Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    *13* *13* *13* Doufám že se někdo ujme češtiny zatím to vypadá bledě. *11* *11* *11*
    • Nauc se jazyky.
      • BoB.2
        Jsem Čech umím česky.
        • v tom pripade hraj hry vytvarene cechy, nebo si dej tu praci a muzes si podstatne rozsirit herni repertoar i o anglicke tituly =D
  • Po Dark Souls bude tohle zívačka
    • Jak to vubec vypada s tou PC petici, nevi nekdo neco blizsiho? Co jsem letme projizdel pred par dny Googlem tak sice pocet zajemcu zdarne roste, ale uz zadny dalsi vyjadreni nebo neco. Stejne si bohuzel myslim, ze to ve vysledku s nima nehne.
      • podle mě to chce minimálně 100k lidí ale zatím to jde od 80tis. pomalu
  • Is is world like no other.. se píše v traileru a po minutě na mě z obrazovky vyskočí elfové...
    Co se týče grafiky, já chápu že je ti pro děti, ale takovýle omalovánky se fakt někomu líbí?
    Prosím uděljte už někdo originální RPG!!!
    • Já mám pocit, že to nejsou elfové ale Fae.
      Co se týká grafiky tak ano, třeba mně se fakt hodně líbí (ročník 79).
      Jestli tak toužíš po originální RPG tak rozhodně zkus Planescape torment.
      • vim vim, slyšim o tom pořád a budu to muset vyzkoušet, abych se moch požadovat za opravdovýho znalce rpg:) Teď si doplnuju znalosti hranim baldurs gate2 a musím říct, že to je rpg jak řemen, těch možností v tý době, to je neskutečný a navíc promakaný nastavení hry.

        Já nikomu neberu, když se mu líbí jinej styl. Sám jsem si taky zvyknul na grafiku w3, která se mi z počátku vůbec nelíbila a nakonec jsem si jí celkem oblíbil. Ale všeho moc škodí a příde mi, že dneska je toho nějak moc.

        To že tady lidi píšou jaký jsou to omalovánky apod. , tim podle mě nehcem říct, jak moc hrozný to je, ale spíš dejte nám víc pořádnejch realněatmosférickejch rpg :)
        • No nevím jestli je nejlepší se vrhnout do PT po BG 2. Přecejen jak říkáš BG je RPG jak řemen, (btw pokud jsi nehrál zahraj si i jedničku dneska už existuje mod kterej převede engine ze dvojky do jedničky i s pravidlama!) zatímco torment je spíš adventuru. Z takto náhlího přechodu bys mohl mít šok *1* zvláště když budeš čekat RPG.
          • To přežiju, stejně je moje nejoblíbenější hra česká tahovka Spellcross, takže sem zvyklej na ledacos :) a v šuplíku na mě čeká adventura I have no mouth and i must scream :)
            • Spellcross je česká gamesa vravíš. Zaujímavé že ju robil Cauldron, čo je pravdaže slovenská firma (mimochodom som v nej bol zamestnaný ako leveldesignér/grafik 5rokov - aj preto to prekvapenie o tvojom tvrdení).
  • Odulin
    Ale jo, tak už se taky těšim, že pane Santo?:)
    • MrSanta
      Nevidím důvod nekoupit. Akorát se furt nemůžu rozhodnout kde. Asi to nakonec bude první hra, kterou koupím na Steamu za plnou cenu.
      • Ja koupil na mmoboost. Velmi prijemna cena. Jen to bude bez preorder bonusu ale to celkem ozelim.
      • Odulin
        U mě to bude Steam. Pár věcí za plnou cenu už tam padlo, takže no problemo.
  • tak tak...hudba je super ..epická..a vôbec nepasuje k tomu čo bolo vidieť...nadávajte -zlostite sa kolko chcete ..ale grafika to ťahá dolu..pre deti ok ( ale im je jedno aká hudba tam znie ) pre dospelých je to moc farebné...ok ok ako oddychovka -( fable 1 -ostatné som nehral..bo ma už nelákali )- budiš..ale netreba tomu nadávať že epické rpg...čo je epické je Mass effect trilogia - tam je super hudba +super príbeh+super grafika!..a hral som aj ten dragon age-do neba vychválenú hru- ale ..ale...mna odchovaného na Ghoticu :podla mna najlepšej rpg sérii ,kde na najťažšej úrovni je to umenie prejst a hned 3x. *5* *4* -v dragon age prestal baviť príbeh ..slabý -nič ma nechytilo - nenútilo aby som videl koniec...presne vymedzené koridory kam sa dá a kam sa nedá ísť to nepatrí do riadnej rpg..(jjedna z chýb arcanie...)..to patrí na konzoly ..pre deti - ktoré potrebujú viesť za ručičku. *7* *1* preto aj tomuto dávam voľnosť..len si leť ..leť aj s prestreleným srdcom.. *3* .neobtri sa o mna ani nosom..:)))))
    • každej to má prostě jinak. Každej má jinej vkus. A tím by šlo diskuzi uzavřít. Jenže to by byla nuda, že? Volnost pohybu je vždy více méně na úkor dobrýho příběhu. Gothic je rafinovanej v tom, že máte sice relativní volnost ale je to limitovaný silou nepřátel, který vás dál nepustěj. Hrál jsem morrowind a oblivion, ale ani jeden jsem nedohrál. Po desítkách hodin strávených v "otevřeném světě" mě to prostě přestalo bavit. V dragon age mě taky trochu sra.y ty koridory, ale jinak téměř dokonalá hra. Příběh, humor, questy,soubojový systém.Taky už vím, že raději hraju rpg, kde mám v partě víc postav. RPG tím dostává nový- strategický- rozměr. Takže hrajme hry, co nás baví a nechme druhý, ať to dělaj stejně.... *3*
    • Úplně tě chápu kolego, já měl z gothicu tak neuvěřitelnej herní zážitek (můj 30 letej švagr brečel když to skončilo:), že bych nejradši aby tak jako gothic vapadaly všechny rpg :), bohužel takový už dneska nevychází.. Nakonec sem se od toho dokázal odprostit a zkoušel sem si užít i jiný koncepty a takový dao1 sem si celkem dost užil a potom ještě zaklínače, to byla neskutečná pecka, ale legendaární gothic už to neni.. Gotic co se vysmívá svou tvrdostí všem těmhle přiteplenejm animáčům!!
      • Pokud se na to koukáš z téhle strany tak i Gothic je pro rozmazlené mlíčňáky. Dungeon Master, nebo série Eye of the Beholder. To byla výzva. Zvlášť, když jeden neuměl anglicky :D.
    • Grafika je nádherná. Jo narodil jsem se v roce 1979 ;-). Prostě každý má rád jiný grafický styl .. takže jediné co můžeš říct je, že TOBĚ se TA grafika nelíbí.
    • Cahir
      1) Umělecká stylizace nemá nic společného s věkem (pokud to nevypadá jako Teletubbies).
      2) Na konzolích nehrajou jen děti.
      3) Jestli je hra kvalitní RPGéčko, nebo ne nemá nic společného s tím, zda je lineární, či otevřená - to je pouze koncept hry. Člověk, který nemá rád hry s určitým konceptem, by se jim měl předem vyhýbat, protože jeho názor už je a priori zaujatý.
  • To je hnus velebnosti !
  • Po hodne zlým demu, kde je to hodně konzoloidní, přijde mi to v některých momentech, že vás hra nutí jít jedním směrem a není tam taková volnost. Po hodině, dvou hodinách hraní vás trkne, že je to automatovka, kdy vás to bude nutit hrát dál a nebo jednorázovka pod mostem.
    Tohle je případ, že vyzkoušeno, ne děkuji, EA fuj fuj fuj... Ty už kvalitní hry neprodukují, iž jen vyvařují.
    Trailer s ingame videem? Podle mě je to prohnaný renderem a slušnou úpravou, jako když naleští v kaflandu shnilá jablka nebo vykoupou párky v octové vodě aby se dali prodat.

    Grafická stránka hry je hodně stará (2006 rok tak), a když je zlá hra tak dobrá grafika pár lidí natáhne, ale když je zlá hra i grafika tak je to rozmáznutý kravinec na botě. Nemám nic proti špatný grafice a dobré hře. Barevnost mi nevadí, ale tahle je odfláknutá.

    Jediné co si vychutnám bude sountrack, ten láká.
  • Preed
    No dobre no,trailer bol epicky,uvidime ako to dopadne.
  • Vypada to slusne..ale spiz jako konzolova rubacka nez smysluplne RPG
    • ja doufam, ze ta "rubacka" do toho vnese trochu zabavny a obtiznejsi bojovy system, prece jenom soucasny styl: kryj/strel (Scifi), blok/utok (Fantasy) me prestava bavit.
    • Je to upoutávka. Od té se celkem očekává, že bude maximálně akční. Poznal bys třeba podle upoutávky na Skyrim, že to je je Smysluplné RPG? http://www.youtube.com/watch?v=JSRtYpNRoN0
      Podle vývojářů by v Amaluru měla hlavní questová linie zabrat kolem 50 hodin. Kompletní dokončení všech side questů pak 2-300. To mě zní jako hodně solidní RPG.
      Navíc tam je hodně akční, konzolový bojový systém.
    • DarkHawk
      Že to má akční souboje, tak už to není smysluplné RPG?! *1* Co si představuješ pod pojmem smysluplné RPG? Kdyby si to aspon více rozvedl, takhle to působí jako nepodstatný výkřik do tmy.
      Reckoning nabídne epický příběh, propracovaný svět, zajímavé dialogy, nápadité questy, a pořádné souboje. Prostě to bude RPG jako řemen.
      • Akorat me stve ze tam hlavni hrdina nemluvi *1*
        • A ze nemluvi hlavni hrdina ve Skyrimu ti nevadi?
          • MrSanta
            Mě krapánek jo, ale až teď co jsem se namlsal TORem *1*. Ale to není žádná velká překážka, spíš taková malililinkatá nepříjemnůstka. To mi víc vadí ve Skyrimu pro mě absolutně zoufalý systém "journalu", ve kterém se v podstatě nedá dohledat minulost questů. Vypisuje to akorát co jsem splnil, ale proč jsem tam šel, kdo mě tam poslal a co mi k tomu řekl tam není. Já jsem zbožňoval systém z Morrowindu, i ten Oblivion nebyl špatnej. Ale ten Skyrim - to mi prostě nesedí. Rád se prohrabuju minulostí svého hrdiny a ve Skyrimu je to mizérie.
        • Cahir
          Ta tak. Ať si říká kdo chce co chce, Bioware nastavuje standardy.
          • No, ale zase já teď třeba hraju KotOR 2 a "uchcávám" z těch dialogových možností. Tohle kdyby měl někdo nadabovat tak se z toho **** . V tomhle je zase výhoda "nemluvného hrdiny".

            a btw OT/ Až mě zaráží o kolik mi KotOR 2 přijde vzhledem k jedničce lepší. Vím, že obecný konsenzus je spíš takový, že jednička je legendární a dvojka je ne příliš povedené pokračováním, ale u mě je tomu přesně naopak. Jednička je docela fajn hra, dvojka je místy vysloveně geniální./ konec OT
          • MrSanta
            "Bohužel" ano. Po jednom a půl měsíci intenzivního hraní SW:TOR se na němého hrdinu zvyká hůře. Ale to mě nezastaví *1*
    • NonSuch
      fraze "smysluplne rpg" me skutecne pobavila
  • U toho traileru by mělo být varování, že může vyvovat epileptický záchvat *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit