Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Honičky s fízly na kole budou dozajista parádní! *1*
  • Jack1947
    No az na ten 1screen to vypada celkem dobre, zas se budu opakovat ale nezbyva nic jineho nez pockat na finale ve hre... ;-) *3* *15*
  • Inquisitor
    Hlavně aby bylo víc možností. Nebo v tomhle směru byla čtyrka zklamání. V podstatě mrtvý město.
    • Mrtvé město? Ježiš, tam se dá dělat a pozorovat tolik věcí....
      • Jack1947
        Celkem jo, pozorovat mozna ale delat moc ne, teda jestli te nevzrusuje donekonecna honeni se s policii a umirani nonstop... San Andreas v tomhle bylo minimalne lepsi.
        • Jo? Nepamatuji si nic zvláštního. Možná to bude tím, že jsem té hře dal trochu méně času vzhledem k mému pohledu na latinskou Ameriku :)
          Tak nějaký příklad prosím?
          • Jack1947
            Priklad, ja nevim treba discipliny, uceni se novych chvatu a komb v posilovne, zrani a vyvhrani vseho zradla v burger kingu ... bylko toho tam plno. Takze tady se minimalne pocita s timhle.
            PS i uprdene Sleeping dogs nabidlo toho vic, jak GTAIV (navic GTAIV udelali tak scgvalne co bys chtel v ny delat ze?).
            • No tak podobné věci přišly až v EFL. Jenže GTA4 má Euforii, to samo o sobě vystačí na dost dlouho. A původní multiplayer...
    • God-of-War
      Tady by mělo být všechno, jako v San andreas, takže pohoda *3*
  • Rockstar tímto opět získává větší a větší přízeň,tak to má být.. *3*
  • Mám takový nepříjemný dojem,že grafika se tedy moc nezměnila,když koukám například na ty stromy za autem,ale o tom to asi není. No uvidíme co nabídne výsledná hra za možnosti ohledně třeba tuningu nebo upgradu zbraní,na který se bezpochyby těším a především na tanky,až budu přejíždět nebohá auta a váhou tanku je budu pěkně šrotovat *1* *1*
    • Nj textúry stromov sú very bad ale najviac ma sere AA
    • Danny28
      Hele pořád je to Work in progress a čtyřka ve finále taky vypadala podstatně líp něž na prvních vydaných screenech.
    • A co jsi čekal ? Že udělají novej engine ?
  • Výborně máme tam hydru a kolo. No já už jsem spokojený, návrat ke kořenům tomu rozhodně prospěje. *3*
    • San Andreas nejsou ale kořeny, to bychom se na svět dívali z pohledu zvědavého ptáka a mimo auta bychom řídili leda tak motorky.
  • God-of-War
    *8* *14*

    Už se těšim na noční projížďky venkovem... *14*
    • Len aby bolo na co pozerat (no offensive)
    • Jack1947
      Ja se tesim na nocni prelety mestem a venkovem ve stihacce.

      Kdyz k tomu pridam dalnicni honicky s policii, hlavne delani kolon a nasledne odpalovani (jako v SA, ne jak GTAIV kde radsi zastavily.) Valky gangu, honicky na kolech a naprosta idylka pri masakrovani nevinnych lidi tankem a zaroven srotovani vse... jj uz aby to tu bylo ono to tu bude... jen si jeste chvilku pockame.
    • Přesně tak, poklidná jízda na kole při západu slunce se zapnutým rádiem se skvělou hudbou, kochání se pěknou grafikou. Žádný masakry civilistů, honičky s bengama, prostě pohodářký výlet. Ach jo, už aby ta hra byla venku. *14* *1*
      • Vždyť na kolech rádio nebylo :D Ale jinak tyhle klidný chvilky jsem si taky užíval, právě venkov je to, na co se u GTA V nejvíc těším
        • Jack1947
          Nu dobra tak bez masakru, Ale kdyz sem nasel na jedne odlehle farme kombajn a kdyz vyjel v Sa do ulic a z nej padali lidske balicky no reknete sami tomu se nevyrovna ani sebelepsi killstreak v Bf3 nebo COD MW3... proste pohoda klidek kaficko, vodnicka a dobre pivo po vikendovem obede... co vic si prat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit