Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • owny
    vzhledem k tomu HB to moc dobře nenačasovali *1*
  • A nebo v aktuálním Humble Bundle za necelé tři stovečky korun :)
  • Cosi
    A humble bundle spustil akci s Civilization

    https://www.humblebundle.com/bundle?=sidmeier_bundle
    • za tech 15 dolaru to je tedy docela pecka pro lidi, co to nehrali *8*
  • Tyhle reedice mi připadají jako rýžování aspoň trošku z toho co zbylo. Myslím, že se dá vše zmíněné, či minimálně dalo v nějakých steam akcích už dávno koupit a levněji. Tohle podle mě nestojí ani za novinku, spíš jen bleskovku. Opravdu nepodstatné info a pokud se zmíněné bonusy pro tuto edici nedají jinak koupit, než přes tohle, tak ještě okrádání nejvěrnějších fandů. Snad jediná vhodná cílovka jsou lidé, co třeba nedávno objevili trojku/ čtverku a chtějí pokračovat.
    • Datadisky si klidně pořídím, ale DLC zásadně nekupuju, takže pro mě tyhle kompletní edice mají smysl, i když mám potom nějakou hru prakticky dvakrát.
      • Naprosto souhlasím a mám to úplně stejně. Právě teď zrovna jdu do Shogun 2 Gold Edition.
  • pokud od toho nekdo čeká komplexní, dokonce budovatelskou strategii, tak ruce pryč
    • PreidaQ
      Co? Hrál jsi to vůbec? Nedávno jsem vyzkoušel Civ5 + oba datadisky a komplexní je to až až.. třeba takový systém náboženství nebo světový kongres jsou naprosto skvěle a komplexně zpracované. Pocit, který to ve mě zanechalo, byl takový, že bych se klidně odvažoval opravdu to označit za "Grand Strategy".
      • Rozhodně nejlepší systém bojů v sérii a je to spíš taková hodně komplexní deskovka, která ti dá ke "Grand Strategy" přičuchnout
      • Llour
        Civlizace je dobrá série, ale za Grand Strategy bych ji neoznačoval.
        • a co je tedy grand strategie, snad ne ty paradox shity
          • Už mi přišlo, že jsi jednou trochu rozumný (s Civ V) a pak napíšeš tohle... Asi nad Tebou zlomím hůl jako to ostatně každý už udělal, jen já jsem Ti pořád dával šanci...
          • Na tohle není třeba slov, možná tak jenom " *1* *1* *1* "
        • PreidaQ
          Jo, já taky vyloženě ne, ale prostě na mě ten feeling při jejím hraní docela dost dýchnul.
          • Llour
            Však pokud tě hra baví, splnila svůj hlavní a vlastně i jediný účel a to je dobře *3*
      • ano diplomacie je na úrovni obchodujeme +2 perly -2 slonovina, pak random backstab (že te napadne zničehonic tvuj prítel Gandhi), pak jsme zase přátelé jakoby se nic nestalo a nakonec se všichni poperou. Jak deti ve školce.
        Žádnej systém tam není koneckoncu mi dava zapravdu i zdejší recenze
  • Tak nějak jsem si při hraní her všiml že
    Vývojář: Firaxis Games a Vydavatel: 2K Games
    dělají jednu hnusnou prasárnu. Vydají poloviční hru ale chcou za ni plný prachy a pak vydají datadisk(y) kdy konečně dodají to co chybí v hlavní hře a zas si účetují plnou částku.
    Udělali to u Civky 5 a udělali to u X-COMu EU & EW.
    • Firaxis =funkční základ až s posledním DLC . Bohužel u této firymy je už pravidlem , že k dosažení rovnatelné kvality i obsahu dílu předešlého musíte nakoupit i všechny datadisky budoucí .
    • To neni problem jen techto dvou vyvojaru....
      muzes to sledovat u call of duty, battlefield 4, forzy, gran turisma atd....
      Dokonce bych spis rekl ze nez problem vyvojaru to je problem vydavatelu.. ktery je nuti v co nejkratsim case vykazat co nejvetsi zisky.. coz je prasarna nejvetsi kalibru.. proto jsem pro spis pro kick starter
    • Pilgrim66
      Musim tu zase postovat ten graf vyvojoveho cyklu...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit