Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidičky mám dotaz nejde mi to nainstalovat pořád dělám asi někde chybu, prosím kdo ví mám to v raru budu rád když mi někdo pošle nějkaý návod na vin.diesel.x@seznam.cz bud moc rád děkuji
  • Ahoj, mám prosbu, nevím jak dál v Main Questu - Pride before a fall.
    Mám zničit Chantry, ty jsem zničil, zustal tam stát ten čertík a dveře nejdou odemknou, prý potřebuju klíč, kde ho mám sehnat???? Díky
  • Zdravim
    Co se tyce hry mela bych mensi dotaz, pri dispellovani truhel (ci jak tomu jinak rict) jsem si na zacatku nahrabala nemilé debuffy takove lebky v cervenem kolecku, ktere mi nejspis basti manu nejak jsem na zacatku nepochopila co s tim a uz mam 3 a permanentne bez many, tak bych se chtela optat jak bych se jich mohla zbavit popr u koho a kde, potiony jsem vyzkousela bez uspechu a nikoho kdo by mi s tim pomohl jsem taky nenasla. Jinak hru musim pochvalit az na nudny zacatek jsem z ni nadsena a mam zase na dlouhou dobu vystarano *1* . Dekuji za pomoc
    • mojevecy
      Zbavis se ji u lecitelu kteri te za poplatek vyleci
  • Překlad začal, ale jsme pouze 2. Tj. není možné odhadnout dokončení. Uvítáme jakoukoliv pomoc.
    kontakt - karaspetr1@gmail.com
    • ako daleko ste s tou cestinou ?
      • Jak daleko asi ?! Ten text ma v exelu přes 58k řádků, pracují na tom 2 lidi a ty se zeptáš za půl měsíce od oznámení překladu jak daleko jsou .. O.o
        • ja samozrejme ze necakam, zeby bola spravena do mesiaca, len by som rad vedel nejake info o postupe
  • Tak ako to vyzerá bude sa prekladať ?
    Bola by škoda keby takáto hra zapadla prachom a bola by bez češtiny*9*
  • je to faračka jednoznačně! *3*
  • Začínám organizovat překlad této hry, ale pouze v případě, že seženu více lidí. Texty mám vyexportované. První test dopadl dobře, počeštil jsem si herní menu. Jediný problém byl s některou diakritikou - to znamená že bude potřeba někdo, kdo umí editovat fonty. Každý zájemce dostane kousek textu na přeložení, předpokládá se dobrá znalost angličtiny a hlavně dostatek volného času a chuť. Kontakt karaspetr1@gmail.com
  • čau, můžete mi poradit, je možné při výrobě předmětů na vyšších úrovních vytvořit prázdný slot pro vložení gemu?? Kombinovat tedy i vyrobené předměty s gemy, ne pouze předměty nalezené či koupené které slot mají?? Díky
  • Dohrato 20 hod pohodova gamesa *4* *4*
  • Jen tak pro info kdyby někoho zajímala délka hry, na normal za rangera dohráno za 65 hodin (40. lvl, dokončeno 200 questů), používal jsem fast travel, ale občas jsem se po mapě prošel kvůli tajným truhlám atd..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit