Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Logo je sice ošklivý ale hezká symbolika jak se z lišky změnilo na lebku. Stejně jako v Metal Gearu.

    "You've only got two options: heaven or hell."
    "No, there's another."
  • super a jedeme dáál hodně štěstí do budoucna Kojima - san !
  • "zbudování vlastního nezávislého studia a jsem nadšený, že se na tuto cestu vydávám se značkou PlayStation"

    Slušnej oxymóron.
    • Víš, jak to má Naughty Dog? To je v podstatě nezávislý studio pod hlavičkou Sony. Můžou si dělat, co chtějí. Věřím, že Kojimovi dovolí totéž.
      • Pochybuji že Naughty dog se můžou zbalit a začít dělat Uncharted za pomocí jine firmy.

        Nemluví? Už jen to že Kojimova hra vyjde jen na PS4 a PC něco značí, přece se nebudou obírat jen tak o nemalé zisky, když portace na XBone není zas tak nic složitého.
      • Nevim, tedy verim. Nicmene uz jen tim, ze jde o exkluzivitu se stava zavislym. Ted ani nemyslim na bossech od Sony, kteri tam jiste nejake slovo maj, ale treba zavislym na tech omezenich ps4.

        Tim, ze do toho nevidim se mi to pise o Kickstarter. Treba neni byznysmen. Treba se rad diva na stary filmy a vymysli hry. To je v poho. Jen, ze dnes ty moznosti jsou. Zejmena pro takove osobnosti jako Kojima je.
    • Taky mi to nejak nezni. Bych si rekl, ze celebrita jako Kojima na Kickstarter vybere miliony jen kdyz se usmeje, a on se nezavisle vyda k Sony. Proc ne, asi plati dobre a mohou mu poskytnout vse co potrebuje. Asi to nakonec nebude takovej Snake ani shark.
  • Konečně!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit