Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesmysl, hra je naprosto perfektní, jak graficky tak příběhově a neurazí nikoho. 4 body je opravdu mimo mísu. Za mě 7-8/10
    • TOtální kravina tohle nemůže hrát ani 6 letý dítě je to tak obtížný na normal že u toho člověk má všechno rozbít. Hlavně nemluvim o ty AIMBOTOVÝ umělí intelignecy!!!!! 4lověk chce uskočit či dodgenout a stejně ho to trefí!!! Prostě hokus pokus stylu kreslený minecraft. A příběh totálně chabej hned jsem věděl že to ta bloncka přežije. 3/10 max 4 za grafiku. *16* *16* *16* *16*
  • Dá se teď sehnat PS2 nová pod 1500,- aspoň? To bych do ní konečně šel.
  • Hmmm ..... Takže jsem to nebyl jen já, kdo po okusení pár levelů znechuceně odložil ovladač ...
  • Spousta PCčkářů kope do konzolí kvůli ceně. To jste vážně tak natvrdlí ?
    Dnes si koupím PS4 za 12 tisíc a na nejmíň 8 let mám jistotu, že si zahraji nejnovější hry, které zrovna vyjdou, mám jistotu, že nebudu mít žádné problémy s kompatibilitou a za směšných 200 korun měsíčně budu mít PSN+ s mutiplayerem a ještě k tomu budu každý měsíc dostávat AAA hry.
    Nebo si dnes koupím za 12 tisíc průměrný PC, novou hru si zahraji na nízké detaily maximálně, budu muset řešit problémy s kompatibilitou a za rok či dva musím upgradovat, abych si vůbec něco zahrál..
    Ne díky.
    • AAA ako Resogun a planovane Don't Starve...aj ked v tychto pripadoch je to asi lepsie ako tie AAA :-)
      Kazdopadne tie hluposti ohladne nutnych upgrade, kompatibility atd. tomu v dnesnrj dobe vazne este niekto veri? Som myslel, ze taka miera zadubenosti uz zmizla.
      • Jack1947
        Napsal to blbe, mel na mysli kdyz... si chces zahrat vse na max Armu ktera je zabugovana a HW narocna nedas... hry budou vyzadovat dx11 kartu (12) casem , navim me konzole vychazi nejlepe. Z toho vseho.
        • A preco by ho to malo trapit ani na konzole nehra na max, resp. kedze nastavenia neexistuju vsetci konzolisti hraju na max a zaroven vsetci na uplnom minime :-)
          • Jack1947
            To se zeptej jeho, to ja nevim. Vadi mu asi upgrade kompu... u konzole se to tak nebere.
            *3*
    • Kozy
      Co za rok, rovnou za měsíc. Nekyndej nesmysly a šupej pro páčkovač.
    • Jack1947
      Presne tak. *3*
    • ucho
      za 110,- měsíčně
  • My vám na PC zase závidíme 350 datadisků k Sims a záplavu retro indie blbinek za 5 Euro :P
    • Právě na ty blbinky je lepší PC (i když na PS4 prý budou co měsíc zdarma) ... na PSN se mi totiž nejednou protočily panenky jen při pohledu na jejich cenu :/
  • 4/10 - megazávist fakticky :D
    • Rhulad
      Tak někdo může kontrovat současnou exkluzivitou pro PC a to X Rebirth a ta nedosahuje ani těch 4/10 *3*
      • a někdo zas kontruje Star Citizenem :) když u Contra :D
  • frag.ment
    Škoda, že se tato hra moc nepovedla.. PS4 si určitě pořídím, ale asi si budu muset počkat, až vyjde pořádná hra. Knack se nevyvedl, na mnou očekávané Killzone jsou dost rozdílné názory. Jo a ty výpady PC hráčů tady v diskuzích už jsou fakt nuda, opruz a trapnost. Proč mají potřebu chodit do diskuzí o konzolové hře a třepat tu ty svoje bláboly furt dokola? To asi nikdy nepochopím :-(
    • MrSanta
      Já bych to nebral jako výpady PC hráčů. Spíš jako výpady deb*lů. Stejní jedinci jsou i v konzolovéme národě. Stačí si přečíst pár postů od Ulmese *1*
      • Jo vidim tvuj profil,a hned vim kdo pise!Jo nekdy to hold prozivam,kdyz se pc scena naparuje.Radsi to rict s oci do oci.
  • Rhulad
    Kde se vy zamindrákovaní pcčkáři pořád berete? To se prodáváte v Tescu, že je vás tolik?
    • Já zas rozvíjím teorii, že je to jen obyčejná žárlivost. Vem si, v poslední době se píše prakticky jen o konzolích. Logicky jsou tedy nas*aní a musí to alespoň trochu znechutit konzolistům, takže tady nadávají, hatují a to jen aby se necítili méněcenně.
      • Jack1947
        Znechutej leda "normalnim" diskuterum diskuze u konzolovych her. Konzolistum si nemyslim, ty by hrali natoz aby sledovali diskuze. *15*
    • Tak se nediv, že jsme tak naštvaný když vývojáři optimalizujou hry jen na konzole a na pc kašlou až na nějaký vyjimky, protože přece je lepší prodat hru za 1300 než za 600 + si připlatit mulťák :D dík fakt nechci ale užij si to klidně
  • Mi pcckari dikybohu nepotrebujem zadnej zaprdenej nextgen...nam staci postupny vyvoj veci....staci se podivat na novej TW kde ti beha i pres 10000 jednotek najednou...u toho by vam ty vase konzole i nextgen shoreli ty hlavo dubova!
    • a uplne nejlepsi je si uzivat hry jak na PC, tak na PS4 / Xbone, kvuli exkluzivitam. =)
    • No ale my konzoliste zase alespon piseme cesky tak, ze to nevypada, ze jsme absoloventi pomocne skoly.
      • to jsem rad ze umis cesky lip nez ja zato bys mel asi dostat metal,) ale k veci si samozrejme nic nenapsal...
  • Hra pre male deti..nic viac nic menej..tie maju vsetky vycitky u prdele....jasne ked to recenzuje 30 rocny jinoch...zvlastne ze u 50tej recyklacie Maria sa nikdy nic nenajde ako minus..len tento rok je to treti za 6 mesiacov...prvy Had remake z Wii za plnu palku..druhy Luigi kde zmeni postavicku len teraz tento skopceny z Gameboya este..i Call of aduty je oproti tomu originalna hra
    • Tady někdo toho Mária nedohrál a ani se o to nesnažil. Zřejmě moc těžká obtížnost :) Jinak bys takovej nesmysl nemohl vypustit z pusiny. Nesmíš se hned zlobit chlapěčku, když hra na tvou oblíbenou PS4 nemá hodnocení 8 a víc ...
      • skopli jste i gt6.a to mi staci!Nac vam pak verit???Chlapecci na eurogameru ho hrali cca tak1h.Jinak gt6 nadherne odvedena hra o proti gt5.gt5 je oproti gt6 nebe a dudy.recence na konzolista.cz ,je to jak bych to rad popsal.dekuji recenzentovi.jinak knack je lanch hra tak bych ani vic necekal.spis me stve jak pc ckari schazuji vykonove ps4 a mysli si, ze s killzone shadow fall je ps4 na vrcholu syl.a to me vadi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit