Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spousta lidí na tu grafiku nadává...že je moc barevná a tak,...já s tím teda problém nemám. Dříve jsem si taky myslel, že jen ponurý, realistický vzhled hry ve mě vyvolá tu správnou atmosféru, ale pak jsem dostal do ruky dragon age... a ejhle!!! Do té doby u mě žádná RPG hra nevyvolala tolik emocí a tak mě nevtáhla do děje. Takže grafiku už moc neřeším... každopádně trailer má koule !!!! *3* *1*
    • no mě teda přišlo,že dao1 mělo ponurou grafiku dost, barvy tam byli víc,ale tak nějak reálně, s timhle se to nedá srovnat.
  • DarkHawk
    Nářezový trailer. Můj Mág je připraven.
    • rogueeeeee. Strasne se mi libilo, jak se v jednom traileru priplizil za nejakyho chlapka a podrizl ho.
    • Amalur bude možná jedna z nemnoha her kde si jeden může udělat zajímavého bitevního mága. Já to rozhodně zkusím :D
  • Ja ted zrovna bloudim Skyrimem a na poste mi lezi krabicka s Deus Ex 3. Bude to jeste nejakou dobu trvat, nez se k Amaluru dostanu, ale ujit si ho nenecham.:-)
    • Tak pokud tě bude bavit i Rekoning, tak tomu nerozumim. Skyrim i DX jsou o dost hlubší, bež totálně plochá rubačka Rekoning. Sice jsem jenom koukal jak to kámoš hraje (ne mém PC), ale po tom divadlu jsem neměl ani chuť si to zahrát sám.
      • Bude. Nejsem hrac jednoho zanru a stylu hry. Nedavno jsem dohral Darksiders a byla to parada, takze rubacky mi nevadi. Naopak. stejne tak graficky styl mi nevadi. Pripomina mi Drakensang nebo treba Heroes of Might and Magic V. Vadilo by mi, kdyby byla napln hry infantilni jako je ve Fable 3, ale to se zda nebude.
      • Plochá rubačka? Vždyť jen během dema je vidět, že Amalur má zajímavý svět plný příběhů. Fae z house of Ballads kteří dokola prožívají své písně, lidé kteří dokáží sledovat vlákna osudu, spousta malých příběhů ve formě side questů. O co je Skyrim hlubší?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit