Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stáhni si Patch na PES2014 a máš vše lincencováno + přidané ligy, kluby a nové přestupy ,-) Jinak Fifa je taky Good poslední dobou.
  • Myslím že je to hra která stojí za zmíňku ale jen pro ps3jinak mobilní verze je na prd
  • Preco mi stale nejde hrat online pes2014 na xboxe?..dik za radu
  • Je mi 32 a jsem zavisly na fotbalu....volil bych neco mezi fifou a Psem ..kazda hra ma neco do sebe ..urcite neuznavam arkadovost fifky ale v tomhletom rocniku mi pripada ze se v tomto ohledu fifa zlepsila a proto je mou jasnou volbou pred Psem protoze do fotbalu se tezko vzijete s hracema se skomolenymi jmeny jenz doprovazi monotoni komentar dvou blbcu !! Tak jaky pak simulator ??? Hraci Psa me pripadaji jako pred lety fronty nedockavych lidi s ocekavanim kvalitniho vyrobku pred cinskymi stanky s oblecenim adihash a podobne :)))
  • Jak nahrát patch do PES 2014 na Playstation 3? Do 2013 jsem to jen zkopíroval a už to šlo, tady mi to nejde,prosím o radu :-)
  • první patch 1.01 na stažení zde http://pes14web.winning-eleven.net/pes14w_pc/patch_deliver/ stačí kliknout na dané odkazy a hned se začne ztahovat *3*
    • Abiczko
      hustyyy kamo ses buh, ja to schanel po vsech certech, tisic lajku tobe!! *14* *14* *14*
  • Kdo by chtěl tuto skvělou hru na PS3 tak je na seznamu-bazar za 1000 kč :)
    • Abiczko
      haha, už tě omrzela jo ? *15* btw stahnul si ten první patch??
      • no musel jsem si spravit chuť na 2013. Ten patch jsem si musel ztahnout abych mohl hrát online *3* Nemám na to nervy tak to rychle prodám. *5*
        • Abiczko
          jj, taky tam mam porad nainstalovanou 2013, mam tam slusne rozjetou ML tak asi budu pokracovat :-) ale prosim te kde si stahl ten patch? teda kamos povidal ze uz stahoval neofiko, ale potrebuju oficialni, jenze ho nikde nemuzu dohledat... stejne jako minulej rok, konami vsechno hrozne dlouho trva, nez to daji zase poradne do kupy tak bude pomalu vychazet 2014 :-D
          • na PS3 se ti ztahne automaticky, pak se podívam jak na pc a dám ti odkaz. tedka nemůžu. *3*
            • Abiczko
              ok, diky moc....na PC by se mel taky stahnout automaticky, teda alespon teoreticky :-) za tvou ochotu se zeptam znamyho co ma ps3 a kazdou chvili spolu hrajem PES jestli nema zajem, i kdyz po tech nasich kritikach bych se divil :-D
  • Tak Konami si snad ze mě dělá pr...L !!! všechno co bylo ve 2012 a 2013 dobré uplně zkur.... !!! Když chci dát pás do běhu tak se mi objeví kolečko na hřišti kam to asi půjde a když už se mi po haluzi podaří to dobře dát tak hráč který se dotkne balonu to automaticky kopne dál. To samé i při rozehrávání zápasu atd. Další věc: vystřelit na branku. to aby člověk měl půlku hřiště volnou. ten hráč než si to srovná tak uplyne hodina. Menu hry je zasekané jak vietnamské hodiny. NO nemám slov. Jediné dobré tak grafika o proti minulému dílu,ale na Fifu to nemá.
    • Abiczko
      hele musis si vypnout v support nastavení vsechny ty guide blbosti, pak se to hraje temer normalne....ale tve rozhorceni plne chapu, hru sem si koupil hned prvni den, mam doma sest minulych dilu takze snad muzu srovnavat... a prijde mi to jako jedna velka obloz, ta hra je prazdnejsi nez zaludek 5 minut pred dvanactou hodinou. jak rikas, vsechno co pilovali cely roky je proste pryc, kopacky, treninkove predmety, obsahlejsi ML a BAL, vsechno je fuc! zapnu BAL a vyberu ligu a uz me to nacpe do norwiche, stejne tak vytvareni hrace, je jedno jestli ma 100 kg a 200 cm nebo 50kg a 150 cm, pokud si vyberete jakoukoli pozici tak bude mit vzdycky parametry stejny. a kde sou agenti?? na co potom teda vydelavam penize?? a jako nejvetsi kudlu do zad beru ze musim cekat na patch abych mohl hrat online!!!! co to je za kravinu vydat nekompletni hru?? stahnul uz nekdo ten patch prosim???? nikde ho nemuzu najit, nikde o nem ani zminka, coz je u konami klasika, co tam je za novinky napisou, ale dulezity info to ne. nejvetsi srandu si ze me dela hra kdyz ji zapnu a napise mi ze je k dispozici novy data pack, tak jdu do menu a napise mi to ze data pack neni k dispozici...WTF?!?! *16* u minulyho dilu sem hodne nadaval, spousta veci byla na hlavu,spousta nedotazenejch do konce a spousta veci tam ani nebyla,ale zvykl jsem si a doufal ze pristi dil to zase o trochu vymazlej.... prd,zacli opet od nuly a jediny co udelali je exhibition match.... nevim co v konami hulej za matros, ale takhle si vyvoj hry po 10 letech teda nepredstavuju, misto aby sli kupredu tak jdou zpet.... no jak rikam kazdy rok, meli by ke kazdy hre pribalit jednoho vyvojare aby se mohl clovek vymlatit... zakze zaverem: sorry za malou negativni recenzi, musel jsem to ze sebe dostat :-)
  • Jack1947
    Vyborne, Koupim 1 za cenu 2. *3*
  • Já osobně nechápu jak může někdo preferovat SOUČASNÝ PES oproti FIFA.Opravdu ty hráče se srdce lituji.A to to říkám jako bývalí příznivec,protože PES byl v období kolem 06-10 lepší než FIFA.Ale od sezony 11 je FIFA o 3 levely výš.Zkoušel jsem oboje a to se prostě ani nedá srovnávat.FIFA :krásné moderní menu,kvalitní komentář,česká lokalizace,herně a graficky na vyšším levelu a fanouškovská základna je úplně někde jinde.Kdežto,když jsem spustil PES tak na mě vyskočilo menu,které je snad pořád stejné už 10 let žádná modernizace.Co se týče obličejů tak je si podobný asi každý 5 špičkový fotbalista a při výběrů dresů jsem se málem zeblil *11*.Když pustíte zápas graficky je to s cela vážně na úrovni FIFA 08-10.Vážně nikde tu revoluci nevidím.Vůbec to neříkám jako nějaký zarputilý "fifař" prostě kdyby byl PES lepší tak to z cela objektivně přiznám,ale o parník není *4* .Ale to je těžký no, když je někdo zvyklý na trabant asi by se mu taky těžko přecházelo na Lamborghini.
    • ringmancz
      nejsi zarputilý fifař, ale plácáš tady nesmysly. prezentaci má PES horší, ale herně FIFA není na vyšším levelu a graficky už vůbec ne. PC verzi logicky nemůžu porovnávat, ale na PS3 vede PES a pochybuju, že FIFA na PC bude vypadat o tolik líp. dresy a ksichty spraví PESedit, takže i řeči o fan základně jsou mimo. a jde vidět na čem ti u fotbalu záleží, když se nejvíc rozepíšeš o menu a grafice
      • Hodnotím PC verze...a že FIFA není grafický výš ? To si doufám děláš srandu .Ano rozepsal jsem se nejvíc o grafice a menu,protože v obou hrách nemám nahráno tolik,abych se to o tom mohl více rozepisovat do detailů,ale už jenom z toho co jsem stihl odehrál je jasné(alespoň tedy pro mě),že fifa je na tom lépe i po stránce herní.A fanouškovskou základnu(ti co jsi to koupí a hrají i online) má určitě větší FIFA( alespoň v Evropě),protože 80% lidí co mají originální PES jsou bez tak asijského původu.
        • Dovakin ty jsi vuul jak vrata. *8*
      • Graficky už vůbec ne ?
        http://www.eurogamer.cz/videos/rozdily-ve-zpracovani-fotbalist-v-pes-2014-a-fifa-14-jsou-ihned-zretelne

        No Psa jsem letos už hrál a to jak je hra neskutečně trhaná, seká se na stroji kde zvládám nový Metro na Full .. to mě od hry dosti odradilo.
        • ringmancz
          já na notebooku jedu v pohodě na full

          a to srovnání není přesný, PES z PS3 a FIFA z čeho? z nextgenu podle nasvícení? spíš je to takhle: http://www.pes-patch.com/wp-content/uploads/2013/08/messi-vs-fifa-14-vs-pes-2014.png
          asi nejlepší porovnání: http://www.youtube.com/watch?v=1O1CmugB6L0
    • Ano máš pravdu graficky se to porovnávat nedá, ale v tom ostatní už jo a tam má PES navrch, ale jenom pro určité hráče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit