano, i kdyz stojite od ni 15M na vyssim miste a voda byla predtim od Vas 4M.

    Act 1 Alexander - kdyz ho uvidim poprve ma level 7 a ja 5. Dostanu se na level 7 a prijdu k nemu. Kuk Alexander nelenil a plnil questy taky - je na 8. Na urovni, na ktere hraji, nemate sanci porazit kohokoliv, kdo je o 1 level vyse.

    A to je drobny vycet.
    • Morraw
      Alexander je jednoduchý souboj. Hlavně když ti pomůže červ a je tam moc pěkný choke point. V druhém aktu je většina nepřátel nad tvou úrovní a přesto se to dá. Stačí se připravit, využívat terén a teleporty.
      To, že se některým bossům obnovuje hp a armour není bug.
  • Offtopic -
    Všiml jsem si, že je aktuálně moc pěkný humble bundle ... neodolal jsem.
    https://www.humblebundle.com/games/classics-return-bundle

    Pro doplnění restů skvělá nabídka, za 15 dolarů:
    Broken Sword 5 - The Serpent's Curse, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure, Shadowrun Returns,Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
    Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition, Wasteland 2: Director's Cut - Standard Edition, Age of Wonders III, Xenonauts
    Torment: Tides of Numenera, Dreamfall Chapters: The Final Cut Edition
    • Tohle mi poslal uz 3. kamos. Co je na tom tak dobryho?
      To co z toho chci uz mam asi tak 5 let koupeny a ten zbytek je spis takovej spam..
      • Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall, Shadowrun Hong Kong <3
  • Tak dlouho jsem cekal na Mafii 2, az konecne vysla *14*
    Jenom je stredoveka *1*
    • a ikdyž se neodehráva v emerice, ale v čechách tak se tam pro změnu nemluví česky, ale englicky *1* *14*
  • Reakce na uživatele "lol", který "trochu" nezvládá diskusi z předešlých stránek, týkala se toho, že WH podle účetních závěrek mělo jen jednoho nebo žádné zaměstnance:

    "Takže nic, žádný důkaz? Ok, pokračuj v prázdném trollingu, alobalová hlavo.
    A prosím, nepoužívej výrazy, kterým nerozumíš (strawman, ad hominem).
    Takže ty se pohybuješ jen v rovině teorií? Ok, v pořádku. To sem chtěl slyšet.
    Ano. Absurdní je někoho obviňovat bez důkazů. Zabal to, alobalová hlavo. Jen se ztrapňuješ.
    Ty nemáš co vyvracet. Ty máš akorát dokázat že WH je švarc systém, což si tu tvrdil. Neudělal si to, tzn. jakákoliv debata z tvojí strany je jen klickování, tlachaní o hov*ě a nemá žádný smysl. Místo toho si radši nastuduj, co je ad hominem a strawman, očividně nemáš páru. "

    Nevidím nic, co by reagovalo na mé argumenty vyvracející tvé příspěvky, zcela irelevantní komentář. Nepřekvapuje mě, že nerozumíš některým výrazům. Když si to rozmyslíš a rozhodneš se věcně adresovat mé argumenty, tak do toho, rád odpovím.
    • A celá pointa toho vašeho výplodu spočívá včem?
      • Pointou je švarc systém. Troling je spíš nazývat to trolingem.
      • v tom že hra fantasy sice není, ale trolové tu řáděj jak divý *1*
    • XorxoxTalarius
      Nejde o svarc system, ale o smlouvu na dilo, jak dlouho to dilo muze trvat uz nikdo neresi ;)
      • Smlouva o dílo může být jen jeden ze způsobů jak zastřít skutečný stav věci, který má znaky švarc systému, tudíž švarc systém neřeší, proto smlouva odílo nerovná se být z obliga.
    • "Nevidím nic, co by reagovalo na mé argumenty vyvracející tvé příspěvky..."

      Troll strikes back. ;D Opakuji. Ty nemáš co vyvracet. Ty máš akorát dokázat že WH jede na (nelegálním) švarc systému, což si tu tvrdil. Vše ostatní je irelevantní. Neudělal si to, tzn. jakákoliv další debata z tvojí strany je jen kličkování, tlachaní o hov*ě a nemá žádný smysl.

      Nerad se opakuji. Mám pak pocit, že si ten druhý ze mě dělá srandu (v lepším případě).
      • Pokud chceš důkaz, tak mi zde popiš jak reálně probíhala práce oněch zaměstnanců ve studiu, jaký byl vztah mezi nimi a zaměstnavatelem, na čem pracovali (zařízení, software etc), jaká byla pracovní doba, odměna, atd. a uvidíme, zda to v reálu byl švarc systém nebo ne. Tyto informace by kontrolovaný subjekt musel poskytnout k posouzení, pokud to odmítneš, tak zde jen, jak sám říkáš, trollíš.
      • Žádal si po mně důkaz v podobě smluv, a já opakuji, že:

        1. nemám přístup k takovým materiálům
        2. i kdybych měl, jsou irelevantní, hlavní je reálný vztah mezi subjekty, méně se řeší formální stránka věci, tedy smlouvy. Opakuji, úřady/kontrolor posuzuje reálný stav, na tom záleží především, viz konference sdružení Tuesday Business Network. Nepochybuji o tom, že by byly naplněny znaky švarc systému. Pokud nesouhlasíš, rád si poslechnu tvou verzi o tom jak měli vztah reálně pořešený tak, aby znaky naplněny nebyly, k tomu si se ty, ani nikdo jiný ještě neodhodlal, pochopitelně.

        Mé argumenty si zcela ignoroval a a stále opakuješ něco o důkazu, takže irelevantní a je jedno kolikrát to zopakuješ.
        • ucho
          jasně že by byly naplněny znaky švarc systému. ale ono dokázat 100% švarc systém v IT firmě je skoro nemožné, pokud nejsou blbí. zjednodušeně: vypadá to jako švarc systém, ale s velkou pravděpodobností to nikdo řešit nebude, protože to nelze jednoznačně prokázat (pro potvrzení švarcsystému je potřeba splnit několik rysů práce, jenže by neměl být problém některý z těch rysů ohnout tak, aby splněn nebyl, tedy to dle definice švarc systém nebude). je to celkem sranda.
    • Bolest v zadku?
  • Tohle je absolutne bozi
    https://www.youtube.com/watch?v=B1czyobl9Oc
  • Češi vydali sedmičkovou hru a prohráli jsme jen 6:4 proti rezervnímu týmu Kanady, je čas být zase vlastencem. Pojdmě se ožral levným pivem.
    • jo, ukázalo se, že kanadská rezerva je lepší než ta česká. při počtu profi hokejistů v kanadě a čr by to nemělo nikoho překvapovat.
    • troluj
  • Jack1947
    Abych jen nehanil je to na české poměry úspěch ale i světové


    Ta hr vždyt to byla godně očekávaná hra. a má bugy i v misích např: IF you cant beat em Je třeba bud zmlátit lapky před koželuhovým domem v 22:00 v noci, nebo jít do Kláštera vyslechnout mluvku ale nesmí se asi nic dělat předtím) protože se zasekl a nešlo s ním mluvit - ale přečetl jsem si že lapkové tam jsou aždej večer ale teda zmlátit je všechny byl skoro nadlidskej výkon
    • Na ty tvoje postřehy z KCD: Torrent Edition tady nikdo není zvědavej, tak už zalez *3*
      • Jack1947
        Další jouda co si myslí že když je něco na torrentu jedná se hned o outdated edici zvláště potom co poslední 1,3 patch rozbil misi s zrzkem a downgradoval grafiku ( mám pocit že jen na PS4)

        Evidentně zvědavej bude když mě čte :D
        • Ne, tady jde o to, že kradeš, a pak máš ještě tu nebetyčnou drzost tady házet moudra ty pacholku *1*
          • Jack1947
            Tak hlavně že ti roste tlak z toho, ty pacholíku jeden malej *14*

            Proč bych nemohl hodit nějaké moudro ? jsem nečetl že v pravidlech diskuse se smí jen hodnotit jen originální verze her nebo o nich psát v diskusi. Nejvtipnější beztak je že kdybys byl registrovaný byl bys jen stín diskutéra co by měl inkognito účet.
            • Pokud se někdo veřejně chlubí tím že hrade - nehraničí to tak náhodou a totální debilitou?
            • Jack1947
              Já spíše nechápu že anonymové jako ty mají furt nutkání plevelit vlákna svými blbými a hlavně zbytečnými a špatnými deedukcemi, tímto tedy opravdu radši s tebou skončím, ještě si něco napiš ale reakce se už od mě bohužel nedočkáš tak ahoj a zas někdy jindy *3*

              Radši už frčím nikam pryč, vypadá to že tady bude pořádně velká diskuze a já u ní nemusím bejt.
            • Hele, co si pamatuju, tak už na základce si byl fakt jeliman k pokukání, Ale tady se svojí seberealizací fakt překonáváš *1*
              Ty opravdu nemáš soudnost...
            • Hrozne se mi libi tvuj styl psani.
  • celosvětový průměr všech verzí dnes klesl pod 7 hranici.

    http://opencritic.com/game/1561/kingdom-come-deliverance?tab=1
    • Drtiva vetsina negativnich rcenzi hru strhavaji za save system a technicke problemy. Neboli nic, co by se nedalo snadno vyresit.
    • Tohle hodně záleží na tom, odkud si člověk ten průměr vytáhne http://www.metacritic.com/game/pc/kingdom-come-deliverance?ftag=MCD-06-10aaa1f
    • TheGGG
      pls jaký opencritic, co to je za blbost *1* *1*
      http://www.metacritic.com/game/pc/kingdom-come-deliverance
    • Není špatné uvést více zdrojů: Metacritic od 1034 uživatelů PC verze: 8.0 . Steam: 76% uživatelů ohodnotilo hru kladně (11 360 recenzí), česká Databáze-her od 30 uživatelů: 80% .
      • Steam 73%, ne 76%, *4* Jinak user score na MT moc neřeším
        • Neřešíš, protože ti trhá srdce pomyšlení na to, že hra od nenáviděného tyrana Vavrocha má velký úspěch jak komerční, tak u hráčů *1* Raději sem budeš pravidelně pastovat hodnocení od SJW mantáků a doufat, že odradíš aspoň jednoho potenciálního zákazníka *3*
          • tak je pravda, že od člověka, který má božský komplex ,jsem čekal minimálně hru, která bude velice dobře odladěna. Jelikož hru dělalo více lidí, tak hře přeji úspěch, rozhodně tvůrci nemůžou za to, že je vede, kdo je vede.
            • Ten kdo tady má komplex seš spíš ty jak tak čtu.
            • Co ti udělal? Přečetl sis na FB, že EU stojí za vyližprdel? :)
    • A co jako? Proč by měl někoho zajímat průměr recenzí, často z webů, které mají návštěvnost 5 lidí denně a kde jsou dokonce schopni dát hře 4/10 za to, že tam nejsou černoši? Sorry, ale dát KCD méně než 7 může jen nějaký frustrovaný lempl, který nedokáže nic ocenit. Já dám raději na svůj vlastní názor
      • Technicky je to hra silně podprůměrna, nevím zda jsem někdy viděl něco horšího.
        • Nesmíš to hrát na konzoli.
      • zajimá to všechny, v této době je to ukazatel ať chceš nebo ne...
        • Recenze jsou pase, jediny podstatny co na to rikaji hraci na gogu a steamu
          • jj, Steam 73% úspěch *15*
            • Tebe musej vsichni v okoli hrozne ignorovat *4*
    • to už je fuk. Pokud se hra zaplatí finančně, tak to bylo vítězství. Jaká ta hra je se uvidí až odladí všechny bugy. Pak si to zahraju.
      • Mrkni se na tohle
        https://www.youtube.com/watch?v=y80jiJvr8HA&feature=youtu.be&t=3m56s

        Presne stejnej nazor ma asi kazdej, kdo pamatuje RPGs jako Shadow Over Riva a podobny casy. Me nevyjimaje. Pro me nejlepsi recenze.
        • dyt se to nedá poslouchat ...první dvě minuty je polovina slov thank you a druhá polovina vypípaná. dál jsem to nedokázal dokoukat, z těhlech rádoby zapálených žvanilů mě bolí hlava ...za ty první dvě minuty hromada keců a informace žádná

          a shadows over riva jsem si užil, jen teda asi nechápu proč u KCD odkazovat na skupinový rpg s tahovýma soubojema *3*
        • A? Co s tím má jako průměr hry v recenzích?
          • Nic. Co by s tim jako mel mit?
            • Garret: je to úplně stejně směrodatné jako když Mirka Spáčilová napíše, že se ji něco nelíbí a lidi na ni stejně prdí
            • ale vzdyt ja nehodnotím, jestli je to správně nebo ne, jen prodávám, co jsem nakoupil. Já ten průměr nedělal, tak mě nepřesvědčuj o opaku.
      • hra je dobra už teď, mě to baví, jen to taková jakoby naivní tvorba.
        • Ty si naivní Jack nebo jak? Prej naivní tvorba... srandisto. Na metacriticu si polepšili na 76%.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit