Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm takze to vypada ze i po tech letech se na Alieny lepe diva nez se hrajou *7*
  • ještě jsem to nehrál, ale tipoval bych kvalitu hry jako byl Starship Troopers od Strangelite. Vynikající námět, hudba i grafické zpracování na tu dobu, ale moc druhů brouků tomu dost uškodilo. Ale i tak na tu hru mám skvělé myšlenky
    • Jo Starship Troopers moje první hra na mym pc *2* podle mě na té hře nejvíc zmrvili inteligenci npc postav (botů) tedy vojáků co svámi bojovali (vsichni strileli do jednoho brouka i kdyz je napadali desitky dalsich,taky kdyz jste postupovali dopředu a oni šly za vámi tak nedělali nic jinýho než jen běželi cuměli jak pera z gauče a nechali se zabijet brouky dokud jste se nezastavili a oni taky,porozhlidli se a zase cela skupina to namířila do jednoho brouka a nechali se kousat ostatními.
      Prostě by ta hra byla dokonalá kdyby se nani opravdu dali záležet.Jinak brouci si myslim byli uděláni velmi dobře ač ne někteří reálně zabijeni(mise kde zabijite brouka hodinu i nejlepsim raketometem.Mno doufam že ještě bude hra stouhle tématikou to by bylo pro fanoušky fakt bezva.
      • Walldstein
        První hra na PC? Jáááj, to nejsi moc pamětník *1* no to jen na okraj...
        SST byla sranda...Je fakt že byla plná bugů a nedodělků a nevyužitého potenciálu. Někteří brouci byly fakt zajímavé oživení, ale zbytečně mooooc druhů. Pravdou taky je že někteří byly "nesmrtelní" asi už nikdy v životě nezapomenu a nechci zažít misi kde sem obíhal bůh ví jakou dobu broučka vystřelujícího ze svého pozadí plazmu na orbitu a to už jen z toho důvodu, že si jasně pamatuju hlášku z filmu: "Leny Rico atomy!" a prááásk, bylo po broučkovi. Ale co už. Vzpomínky na šílené obrany nebo misi na základně kam se sbíhali broučci snad z celé planety jen proto aby jste nakonec odpálili atomovku tohle převažují.
        • Nepočítam videohry od vietnamců a AMIGU na tom jsem jel než jsem měl klasický PC :D
          No mladší generace do 20 se ještě vejdu (ale už jen jednim rokem) *1* si ještě pamatuju jak jsem chtěl mít hru ještě než PC bude doma a v regálu v obchodě jsem si prohlížel hry kde jsem si moh prohlížet obaly a co mě nejvíc zaujalo bylo právě Starship Troopers no tomu nešlo odolat :D a ještě ktomu když jsem viděl film a líbí se ti ta tématika tak to prostě musíš mít.si už nepamatuju ale snad kdyby mi ji rodiče tak bych se snad rozbrečel *1* *1*
  • No. Nerekl bych, ye to Gearboxu uskodi. Vcelku maji brand jako Aliens, nebo Duke Nukem. I kdyz to byli dost dodelavky, pokud se do toho daji na plno, mohou mit z toho v budoucnosti dost velkej prospech.

    Dalsi vec ktera mi nesedi, je Red Ring Engine / Unreal - proc?

    "vývoj téhle hry byl naprostý průšvih, který trvá kolik, šest let? "
    Trochu mi to pripomina ceskej pisek :P
  • něco takového jsem čekal už když jsem viděl ty videa, zase jedna zbytečná hra o aliens
  • http://www.youtube.com/watch?v=8dPF8jpItCs muhehe
    • Gotta go fast *1*
    • Grandhalf
      Ty vole a já se bál že se pořádně nezasměju dneska , hustokrutopřísný *15* *15* *15*
    • Epic :D
      • Trollí video, hlavně ta část, kdy autor videa zaměnil WiiU gameplay s AvP2 gameplay - retardace nejvyššího stupně.
  • ad podsledna veta v clanku: to bolo vidiet uz pred minimalne rokom, ze to bude..velmi priemerne..
  • nekromant33
    Myslim ze pravda brzy vyjde najevo, uz jen kvuli PR gearboxu. Nedivil bych se kdyby se do tydne objevilo "vysvetlovaci" prohlaseni od Vidličky
  • AVP 2010 oproti tomuhle vypada ted jako docela slusna hra :D
    • Ronox
      Mno tohle AvP na ultra s dx11 vypadá aspoň co se týče vizuální stránky furt dost dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit