Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

no, zatím z toho nijak odvařený nejsem. Jednak je cyberpunk velice nudný žánr scifi a obecně se mu vyhýbám co to jde, protože to je v podstatě na jedno brdo, pořád ty stejné příběhy s barevnými oblečky, implantáty, roboty, létajícími auty a zlými korporacemi (čest vyjímkám z japonské produkce) a druhak to prostě zatím nepůsobí jako taková mega bomba.

Na druhou stranu witcher 3 i přes své chyby byla slušná osmičková hra, takže je tady šance, že se cyberpunk 2077 povede a bude to taková sranda na jedno zahrání. Vzhledem k tomu, že nic zajímavého už v tomto roce nevyjde, asi tomu dám šanci.

• yelito

Vyčítat cyberpunku roboty, implantáty, korporace a létající auta je stejná zhovadilost asi jako vyčítat fantasy magii, nemrtvý, rytíře a draky. Každopádně díky za tvůj subjektvní názor. Cyberpunk tě očividně nebaví. Ok. Tvůj problém, ne žánru.

• JohnnyLegend

Na tohoto vecne zabanovaneho trolla nema cenu vubec reagovat. Furt rika, ze cyberpunk hry jsou na jedno brdo, pritom za poslednich dvacet let vysla v zanru cyberpunk jedina AAA hra a to deus ex a pak nejaky beckovy jako Observer a ceskej Dex, ktery nema moc cenu zminovat. Proste trollik no. Jeho hrou roku je sbirani rozsypaneho batohu na stranich a v rekach a nasledne dorucovani hologramum a sledovani animaci sprchovani a odklikavani tisicu tabulek, aby od Kojimy dostal nejvic lajku ze vsech hustejch krutaku.

• TheGGG

však to se fantasy vyčítá pořád...

• ja_nic_nevim

Lidi jsou vždycky tolik rádi, když se podelis o svůj osvícený názor. 

• cyberpunk má své kořeny v 80. letech - punk + sociální dystopie + high tech. Doporučuju si nějaký cyberpunk přečíst k udělání si obrázku, zejména Sprawl trilogii nebo Snow Crash nebo Schismatrix plus. Původní Deus Ex a System Shock byly velice solidní cyberpunk, Human Revolution trochu zabili tím, že se příliš orientovali na augmentace a implantáty.

• JohnnyLegend

Nema cenu ho vzdelavat a uz vubec ne herne. Tento trollik je hlavou uplne v jine sfere a do patku bude opet zabanovan.

• LadaVanBar

Uz jsem pripijel a videl pripijet na ledasco, ale na cyberpunk jeste ne :)  

Ale vypada, to ze uz je prehajpovano a cim vic se toho ukaze, tim mensi wow effect to pak bude. Me uz vic presvedcovat nemusi, ja uz sem chycenej.

Takze dekuji, ale davam si  timto videem pauzu. Na hru se tesim jak malej, jo a at to klidne odlozej o kolik potrebujou, jen at to neni moc zabugovany, ale da se hrat od zacatku. U spousty her, predtim nez je koupim/ je zacnu hrat, tak obcas mrknu na Letsplaye nebo si neco zjistim, ale tady chci uplne frakin virgin experience.

• JohnnyLegend

Tady to je CD Projekt Red, ne Bethesda nebo Kojimuv port na PC. O bugy bych se nebal. Co mi prijde paradni je, ze zaznamenali feedback a gunplay naprosto vysperkovali. Vypada to uplne paradne. Pokud bude fungovat RPG system jak v prvnim Deus Ex, kde jsi mel prvni levely problem trefit kohokoliv s pistoli, tak to bude udalost ne roku, ale poslednich peti let.

• Carnage666

Jakože Witcher 3 vyšel bez bugů jo? 😀 To úplně nemyslíš vážně doufám. Já hrál Witchera tak 2 roky po vydání a už to bylo v pohodě, ale pokud vim při vydání to nebylo všechno úplně na 100%. Vávra dokonce v jednom rozhovoru říkal že mluvil před vydáním jeho zabugovanýho KCD s týpkem od CD Projektu a shodnuli se že u obou her se absolutně nestíhalo ke konci a opravovalo se jen to nejhorší s tím že zbytek se bude opravovat patchema po vydání.

• JohnnyLegend

Hral jsem Witchera okamzite po vydani, jeste se starym user interfacem a podobne. Zadne bugy jsem ve sve hre nezaznamenal. Samozrejme, ze v open worldu vzdy najdes neco, nejaky problemy s konem, nejaky zasekly NPC a podobne, ale nejakej bug, kterej by vybocoval jako Kodzimuv rozbitej port na PC? To opravdu ne.

• ja_nic_nevim

Stačilo by ten starý systém (Deus Ex/System Shock 2/Masquarade) prostě okopírovat to co fungovalo, šoupnout do nové grafiky (konečně prosím fyziku) a bylo by...

• JohnnyLegend

Jojo remake prvniho deus ex v moderni grafice, to by byla lahudka.

• MrDonut

Presne, at si vezmou casu kolik chteji, hlavne at je to odladene. Videa uz radsi sledovat nebudu, cim vic toho uvidim, tim min koncentrovany zazitek to pro me bude. Takze uz jen odtrhavam kalendar a tesim se az to tady bude.

• ja_nic_nevim

Když jsem si kdysi instaloval Deus ex, ani jsem netušil o čem to vůbec je... to byly časy. 

• Jj. Tohle je prostě věc co hrozně ovlivňuje dnešní vnímání her. Dnes je všechno hrozně předspoilerované a už to pak nemá čím překvapit :-/

Já to uváděl jako příklad u Fallout 3. Kolik lidí na to nadávalo jak je to horší než F1. Jenže F1 jsem instaloval a netušil vůbec nic. A postupně odhaloval herní mechaniky, svobodu, příběh a lore celého světa. Když jsem domů přitáhl F3 věděl jsem rámcově příběh, věděl jsem jak funguje souboják, věděl jsem jaké bude první město, věděl jsem že půjde odbouchnout (tím se museli přece před vydáním pochlubit), znal jsem lore Fallout světa a s tím znal hromadu zbraní a protivníků dopředu (nějaký ghoul, supermutant, nepřekvapí), věděl jsem, že tam budebratrstvo a že od něj budu chtít power armor, atd atd. Taková hra už prostě nemůže zanechat takový dojem a není to kvalitou. Věřím, že když bych přesně takovou hru jako byl F3 nainstaloval v roce 1997, vůbec nevěděl o co jde a rozehrál nějakou adventuru ze života ve vaultu, tak bych pak učůrával na každém kroku, jak bych postupně zjišťoval, co všechno tam je a jde. Ono by mi brada padla na zem jen co bych zjistil, že jde vylézt ven a jít libovolným směrem, že jo.

Takže a si tak :-/

• ja_nic_nevim

Dřív se pár redaktorum půjčila preview verze, udělal se rozhovor... dneska má na zisku PR oddělení větší podíl, než kvality hry samotné. 

Jo Fallout... já jsem byl zasneny do celostrankoveho plagatu na levelu. Take jsem vůbec netušil, o čem bude, když jsem ho instaloval....

• MrDonut

presne, kde jsou ty casy, co jsme doma na kompech instalovali hry jako Quake3 arena, half life nebo diablo2 a jedine co jsme o tom vedeli ze je to super od kamose, ktery uz to mel nainstalovane, maximalne recenze v papitovem LEVELu a to bylo vsechno...To jeste nebyly ty rychle internety a obrazek nahate kocky se loudoval pres dialup modem minutu, radek po radku...jooo zlate casy nevedomosti :D

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

A ty veselý melodie, co nám modem zahrál.....

• MrDonut

Reakce na příspěvek:

ja si jeste pamatuju, kdyz jsme u kamose nahravali na comodoru hry z audio kazet, to by dnesni pubertaci, nadavajici na dlouhe loadingy pekne cumeli, sedet u toho deset minut, cucet na prouzky na obrazovce a pak vam to kolikrat zahlasilo, ze se to nepovedlo a hura znova :)

• Reakce na příspěvek:

Minutu jo? Cos to měl doma za turbo monstrum?

• MrDonut

Reakce na příspěvek:

tak kdyz ten obrazek byl ve spravnem formatu, tak i minuta stacila, ale gify, to bylo panecku na pul dne kolikrat :D

• Carnage666

Mě tyhle streamy taky nepřijdou jako nic extra takže na příští už se nepodívám. V každým je opravdu jen hodně malá část, nějaký to video co má max. minutu a pak se celý stream opakuje. Na hru se těším ale tahle propagace semnou taky nic nedělá. Ve vašem komentáři jsem zaznamenal že se vám prej nelíbí ta Nomad route a celkově ta poušť, to já osobně jsem zase docela příjemně překvapenej že tam je 🙂

• iSpirit

tahle hra má nejhorší kampaň, co si pamatuji. Witcher 3 měl sice prolhanou kampaň, ale dobře se na to dívalo. Tohle je extrémně nezáživné, tuctové. 

• ja_nic_nevim

Kampaň nesleduji, tak nemůžu říct. Ale je vidět, že CDRed na rozdíl od génia Kodžimi nedělají nudné prázdné světy plné "ftw" momentů a mechanik.

• iSpirit

zase dělají světy s mizernymi herními mechanikami od nefunkčního combatu, přes RPG prvky až po agro. Navíc neustále lžou svým věrným něco proste jako ANO. 😉

• ja_nic_nevim

Počkej, ten jejich combat se nějak liší od takových soulovek, jo? :-D Jednou tomu lidi tleskaji a pak se tomu ta samá věc vyčítá. Ale souhlasím s tebou, všechny jejich zaklínači mají combat mizerný. Dneska už by rychlá akční doba nedoprala takovému masochysmu, jakým byl třeba Die by the sword. 

• Asi jsem málo věrný, ale ještě mi nelhali :-D

• Veskoslav

iSpirit a jeho pravidelná dávka emocí s CD Projektem. Neměl by si jet raději po 19875. nějakou tu Soulovku pro uklidnění?:)

• iSpirit

já jsem v klidu, ty si raději pusť na uklidnění:

https://www.youtube.com/watch?v=WW-gLVYI1uk

• Hidden

Me se ta promo kampan docela libi. Prinasi nejake informace, par novych stripku, neprozrazuje vse a zjevne si s ni dali nejakou praci. Ja jsem v tomto ohledu docela spokojen. :)

• JohnnyLegend

Jo PR kampan. To maj urcite zmaknuty hezky. Pro me je tohle ale day 1 purchase uz od prvniho teaseru. Personal responsibility!

• JohnnyLegend

Kolik tech accountu mas TheGGG?

Ta hra vychazi v listopadu, kde jsi ji dohral, ze vis, jaka je tam kampan? Jinak to vypada uplne bozsky.

Pokud se ti neco nezda, doporucuju zabalit krabice a dorucit je pres par kopcu k hologramu a pak odklikat par desitek obrazovek a koukat na copy paste cut sceny, to je totiz genialni designa Strend tajp gejm!

• iSpirit

😂. To snad není možné tenhle člověk. 

• Maxianimal

Ale on mluví o marketingové kampani, ty hlavo... A koukám, že jsi pořád Death Stranding nehrál, takže meleš tyhle inteligentní výroky.

• JohnnyLegend

Uz jsem to pochopil. Tady clovek nikdy nevi, GGG tady daval finalni znamku hre pote, co "castecne videl leaky".

• iSpirit

😂 říká člověk, co hodnotí hru na základě review bombingu na Metacritic. V jednom máš ale pravdu, tady člověk nikdy neví, čím ho Veskoslav, Flexa či nějaký další trololo překvapí.

• JohnnyLegend

Hru nehodnotim. Stacilo se podivat na par gameplayu, aby mi bylo jasny, ze je to chujovina, ktera by mi zabirala misto na hardu pul dekady jako MGSV, protoze hrat to a dohrat to by bylo utrpeni.

• ze cyberpunku? to uz je podruhe tahle chyba tady 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit