Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    "Číst smyšlené příběhy o vymyšlené hře, která byla vytvořena za účelem ždímání peněz na n-tou?"
  • Mayuri12
    IMHO celej den lezeš po diskuzích a trolluješ *1*
  • Mayuri12
    No Warcraft a warhammer si zas tak moc podobný nejsou (teď nemluvím o hrách ale o universu) zato starcraft si je z w40k podobnej až moc. Ale nebudu pomlouvat knižky ze starcraftu a warcraftu jsem nečetl (z w40k a warhammeru jsem jich přečet celkem dost) takže neznám kvalitu.
  • Ty jsi taky dobře postižený. Která fantasy knížka není vymyšlená?
  • Tím rozmáchlým příběhem myslíte ten plytký výkal, který přinesl již WotLK, a Cata se pouze korunoval samozvaným pánem psích lejn?
  • Trol.diskuzni
    Jo a kde jsou pravidelná shrnutí z dění na Codzone? Tak jsem se těšil, že si konečně "spravím" chuť u této jistě-velmi-kvalitní herní série... Pokud je teda z toho gamefanatics programu zase nevykopli po týdnu. *7*
  • Trol.diskuzni
    Číst smyšlené příběhy o vymyšlené hře, která byla vytvořena za účelem ždímání peněz na n-tou? To fakt můžou provozovat jenom jedinci s diagnózou NERD v pokročilém stádiu... *7*
  • Vostoq
    klidně, a jsem rád že to někdo pochopil :) Dont feed troll plox
  • Vostoq
    je vidět že se neznáme, já rozhodně nejsem buhví jakej casanova, metrouš taky nejsem (max se jednou za tejden oholim a ráno učešu, tim to končí), holky balim podprůměrně... stačí? :D
  • To víš, na deb*lní komentář, ještě deb*lnější odpověď.
  • podle toho to taky vypada
  • Vidíš to, já nemám potřebu číst knížky, které prodávají v obchodem nebo na netu, přijdou mi divné. Přijde mi divné, že jsou vyrobené z papíru a ten je ze dřeva. To někdo musel pokácet a nadřít se u toho, pak to muselo dalších X lidí zpracovat. O les se musel někdo starat, hlídat ho. To se mi nelíbí, přijde mi to divné a tak si raději budu číst časopis Katka na haj*lu, protože jsou tam fakt pěkné ženy.

    Nečetls, nevíš, nekomentuj a drž hubu.
  • Dle tvých komentářů tady to tak vypadá...
  • Nechceš být můj tatínek? Rád bych měl za tatínka trolla.
  • Nemam potrebu cist knizky ze hry, mi to prijde dost divny
  • Vostoq
    tak, takhle je to lepší :-) Odteď platí jen co napsal demoman :)
  • čím to asi tak bude? :-) Warhammer-Warcraft, už jen to jméno... Někde jsem četl že Blizz chtěl mít hry ze světa Warhammeru, ale Games Workshop ltd. jim neprodalo licenci na WAR svět čili si vzali pravidla světa WAR (prostředí, atd.) a udělali si vlastní universum, a jak je vidět tak se jim to vyplatilo :)
  • Teď nevim jestli jsi to myslel na mě nebo na chlapíka nade mnou, ale já určitě nejsem samolibej metrosexuál :-D
  • Prosim to jsem nepsal já, už jen ten detail že já píšu s diakritikou... Vidim to že je čas se registrovat... Jinak já ve volnym čase čtu knížky, občas něco zahraju :) ale nezabíjim čas u mmorpgček, to už mám bohudík za sebou ;)
  • podle me je lepší mít lvl 85 s ilvl 380 než být samolibej metrosexuál co sobecky balí holky protože nedokáže být verny jedne holce (tak ses alespoň popsal).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit