Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Škoda, že se tato hra moc nepovedla.. PS4 si určitě pořídím, ale asi si budu muset počkat, až vyjde pořádná hra. Knack se nevyvedl, na mnou očekávané Killzone jsou dost rozdílné názory. Jo a ty výpady PC hráčů tady v diskuzích už jsou fakt nuda, opruz a trapnost. Proč mají potřebu chodit do diskuzí o konzolové hře a třepat tu ty svoje bláboly furt dokola? To asi nikdy nepochopím :-(
    • MrSanta
      Já bych to nebral jako výpady PC hráčů. Spíš jako výpady deb*lů. Stejní jedinci jsou i v konzolovéme národě. Stačí si přečíst pár postů od Ulmese *1*
      • Jo vidim tvuj profil,a hned vim kdo pise!Jo nekdy to hold prozivam,kdyz se pc scena naparuje.Radsi to rict s oci do oci.
  • konecne normalni recenze,ktera je alespon uprimna,kdyz uz nic jinyho...
    • Jack1947
      4/10 mm... uprimnost nadevse. *3*
  • Riadna exkluzivita:-D pre toto sa oplatí ísť aj na polnočný predaj:-D
  • Cerny poslední dobou nějak drží hubu.

    Čím to asi bude? :)
    • maros.goc
      cim?
  • Paul_cz
    Hra hlavního architekta PS4 Marka Cernyho. Hm.
  • Spousta PCčkářů kope do konzolí kvůli ceně. To jste vážně tak natvrdlí ?
    Dnes si koupím PS4 za 12 tisíc a na nejmíň 8 let mám jistotu, že si zahraji nejnovější hry, které zrovna vyjdou, mám jistotu, že nebudu mít žádné problémy s kompatibilitou a za směšných 200 korun měsíčně budu mít PSN+ s mutiplayerem a ještě k tomu budu každý měsíc dostávat AAA hry.
    Nebo si dnes koupím za 12 tisíc průměrný PC, novou hru si zahraji na nízké detaily maximálně, budu muset řešit problémy s kompatibilitou a za rok či dva musím upgradovat, abych si vůbec něco zahrál..
    Ne díky.
    • AAA ako Resogun a planovane Don't Starve...aj ked v tychto pripadoch je to asi lepsie ako tie AAA :-)
      Kazdopadne tie hluposti ohladne nutnych upgrade, kompatibility atd. tomu v dnesnrj dobe vazne este niekto veri? Som myslel, ze taka miera zadubenosti uz zmizla.
      • Jack1947
        Napsal to blbe, mel na mysli kdyz... si chces zahrat vse na max Armu ktera je zabugovana a HW narocna nedas... hry budou vyzadovat dx11 kartu (12) casem , navim me konzole vychazi nejlepe. Z toho vseho.
        • A preco by ho to malo trapit ani na konzole nehra na max, resp. kedze nastavenia neexistuju vsetci konzolisti hraju na max a zaroven vsetci na uplnom minime :-)
          • Jack1947
            To se zeptej jeho, to ja nevim. Vadi mu asi upgrade kompu... u konzole se to tak nebere.
            *3*
    • Kozy
      Co za rok, rovnou za měsíc. Nekyndej nesmysly a šupej pro páčkovač.
    • Jack1947
      Presne tak. *3*
    • ucho
      za 110,- měsíčně
  • Miserius
    Tohle byl jasnej propadák už na tý jejich konferenci kdy to chlápek uváděl jako hru která nás všechny posadí na zadek a já neveděl jestli dřív brečet nebo se smát...Jsem zvědav na ty "pozdější" PS4 only hry (The Order, Uncharted)...
  • Podle mě jo až hříšné účtovat si 1600 za takovou "hru". Tohle mě být zadarmo pro všechny majitele ps4.
    • uzavrena platforma, kde mas na vyber sotva dvacet her, to by se prodavalo i za dvojku, vyphrahli fanboys by to zkousli *5*
  • Rhulad
    Kde se vy zamindrákovaní pcčkáři pořád berete? To se prodáváte v Tescu, že je vás tolik?
    • Já zas rozvíjím teorii, že je to jen obyčejná žárlivost. Vem si, v poslední době se píše prakticky jen o konzolích. Logicky jsou tedy nas*aní a musí to alespoň trochu znechutit konzolistům, takže tady nadávají, hatují a to jen aby se necítili méněcenně.
      • Jack1947
        Znechutej leda "normalnim" diskuterum diskuze u konzolovych her. Konzolistum si nemyslim, ty by hrali natoz aby sledovali diskuze. *15*
    • Tak se nediv, že jsme tak naštvaný když vývojáři optimalizujou hry jen na konzole a na pc kašlou až na nějaký vyjimky, protože přece je lepší prodat hru za 1300 než za 600 + si připlatit mulťák :D dík fakt nechci ale užij si to klidně
  • Dá se teď sehnat PS2 nová pod 1500,- aspoň? To bych do ní konečně šel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit