Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když si vypnu hudbu tak ji neuslyším tam kde bude potreba, uvažuj trochu *7*
  • koukám že místní warhorse klika ma šichtu a klika o stošest *3*
  • Jo v Armě hudba není. :D Jinak ať žije nezapomenutelný soundtrack ke Flashpointu. Prostě si tam tu hudbu vypneš. Ti ostatní kteří ji k tomu realizmu chtějí jako krásný podtext, si ji nechají zaplou.
  • Morrowind taky neurazí .
  • Tak ti to maminka vypne, když seš tak neschopnej. Odšpuntuj se od toho, prosimtě. *15* *7*
  • Dobrá volba! I když já mám asi radši Gothic 3, ten se taky naživo nahrával v Rudolfínu, myslím...
  • XorxoxTalarius
    U teto hry plati so far so good *3*
  • Rejsek
    To určitě není stejný argument. Jde jen o to co chceš ty. Hra ti nabízí možnost. To, že se s tím tvůj králičí mozeček nedokáže popasovat a potřebuje striktní mantinely, to je problém tvůj, ne hry ;-)
  • to je samozrejme pravda ale v hre ktera si hraje na historický realizmus bych uprednostnil žádnou hudbu. Napr. hudba v Doomovi je ok ale v Arme by to pusobilo divne. když tak bych volil ambientní hudbu v nekterých klíčových momentech (napr. vstup do části dungeonu kde bude past nebo boss) a normální hudbu v príbehových částech.
  • Tímto způsobem fungovali filmy v časných dobách. Jde o vývoj.
    Hudba má podkreslovat atmosféru, kterou má i taky navodit. Představ si horrový film bez hudby, prakticky by se člověk u něj moc nebal až na nějaký rychlý střihy (což vlastně ani rychlý střih není moc realný).
    A stejně je to ve hře. Někde je hudba dobře provedena, někde jen aby vyplnila prázdnotu a není v tom žádná hloubka. Proto se i často řeší ve hře to, že když se dostaneš do souboje hudba se zdrsní. Někdy tě to až upozorní, že někdo na tebe utočí. (Ale to nemusí být správně, jelikož tě to pak nepřekvapí a jen hledáš zdroj problémů).

    Za mě rozhodně je hudba potřeba, ale je umění ji dát ve správný moment a se správným podtextem.
  • ani ne
  • to je argument jako že si nemusím kupovat mikrotransakce. proste mi vadí ten princip že tam hudba vubec je a chci aby mel každy realistickej zažitek bez hudby. Asi stejnej argument jako kdyby tam dali Miley Cyrus a rekl bych ti no a co tak si to vypni. Chápeš?
  • Absolutní kravina
  • Nepřekvapivě tady píše totální blbost. Je to hra. Ale jak už někdo píše. Hudbu si můžeš vypnout. Ještě nějakej problém s hudbou kterou si můžeš vypnout? :) *15*
  • KrPa
    a proto kazda hra umoznuje tu hudbu uplne vypnout...
  • imo v realisticke hre by mely být jen zvuky prostredí, napr. jdu lesem tak slyším jen listí, vtáky atd. Jiste neslyšíte žádnou hudbu. takže tohle je další krok vedle (neprekvapive).
    Na druhou stranu v jistých príbehových momentech je fajn aby tam hudba byla.
  • Krescz
    někde jsem četl, že tam budou i koníci :O *8* :O jako fakt
  • Krescz
    u někoho stačí tak málo...
  • No jistě že. A podotýkám, že KC nebude jenom o hudbě, ale také celá hra nebude černobílá, ale v barvě, bude ji možno spustit na PC a dokonce bude obsahovat menu. *1*
  • Jsi zase dostal pětku z diktátu a doma budeš byt? A teď si vyléváš zlost na jiných? ...Nebo proč takovej dmentní komentář?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit