Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Optimalizovat pro PC by to trošičku chtělo, snad se zadaří. Těším se :)
    • A pokud ne, tak to zase bude Hitler řvát. *15*
    • cumpi3
      opravdu jenom TROŠIČKU *1*
    • Danny28
      Po povedené optimalizaci Max Payne 3 už se toho tolik nebojím.No ale třeba R* ještě nemile překvapí...
      • ano, MP3 mělo vynikající optimalizaci, jenže to nebyl open world, víš jak. Jsem na to zvědav, snad to zvládnou.
      • Phillios191
        Já doufám, že ne.... ostatně to je na nich, jestli chtějí mít velké publikum a nebo jen high end fandy
  • God-of-War
    *8* *14*

    Už se těšim na noční projížďky venkovem... *14*
    • Len aby bolo na co pozerat (no offensive)
    • Jack1947
      Ja se tesim na nocni prelety mestem a venkovem ve stihacce.

      Kdyz k tomu pridam dalnicni honicky s policii, hlavne delani kolon a nasledne odpalovani (jako v SA, ne jak GTAIV kde radsi zastavily.) Valky gangu, honicky na kolech a naprosta idylka pri masakrovani nevinnych lidi tankem a zaroven srotovani vse... jj uz aby to tu bylo ono to tu bude... jen si jeste chvilku pockame.
    • Přesně tak, poklidná jízda na kole při západu slunce se zapnutým rádiem se skvělou hudbou, kochání se pěknou grafikou. Žádný masakry civilistů, honičky s bengama, prostě pohodářký výlet. Ach jo, už aby ta hra byla venku. *14* *1*
      • Vždyť na kolech rádio nebylo :D Ale jinak tyhle klidný chvilky jsem si taky užíval, právě venkov je to, na co se u GTA V nejvíc těším
        • Jack1947
          Nu dobra tak bez masakru, Ale kdyz sem nasel na jedne odlehle farme kombajn a kdyz vyjel v Sa do ulic a z nej padali lidske balicky no reknete sami tomu se nevyrovna ani sebelepsi killstreak v Bf3 nebo COD MW3... proste pohoda klidek kaficko, vodnicka a dobre pivo po vikendovem obede... co vic si prat.
  • rancor1223
    Honičky s fízly na kole budou dozajista parádní! *1*
  • Výborně máme tam hydru a kolo. No já už jsem spokojený, návrat ke kořenům tomu rozhodně prospěje. *3*
    • San Andreas nejsou ale kořeny, to bychom se na svět dívali z pohledu zvědavého ptáka a mimo auta bychom řídili leda tak motorky.
  • Inquisitor
    Hlavně aby bylo víc možností. Nebo v tomhle směru byla čtyrka zklamání. V podstatě mrtvý město.
    • Mrtvé město? Ježiš, tam se dá dělat a pozorovat tolik věcí....
      • Jack1947
        Celkem jo, pozorovat mozna ale delat moc ne, teda jestli te nevzrusuje donekonecna honeni se s policii a umirani nonstop... San Andreas v tomhle bylo minimalne lepsi.
        • Jo? Nepamatuji si nic zvláštního. Možná to bude tím, že jsem té hře dal trochu méně času vzhledem k mému pohledu na latinskou Ameriku :)
          Tak nějaký příklad prosím?
          • Jack1947
            Priklad, ja nevim treba discipliny, uceni se novych chvatu a komb v posilovne, zrani a vyvhrani vseho zradla v burger kingu ... bylko toho tam plno. Takze tady se minimalne pocita s timhle.
            PS i uprdene Sleeping dogs nabidlo toho vic, jak GTAIV (navic GTAIV udelali tak scgvalne co bys chtel v ny delat ze?).
            • No tak podobné věci přišly až v EFL. Jenže GTA4 má Euforii, to samo o sobě vystačí na dost dlouho. A původní multiplayer...
    • God-of-War
      Tady by mělo být všechno, jako v San andreas, takže pohoda *3*
  • Doufám, že tam bude country rádio. Projížďky po venkově s K-ROSE bylo to proč jsem u San Andreas vydržel tak dlouho. *4*
    • Shaker
      all my ex's live in texas :D
      • Mammas don't let your babies grow up to cowboys... *14*
  • Koukám že moje oblíbené auto GTA serie: Cheetah se jim docela povedlo :)
    • Přesně, ten zadek vypadá jako supersport Koenigsegg!
  • Phillios191
    Jooooooooo !!!!
  • Hmmm, to by mě zajímalo proč můj první příspěvek dostal 3 mínusy?
    Jen jsem řekl, že má Rockstar vrátit zábavu do her GTA.
    Na všech různých GTA forech čtu, jak skoro všichni fandové GTA chtějí zpět zábavu a odlehčení hry v podobě různých kratochvílí, jako třeba skok na horskym kole z vrcholu hory Chilliad a následnýho otevření padáku těsně nad zemí.

    Teď nechci shazovat GTA: IV, ale kromě pěkně vymodelovaný karikatury New York city a Euphorie to v podstatě nic nepřineslo. Jen to ubralo spoustu možností a prvků, který dělají GTA tím co je/bylo a čím se proslavilo.
    A nejhorší bylo, že jedna z hlavních aktivit hry bylo trávení času s přátely na bowlingu atd., like WTF!? Ruku na srdce lidi, kdo se u toho bavil po prvním vyzkoušení a zahrání? Každej jak tu jsme, tak ví že tyhle minihry jsou daleko lepší zábava v normálním životě než na monitoru PC/HD bedny.
    • Shaker
      ma pravdu ten hoch
    • Nic neprineslo ? IV. prinesla kompletne novej engine tak mi prijde docela logicky ze tam nechteli/nemeli cas tam dat vsechny tyto veci. Ve IV. si otestovali novej engine a ted tam zacnou davat vsechny tyto veci nazpet a spoustu dalsich pridaj.
      • Ten engine jsem zmínil, ale je to snad nějaká omluva?
        Každej novej díl by měl bejt větší, lepší a mít dostatečný množství novejch prvků a zároveň se zbavit toho, co se v předchozích dílech nepovedlo.
        Novej engine přece neznamená, že mi hráči se máme automaticky připravit na omezení anebo úplnýho vynechání spousty oblíbenejch featur.
        K čemu ten novej engine pak teda je, když si ho ani nemůžeš pořádně užít!?
  • Rockstar tímto opět získává větší a větší přízeň,tak to má být.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit