Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že když Vávra začne mluvit anglicky bleju a házím pc z okna *16* ceskej svejk kdyz nema vyslovnost tak melu jak mi huba narostla .. je to ten samy efekt jako ponozky v sandalech...

    Hre jsem hrozne fandil ale po roce patlani kolem uz vim ze to bude jen dalsi ceska jebka ktera nedostoji toho co od ni vsichni chteji ..
  • Ale pochopil. Akorát mi to přišlo, jako když si doma Vávra staví velorex a u toho strašně důležitě vysvětluje, že ho chce mít víc jako Ferrari než jako Lambo.
  • aka bod 54. ze 100+ důvodů *1*
  • Tady zas někdo nepochopil obsah pronesených slov :-)
  • Zimmer by ten orchestr totálně složil, to je pravda...
  • Jako ta hudba je dobrá a na soundtrack se těším, ale Williams to teda fakt není. A není to ani "jako Williams". A jen tak btw Zimmer by tohle složil s prstem v nose.
  • Ukázka hudby je skvělá, jestli nedám peníze za hru, tak za soundtrack bych je klidně utratil.
  • rikam v určitých príbehových momentech muže být hudba fajn, čtete poradne *7*
  • co ma inteligence společné s vkusem? *1*
  • A ktere dalsi hry znate, ktere jsou o hudebnim doprovodu, hraci Kefalini? ;)
  • v stredoveku nebyly mp3
  • Technicka: Vavra dela machra vzdycky. A vlastni mocap sice maji, ale neumi s nim. Proto to vypada jak to vypada. Navic je to stejne jedno, ani pekne animovani panacove ti nudnou a zabugovanou hru nevylepsi. ;)
  • Majkl
    vypadá to dobře
  • Hlavně, že dělal machra jak mají vlastní mocap. Přitom to vypadá jak to vypadá
  • Rejsek
    To není troll. On je opravdu takový blbec :-)
  • Mart9
    Nechápu, že se tolik lidí nechalo od toho trolla nachytat *9*
  • Stačí si vzít na procházku do lesa mp3 a sluchátka a můžeš ztoho mít výpravné epické rpg alá bob a bobek.
  • a GGGové
  • Vávra někde říkal, že už lepší nebudou. Doba, kdy bude levný udělat tisíce obličejů, který nejsou v uncanny valley, může nastat klidně až za 20 let.
  • Takže nejprve podle tebe hudba v té hře nemá co dělat a pak zas že ji nemůžeš vypnout, protože v té hře má být někde potřeba. WTF?? *15* *15* Nemáš náhodou problémy se svojí osobností?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit