Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle wikipedie (moderní) veda vznikla až v 17. století, takže bych ho za vedce neoznačoval. spíš za inženýra, v souladu s wikipedií
    • KrPa
      z historicke hledisla byl vedec ten, co neco zkoumal nebo vynalezl, inzenyri byly spis ti, co ty vynalezi pouzivali, staveli a opravovali - viz treba obsluha katapultu nebo praku
    • věděl bys alespoň něco, kdyby sis to předtím nepřečet na wikipedii?
      • na wikipedii pisou, ze jo
  • Blessed je jeden z těch lidí u kterejch si přeju aby byli nesmrtelní, protože vždycky když ho vidím tak mám na xichtu podivnej grin kterýho se nemůžu zbavit.
    • risus sardonicus
  • Llour
    při níž Brian z NĚKTERÉHO vývojáře loudí české slovo „složitý“ . Nemám sice dokonalý sluch, ale Vávru jsem teda poznal i já. *7*
    • A není to úplně jedno, jestli je to Vávra nebo kdokoliv jiný? Na relevanci informace samotné to absolutně nic nemění *1*
  • RedEagle
    Blessed hlavne vynikajuco nadaboval Rome 1 Total war :))
  • jamar28
    To je borec. Toho bych spíš bral jako companiona. *1*
    • To by bylo ale epický. Morte, Minsc a Garrus by se mohli jít klouzat.
  • priznam se chtel jsem napsat nejaky jizlivy hejt na tema kdy to vyjde, ale nejprv jsem shledl video *1* potesilo DOBRA PRACE skvely vyber dabera!
    Delate super hru!
  • Boží, už aby to vyšlo, snad 2018?
    • Slyšel jsem něco o 1Q 2019 a to z hodně věrohodných zdrojů.
    • jedna pani povidala, ze momentalni cil je Q1 2018, letos to bohuzel nestihnou
      • u nás na schůzi uličního výboru povídala stará Blažková, že má z dobrýho zdroje info, že to vyjde Q3 2019, tak nevim...
        • SalemCZ
          Já slyšel že to má vyjíst s novým Half lifem a Avatarem 2
    • Údajně už hlavně opravují bugy a ladí detaily, takže nás snad nenechají čekat dlouho *4*
  • Perfektni volba. Super herec a jeho hlas.
  • Alex81
    Až bude hrát nové CoD, tak si bude říkat: "To si pamatuju".
    Každopádně bych dal ledvinu, abych v 80 byl v takové fyzické a mentální kondici.
    • Jo, je to čipernej chlapík :)
  • Ale, to je muj kuun ! :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit