Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teste se na Dayz :)
    Bude to cool parba :D !!
  • Hm skoda preskoda. Takhle pockam na multiplayerovou recenzi a mozna to nekdy ve sleve koupim.
  • podařilo se to někomu spustit na Athlonu XP?? *1* Ani s upravenym nvtt.dll pro borderlands to nejdééé *10*
  • Prvni znas vytahnou prachy,jeste nam davaj zaruky gearboxu a potom nam mimochodem sdelej ze na tom gearbox nedelaji, jen cast a ze to bude pruser.hanba hanba,seru na hrisne penize za paskvili co posledni dobou vychazeji a jdu hrat clovece nezlob se,a pustit si Vectrelci 2 to je lepsi zabava.
  • A tak 6/10? To zní jako hra od tvůrců Borderlands 2.
  • http://www.youtube.com/watch?v=nrqSCn0sBPw *1*
  • To je v .... Přesně ve stylu dnešního Hollywoodu - čím dražší (vývoj) , tím větší konina .
    Může mi někdo vysvětlit , jak mohli "podělat" hru která měla být sequelem k nejlepšímu dílu vetřelčí quadrologie ? Jo outsourcing .....
    Po Prometheovi další tematický propadák :(
    • Konkrétně u Promethea si trošku zjisti tržby, než ho nazveš propadákem. Příliš silné slovo pro subjektivní názor.
      • Dejv
        Tržby? při rozpočtu 130 mega ( plus masivní kampaň) celosvětové tržby z kin 400 mega. To je prostě nic moc. Stejně jako kvalita filmu, neříkám že to je špatný film, jen říkám že neni dobrý a to, pokud mluvíme o přehypovaném nástupci Alienů je prostě propadák.

        Vizuál dobrej, příběh strašná sračka....zkráceně :D
      • XorxoxTalarius
        Trzby nejsou zarukou kvality :)
      • Souhlas, Prometheus byl pro mě nečekané překvapení a mile rád bych uvítal pokračování, které by objasnilo některé nejasnosti :-)
  • Citovat neznámého diskutéra,který tvrdí ,že byl zaměstnancem Gearboxu? Tomu se říká kvalitní herní novinařina *7* btw jsem Martin Ludvík, napíšete o mě článek?
    • Excalibur prostě už nebude, smiř se s tím *6*
  • Autoře článku, v diskuzi u původním článku jsem o tom psal. Stačí spustit hru a uvidíte následující:

    "Sega presents
    With 20th Century Fox
    A Gearbox Software production of
    A TimeGate Studios
    Demiurge Studios
    Nerve Software
    and Gearbox Software game."
    • No tak to dopadá, když deset lidí dělá totéž *15*. Opravdu krásný seznam.
      • jindra.veliky
        dopadato dobre?
        • Jo a ted´tu PR o pejskovi a kočičce *3*
    • Demiurge Studios pracovali na prototypu, pak je převeleli na WiiU port, TimeGate Studios hodně vypomáhalo s kampaní a Nerve Software vydatně pomáhalo s multiplayerem (hlavně level design).
  • Magister_Peditum
    Od dob prvních dvou AvP tu nebyla žádná lepší hra s "vetřelčím" námětem... Není ta značka prokletá? *1*
    • http://games.tiscali.cz/video/chteli-byste-remake-puvodniho-aliens-vs-predator-v-cryengine-3-61223

      jediná lepší hra bude asi tohle....snad bude.... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit