Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po hodne zlým demu, kde je to hodně konzoloidní, přijde mi to v některých momentech, že vás hra nutí jít jedním směrem a není tam taková volnost. Po hodině, dvou hodinách hraní vás trkne, že je to automatovka, kdy vás to bude nutit hrát dál a nebo jednorázovka pod mostem.
    Tohle je případ, že vyzkoušeno, ne děkuji, EA fuj fuj fuj... Ty už kvalitní hry neprodukují, iž jen vyvařují.
    Trailer s ingame videem? Podle mě je to prohnaný renderem a slušnou úpravou, jako když naleští v kaflandu shnilá jablka nebo vykoupou párky v octové vodě aby se dali prodat.

    Grafická stránka hry je hodně stará (2006 rok tak), a když je zlá hra tak dobrá grafika pár lidí natáhne, ale když je zlá hra i grafika tak je to rozmáznutý kravinec na botě. Nemám nic proti špatný grafice a dobré hře. Barevnost mi nevadí, ale tahle je odfláknutá.

    Jediné co si vychutnám bude sountrack, ten láká.
  • Preed
    No dobre no,trailer bol epicky,uvidime ako to dopadne.
  • Vypada to slusne..ale spiz jako konzolova rubacka nez smysluplne RPG
  • U toho traileru by mělo být varování, že může vyvovat epileptický záchvat *7*
  • Spousta lidí na tu grafiku nadává...že je moc barevná a tak,...já s tím teda problém nemám. Dříve jsem si taky myslel, že jen ponurý, realistický vzhled hry ve mě vyvolá tu správnou atmosféru, ale pak jsem dostal do ruky dragon age... a ejhle!!! Do té doby u mě žádná RPG hra nevyvolala tolik emocí a tak mě nevtáhla do děje. Takže grafiku už moc neřeším... každopádně trailer má koule !!!! *3* *1*
  • DarkHawk
    Nářezový trailer. Můj Mág je připraven.
  • Ja ted zrovna bloudim Skyrimem a na poste mi lezi krabicka s Deus Ex 3. Bude to jeste nejakou dobu trvat, nez se k Amaluru dostanu, ale ujit si ho nenecham.:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit