Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novej PES je naprostá bomba. S novým enginem je to prostě simulace fotbalu, neříkám, že je to ještě úplně dokonalé, ale co ukázala FIFA ? Schválně jsem si dal zápas v Pesku a pak jeden ve Fifě a ta rychlost Fify, žádný podržení míče, všichni furt sprintují jak magoři...
    PES ale bitvu zase prohraje, přestože je v gameplay ohledech ve všem lepší. Zase udělali hrozné menu, hroznou hudbu v menu a stále pokračuje strašná komentátorská dvojce.

    Závěry ještě nedělám, Fifa byla v demu a EA prý rychlost upraví, tak se ještě uvidí, ale moc šancí Fifě co se realičnosti týče nedávám a arkádovej fotbal mě fakt nebere.
    • kickasl
      gameplay!=realisticnost, gameplay=hratelnost.... a vetsina ma proste radsi arkadovou hratelnost(fifa vs pes, cod vs arma...), navic chces realistickou rychlost v zapasech, ktery trvaj 8 minut?(jasne jde dat i vic, ale ja vzdycky volil nejmensi cas, abych dal tech zapasu vic) to by vsechno koncilo 0:0
      jeste rychly EDIT: nevim jak pes, nebo fifa 14, ale fifa 13 mela nic moc menu a priserny zapinani
  • Popravdě řečeno též nejsem z nového PES nějak nadšený... Připadá mi, že se pořád tlachá o realističnosti PES, ale k té to má stejně daleko jako fifa. V některých ohledech je lepší PES, v jiných rozhodně FIFA. Kolem a kolem musím konstatovat, že loňská fifa (13) s modifikovanými slidery pro mě v celkovém součtu vede.

    http://www.operationsports.com/forums/fifa-slider-discussion/579923-orions-fifa-13-slider-set.html
    • ringmancz
      loni to bylo celkem vyrovnaný, ale letos je ve všem lepší PES. FIFA má divný pohyby a je moc rychlá. PES jsem hrál chvíli, občas je to takový nepředvídatelný a jediný co se mi vážně nelíbí je hřiště, takovou divnou barvu má při hře
      • Ona rychlost hry je úměrná těm deseti minutám na hřišti, kdyby to bylo poalý jak ve skutečnosti tak by padla za první půlku sotva jedna střela na branku. .. jo pomalejší hru bych bral kdyby byly zápasy skutečně 90 minut.
  • Já když jsem si na zkoušku stáhnul z pobřeží PC verzi tak jsem byl zklamanej, za ten rok jsem si zvykl na ovládání z 2013 a teď mi to moc nesedí, ještě ty čáry u přímáku a zhoršení penalt.
  • Ta Sparta místo Plzně v Lize Mistrů je nářez :D

    V pražské škole se pražská učitelka ptá pražských žáčků: "Děti, kterému fotbalovému mužstvu fandíte?"
    Zvedne se Anička: "Spartě."
    Zvedně se Frantík: "Spartě."
    Nakonec se zvedne Pepíček a povídá: "Já fandím Plzni."
    Učitelka se díví a zeptá se, proč zrovna Plzni.
    Pepíček povídá: " Z Plzně pochází moje maminka.
    Do Plzně se za ní přistěhoval tatínek, když se vzali, narodil jsem se tam a navíc moji rodiče oba fandí Plzni."
    Učitelka mírně napruzelým tónem povídá: "Takže ty se opičíš po rodičích, co? To mi tedy řekni, co bys dělal, kdyby tvoje máma byla dementní a tvůj otec homosexuál?" A pepíček odpoví: "Tak to bych nejspíš fandil Spartě."
    • Jojo ta sparta to tam zabiji. Jsem si chtel rozehrat ligu mistru za plzen a nic no :-\ . Tak to vyhralo PSG se zlatanem a cavanim. Neskutecna sila utoku.
      • A co pak Agüero, Džeko a Jovetič? =D
        • Taky dobry ale mam radsi kdyz tam mam silovejsi hrace co dokazou sklepnout mic z centru do druhy vlny nebo to tam napalit zpoza vapna. A to mi Cavani a Zlatan zaruci. Aguero je spis rychly kridlo a Dzeko to potrebuje do nohy jinak je marnej
          • Pokud nehraješ jen s úplnou špičkou, zkus J. Martinéze (FC Porto) ... Je silný, podá balón druhé vlně, ale taky dobře nabíhá na zakončení... A z rohů je setsakra nebezpečný...
    • nic moc, ale osviezi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit