Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Poslední dobou nějak polevil!
  • Chim
    Už aby se tam zase objevil.
  • Tilwaen
    Když nelíbí, tak nelíbí :-) Mně osobně to třeba v tomto případě nedělá problém a ráda jsem jim na projekt přispěla, i kdyby z toho nakonec nic být nemělo. Dáme-li ale stranou Kickstarter a jeho podporu nejistých projektů, tak v případě klasických předobjednávek se s Tvým názorem plně ztotožňuji.
  • A prave toto se mi nelibi, ptáčku. Proto si mozna koupim az hotovou hru.
  • Děláš čest svému jménu! Gratuluji a přeju mnoho dalších úspěchů. *3*
  • Za mě ano!
  • Tilwaen
    A chodit do Fight Clubů.
  • calwin
    a ešte stíha písať pre level :D
  • Tilwaen
    Účelem Kickstarteru není koupě hry, ale podpora nadějného projektu, který by sis třeba jednou rád zahrál.
  • Ani houno. Mozna jim prispeju za hotovou hru. Tohle placeni za nehotovy produkt se mi osobne nelibi *12*
  • Keyz
    Tak 1M cíl ohlásí poté co skončí dotazy na reddit.

    Byli tam zajímavé otázky:
    "In your video updates you have Dan talking about sword fighting, while having a massive beard, while wearing a Ghost in the Shell t-shirt.
    My question to you is this: Do you have any idea how awesome that is?"

    *1*
  • inac s tym slovenskym dabingom to bol len vtip ak to niektorym minuskarom nedoslo :D
    ja sk dabing neznesiem vo filmoch nieto este v hrach :D a cesky moze byt pokial bude aspon na urovni Mafie
  • Tilwaen
    Kdyby se u nás stali takovou obdobou CD Projektu, bylo by to super.
  • Díky za vysvětlení...Sice už mám odehráno víc než pár let,ale v tomhle jsem nováček.Nevím jestli bych měl tolik času se tomu věnovat tak,aby to mělo nějaký smysl.Tím myslím Alfu..Takže asi zkusím Betu...
  • Tilwaen
    Kdyby někdo hledal link, tak je zde: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/
  • Ba naopak. Cenu tvori nabidka a poptavka. AMD dela horsi karty a proto musi nasadit nizsi cenu. *3*
  • paci sa mi ako na CZ videu Dan chce, chce a stale chce lebo aj ja uz chcem, hrat, tuto pecku
  • Jak to ten Vávra dělá? Pracuje na velký hře, stíhá dělat video deníky v AJ i v ČJ a ještě k tomu natáčí biblický příběh o Noemovi. Fakt respekt a ať už tu je ten půl hodinovej gameplay!
  • To víš no, Nvidia chce dát lidem aspoň jeden důvod proč si koupit jejich předražený karty *1*
  • kolik jste prispeli ? ja jako spravna ceska drzgresle jen 15 liber *13* pochlubte se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit