Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    A humble bundle spustil akci s Civilization

    https://www.humblebundle.com/bundle?=sidmeier_bundle
    • za tech 15 dolaru to je tedy docela pecka pro lidi, co to nehrali *8*
  • Tak nějak jsem si při hraní her všiml že
    Vývojář: Firaxis Games a Vydavatel: 2K Games
    dělají jednu hnusnou prasárnu. Vydají poloviční hru ale chcou za ni plný prachy a pak vydají datadisk(y) kdy konečně dodají to co chybí v hlavní hře a zas si účetují plnou částku.
    Udělali to u Civky 5 a udělali to u X-COMu EU & EW.
    • Firaxis =funkční základ až s posledním DLC . Bohužel u této firymy je už pravidlem , že k dosažení rovnatelné kvality i obsahu dílu předešlého musíte nakoupit i všechny datadisky budoucí .
    • To neni problem jen techto dvou vyvojaru....
      muzes to sledovat u call of duty, battlefield 4, forzy, gran turisma atd....
      Dokonce bych spis rekl ze nez problem vyvojaru to je problem vydavatelu.. ktery je nuti v co nejkratsim case vykazat co nejvetsi zisky.. coz je prasarna nejvetsi kalibru.. proto jsem pro spis pro kick starter
    • Pilgrim66
      Musim tu zase postovat ten graf vyvojoveho cyklu...?
  • A nebo v aktuálním Humble Bundle za necelé tři stovečky korun :)
  • Konecne vydali celou civilizaci 5.Pockam si na vanocni akci a koupit to na steamu za 250.
  • za 15 dolarov na humblebundle.com
  • Tyhle reedice mi připadají jako rýžování aspoň trošku z toho co zbylo. Myslím, že se dá vše zmíněné, či minimálně dalo v nějakých steam akcích už dávno koupit a levněji. Tohle podle mě nestojí ani za novinku, spíš jen bleskovku. Opravdu nepodstatné info a pokud se zmíněné bonusy pro tuto edici nedají jinak koupit, než přes tohle, tak ještě okrádání nejvěrnějších fandů. Snad jediná vhodná cílovka jsou lidé, co třeba nedávno objevili trojku/ čtverku a chtějí pokračovat.
    • Datadisky si klidně pořídím, ale DLC zásadně nekupuju, takže pro mě tyhle kompletní edice mají smysl, i když mám potom nějakou hru prakticky dvakrát.
      • Naprosto souhlasím a mám to úplně stejně. Právě teď zrovna jdu do Shogun 2 Gold Edition.
  • Europa Universalis? Pro čajíčky, série Geopolitical Simulator to je výzva. (Ne dělám si srandu, akorát mě štvou lidi co maj potřebu machrovat s tim že hrajou něco komplexnějšího než "obyčejní stádoví smrtelníci)
  • kdysi jsem koupil Civilization 4 Complete za tři stovky a za tu cenu jsem dostal doslova tisíce hodin zábavy, nejlepší herní koupě mého života, pokud ovšem považujete za zábavu táhnout Evropou v čele Napoleonových vojsk a kosit Belgičany ;)
    • jn skvela hra, ale ta delka me az stve... dal jsem si nejvetsi mapu a nejrychlejsi rychlost hry a presto mi to trvalo 24 hodin nez jsem je vsechny vymlatil a to jsem mel celkem lehkou obtiznost, chtelo by tam pridat treba tlacitko, "dalsi tah" aniz bys musel zadavat vyrobu, nebo prikazovat delnikum cokoli, proste aint nobody got time for this, delka hry maraton a tezka obtiznost musi trvat opravdu nekolik dni cisteho casu, coz je podle me uz prehnany
  • owny
    vzhledem k tomu HB to moc dobře nenačasovali *1*
  • peaNutz
    Škoda trošku sem doufal eště v poslední datadisk ale co se dá dělat :) ... A upřímně doufám že studio Civilizaci k ledu nepoloží a dají nám za pár let další díl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit