Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spellcross je česká gamesa vravíš. Zaujímavé že ju robil Cauldron, čo je pravdaže slovenská firma (mimochodom som v nej bol zamestnaný ako leveldesignér/grafik 5rokov - aj preto to prekvapenie o tvojom tvrdení).
  • v tom pripade hraj hry vytvarene cechy, nebo si dej tu praci a muzes si podstatne rozsirit herni repertoar i o anglicke tituly =D
  • MrSanta
    Mě krapánek jo, ale až teď co jsem se namlsal TORem *1*. Ale to není žádná velká překážka, spíš taková malililinkatá nepříjemnůstka. To mi víc vadí ve Skyrimu pro mě absolutně zoufalý systém "journalu", ve kterém se v podstatě nedá dohledat minulost questů. Vypisuje to akorát co jsem splnil, ale proč jsem tam šel, kdo mě tam poslal a co mi k tomu řekl tam není. Já jsem zbožňoval systém z Morrowindu, i ten Oblivion nebyl špatnej. Ale ten Skyrim - to mi prostě nesedí. Rád se prohrabuju minulostí svého hrdiny a ve Skyrimu je to mizérie.
  • podle mě to chce minimálně 100k lidí ale zatím to jde od 80tis. pomalu
  • A ze nemluvi hlavni hrdina ve Skyrimu ti nevadi?
  • Jak to vubec vypada s tou PC petici, nevi nekdo neco blizsiho? Co jsem letme projizdel pred par dny Googlem tak sice pocet zajemcu zdarne roste, ale uz zadny dalsi vyjadreni nebo neco. Stejne si bohuzel myslim, ze to ve vysledku s nima nehne.
  • každej to má prostě jinak. Každej má jinej vkus. A tím by šlo diskuzi uzavřít. Jenže to by byla nuda, že? Volnost pohybu je vždy více méně na úkor dobrýho příběhu. Gothic je rafinovanej v tom, že máte sice relativní volnost ale je to limitovaný silou nepřátel, který vás dál nepustěj. Hrál jsem morrowind a oblivion, ale ani jeden jsem nedohrál. Po desítkách hodin strávených v "otevřeném světě" mě to prostě přestalo bavit. V dragon age mě taky trochu sra.y ty koridory, ale jinak téměř dokonalá hra. Příběh, humor, questy,soubojový systém.Taky už vím, že raději hraju rpg, kde mám v partě víc postav. RPG tím dostává nový- strategický- rozměr. Takže hrajme hry, co nás baví a nechme druhý, ať to dělaj stejně.... *3*
  • BoB.2
    Jsem Čech umím česky.
  • Nauc se jazyky.
  • BoB.2
    *13* *13* *13* Doufám že se někdo ujme češtiny zatím to vypadá bledě. *11* *11* *11*
  • Pokud se na to koukáš z téhle strany tak i Gothic je pro rozmazlené mlíčňáky. Dungeon Master, nebo série Eye of the Beholder. To byla výzva. Zvlášť, když jeden neuměl anglicky :D.
  • Po Dark Souls bude tohle zívačka
  • rogueeeeee. Strasne se mi libilo, jak se v jednom traileru priplizil za nejakyho chlapka a podrizl ho.
  • ja doufam, ze ta "rubacka" do toho vnese trochu zabavny a obtiznejsi bojovy system, prece jenom soucasny styl: kryj/strel (Scifi), blok/utok (Fantasy) me prestava bavit.
  • To přežiju, stejně je moje nejoblíbenější hra česká tahovka Spellcross, takže sem zvyklej na ledacos :) a v šuplíku na mě čeká adventura I have no mouth and i must scream :)
  • No nevím jestli je nejlepší se vrhnout do PT po BG 2. Přecejen jak říkáš BG je RPG jak řemen, (btw pokud jsi nehrál zahraj si i jedničku dneska už existuje mod kterej převede engine ze dvojky do jedničky i s pravidlama!) zatímco torment je spíš adventuru. Z takto náhlího přechodu bys mohl mít šok *1* zvláště když budeš čekat RPG.
  • Úplně tě chápu kolego, já měl z gothicu tak neuvěřitelnej herní zážitek (můj 30 letej švagr brečel když to skončilo:), že bych nejradši aby tak jako gothic vapadaly všechny rpg :), bohužel takový už dneska nevychází.. Nakonec sem se od toho dokázal odprostit a zkoušel sem si užít i jiný koncepty a takový dao1 sem si celkem dost užil a potom ještě zaklínače, to byla neskutečná pecka, ale legendaární gothic už to neni.. Gotic co se vysmívá svou tvrdostí všem těmhle přiteplenejm animáčům!!
  • Bude. Nejsem hrac jednoho zanru a stylu hry. Nedavno jsem dohral Darksiders a byla to parada, takze rubacky mi nevadi. Naopak. stejne tak graficky styl mi nevadi. Pripomina mi Drakensang nebo treba Heroes of Might and Magic V. Vadilo by mi, kdyby byla napln hry infantilni jako je ve Fable 3, ale to se zda nebude.
  • vim vim, slyšim o tom pořád a budu to muset vyzkoušet, abych se moch požadovat za opravdovýho znalce rpg:) Teď si doplnuju znalosti hranim baldurs gate2 a musím říct, že to je rpg jak řemen, těch možností v tý době, to je neskutečný a navíc promakaný nastavení hry.

    Já nikomu neberu, když se mu líbí jinej styl. Sám jsem si taky zvyknul na grafiku w3, která se mi z počátku vůbec nelíbila a nakonec jsem si jí celkem oblíbil. Ale všeho moc škodí a příde mi, že dneska je toho nějak moc.

    To že tady lidi píšou jaký jsou to omalovánky apod. , tim podle mě nehcem říct, jak moc hrozný to je, ale spíš dejte nám víc pořádnejch realněatmosférickejch rpg :)
  • Já mám pocit, že to nejsou elfové ale Fae.
    Co se týká grafiky tak ano, třeba mně se fakt hodně líbí (ročník 79).
    Jestli tak toužíš po originální RPG tak rozhodně zkus Planescape torment.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit