Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, na svou dobu mega úspěšná hra, ale co jsi tam mohl dělat? Jen chodit bludištěm na jedné úrovni a střílet vše co se hnulo. Výzbroj - nůž, pistole, samopal a rotočák. Vše na stejnou munici a prakticky jediné čím se zbraně lišily byla větší kadence. Pak stačí vzít i novější hry, které ve své době byly velmi originální a inovativní (což byl i wolf svým způsobem) a taky ti velmi rychle spadnou růžové brýle z toho, jak je ta hra omezená a těžkopádná.

  • Holldir

    Jsem rejpal vím, ale tohle nejde přehlédnout. Všech 27 misí z původní hry bude nezměněno......

    Btw původní hra má 20(21) misí....

  • Jenže to co jmenuješ nefunguje ani zdaleka v každé hře. Her je navíc dnes mnohem víc než dřív, takže logicky je i více "těch špatných". Navíc to co jmenuješ nemusí nutně být špatné. Může to být špatně implementováno, ale v zásadě se nejedná nutně o špatné prvky. Osobně třeba rozhodně nevidím nic špatného třeba na qte, pokud to je uděláno z citem a neudělají tak defakto celou hru...

  • Femt0

    Jo, herní "moderní" design typu autoheal, autoaim, qte, otazníčky, wallhacky (čti: cover systém), to je fakt úplně jinde.😂

    Zakončím tautologií ve tvém stylu:

    Funguje to jinak, ale to neznamená, že to funguje lépe.

  • uher

    To že obecně držkuje na kde co je už jeho trademark a já se tomu akorát vždycky zasměju.

    Ale ty výtky co má k Mafii mi přijdou věcný a dávají mi smysl.

  • Carnage666

    Vávrovi by vadilo i kdyby to byl dokonalej 1:1 remake. Ne proto že by to bylo špatný ale protože na něco si stěžovat je tak trochu jeho životní styl, tady je to dokonce věc osobnější.

  • uher

    Díval jsem se co přesně Vávrovi vadí a popravdě ho celkem chápu. 

  • LiarForHire1

    Tak poslední dva díly GTA se odehrávají v současnosti, takže má každý pepa smartphone v kapse a policii zavolá hned.

  • Jevo83

    Presne, napr v Mad Max dokonca auta likvidujem a dialnicna policia nikde....😁 

  • Jack1947

    Spíš bych ji nazval až nereálně otravnou, každá blbost a hned pokuta a když je tam blbost větší tak střelba " Ten parchant to napálil do policisty, sejmeme tu svini"! Dopařil jsem nedávno tak proto ale tohle bych si pamatoval. Navíc se to nesrovná s GTA když je to jak už bylo psáno arkádovější pojetí hry.

  • pichpe

    Mluvíte mi přesně z duše.

  • pichpe

    No je pravda, že už je to nějaký ten pátek, co jsem hrál dvojku. Tak se to asi vykouřilo z hlavy.

  • pichpe

    No já myslel obecně hry s otevřeným světem, kde se jezdí autem po městě. Jestli si to nepamatuju špatně, tak jen Mafie mě donutila během mise jezdit podle předpisů, což má docela velký vliv na atmosféru a prožitek ze hry. V ostatních hrách se se semafory ani nemuseli snažit.

  • Jack1947

    Mafia3 je asi nejlegračnější/komičtější kde jsou všichni svědci a pak už to komické vraždění celé ulice aby někdo nezavolal policii ale tomu se dá vyhnout odpojením linek😛

  • Já věřím, že to bude pecka a Vávrovi z pozitivních recenzí rupne cévka. 

  • Thanquol

    Tak GTA mělo odvypravet jinej příběh, než simulátor silničního prestupkoveho řízení. 

    V mafii to v kontextu podplácení policie s odvypravenim příběhu dávalo smysl.

  • Thanquol

    Až budu někdy chtit hrát to samy znova, tak nebudu. Dík za to, ze někdo jinej děla znova  nějak jinak. 



  • Jednička mi přišla nejlepší. Jednak vás musel někdo přímo vidět a pak nabonzovat strážníkovi. A pak to bylo logicky odstupňované - pokuta -> zatykač -> střelba. Další vychytávky, že pěší hlídka musela doběhnout do budky, jinak nebylo pátrání... dál už se víc blížili GTA, kde po vás šli z čista jasna i když nebyl zjevný důvod nebo naopka ty "banálnější" přestupky ignorovali.

  • Jack1947

    U Gta se to dá chápat ještě, jinak ga promine i takové prkotiny s čímž souhlasím když třeba jen strčíte omylem do policejního auta. To zase Mafia3 měla moc agresivní zbytečně policii. Mafia2 je policie ještě celkem nekompromisní a trestá za každou blbost včetně jízdy na červenou, ale tam se dala za ty menší přestupky uplatit tak ti to asi tolik nepřišlo🙂

  • pichpe

    Zachování kontrolu rychlosti mě tedy opravdu potěšilo. Nějak mi přijde, že od dvojky už nereagovali na jakékoliv přestupky, včetně jízdy na červenou.

    Tohle mě štve i u dalších GTA like her, nikde není důvod jezdit podle předpisů. Můžeš, ale není důvod, ani motivace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit