Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Záleží jak moc se tomu chceš věnovat. Alpha je opravu pro lidi co tam budou hledat problémy psát to na fóru. To samé platí pro betu ale menší míře.

    Jestli se toho chceš hodně účastnit a aktivně tak Alphu využiješ.
  • to jé vím,že o nic nepříjdu.Chtěl bych přispět svoji troškou do mlýna.Tak se ptám co by bylo lepší
  • Jack1947
    Hlavne je ceska, aspon zajem o ceske hry stale je. Neni treba lamat hul.
  • nemusíš nikam, počkej až to bude hotový, stejně o nic nepřijdeš
  • Tak je pochopitelné, že česká hra z české historie tu vybere dost... Kdyby to byla anglická hra z anglické historie, tak to tady téměř nikoho zajímat nebude.
  • mam takovej dotaz.Kdybych chtěl přispět na KS mám jít do Alfa verze,nebo až do Bety??Nemám žádný zkušenosti
  • prudislav
    mega dolarů už maj ;-) ted jen je mít i v librách - chtělo by to odhalit milionovej stretchgoal
  • KIMCID
    spokojenost velká
  • Sice jsem chtěl aby podtituly byly "Proti všem", "Hrrr na ně " a "Kdož sú boží bojovníci", ale i tak mě tihle panové a dámy těší každým videem :) - a hlavně si dělají legraci.
  • MickeyMutant
    Prhcají! A prcá i klár Zmikund!!!
  • Ty hovado, co Vávrova trilogie? Jak tohle veledílo může někdo neznat?
  • Paulcz
    Nejspíše myslí filmy od Otakara Vávry http://husitstvi.cz/multimedia/husitstvi-ve-filmu/, ale řekl bych, že daleko lepší jsou Toulky českou minulostí (Český rozhlas, díly 154 - 240, tedy od nástupu Václava IV. až po Bitvu u Lipan), i když to je jen audio, je to skvělé a představivost je v tomto případě daleko lepší než vizuál v podobě filmu.
  • Keyz
    Jestli ano pak OK. Ve hrách kde bylo to co jsem napsal tomu tak nebylo. Bylo potřeba to zapnout aby jsi měl něco navíc. Jestli tam bude normálně tak to je dobře.
  • Bok po boku svorně jdem, proti světu, proti všem!
  • Paulcz
    bohažě stačí fyzika v Cryenginu, všechny fyzikální enginy umí to samé
  • Brácho si to ty? B*tch Please Family?
  • vojtaruzek
    Nebude, jakožto menší trest za ty jejich neustálé zrady.
  • Grandhalf
    Promiň ale co myslíš tím "husitská trilogie"? Rád bych se kouknul na něco podobnýho jestli tím myslíš film? Mě se žádnej nevybaví že by existoval *8*.
    Jinak chlapci z Warhorse mi dávají videoupdatema na frak, combat system vypadá luxusně, ten jejich prográmek na oblečení? To se mi ježily chlupy na zádech normálně, mazec. Jestli se vše podaří, tak budou ve světě asi čumět!! *3*
  • Tak oni teď připravují nový film o Žižkovi. Premiéra je stanovena na příští rok.
  • Takové bojové scény už u nás v dnešní době nikdo nenatočí. A CGI, vzhledem k jeho obvyklé "kvalitě" v českých podmínkách, nepřichází v úvahu (leda by přiložili ruku k dílu přímo hoši z Warhorse *1* ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit