Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF:BC2 i BF2 mají svoje. Pokud se jim to v BF3 podaří skloubit, bude to masakr. To chování vojáka v BC2 je perfektní. Rozhození obrazu, ztráta sluchu, pískání v uších, bordel ve výhledu atd...paráda. I ty nascriptovaný rozbořeniny mi nijak nevadí. Neumím si cokoliv ohledně destrukce baráků představit, jak to každý klient, nebo server počítá sám a posílá naprosto přesně každou trasu každého úlomku ke klientovi. Jde o to, že pokud by se to dělal server, tost by ho to vytěžovalo a kdyby to dělal klient a několika lidem by se to zpočítalo jinak, mohlo by to vypadat dost zvláštně. Proto mě nepřekvapí, že v BF3 to bude stejně předscriptované, jenom možná zdokonalené.
    Pak tu někdo zmiňoval problém s rozdílnou grafikou. Tohle by měli vyřešit prostě tím, že tyhle "válečný" efekty budou pokaždé zapnutý. Je to hnusný být zvýhodněný tím, že si grafiku nastavíš na nízkou. Ještě hnusnější je to, že při hře dost irituje, že tě někdo vidí, přitom ty jeho ani náhodou, ať už kuli trávě, kouři nebo čemukoliv jinýmu..
    • Mě teda v BF2 destrukce nechyběla a v BF3 bych jí taky nepostrádal..
    • Spades
      Co mi na BFBC2 vadilo bylo to, ze zmizely vsecky zdi, a drevene tramy a okna zustaly trcet :D Proste ja chcu strefit budovu a chci, aby se na ty nepratele SESYPALA

      Ohledne grafiky - to uz bylo v BF2. Proste server mel nastavenou grafiku, a pri joinu se ti takova grafika nastavila bez ohledu na tve nastaveni (max mohlo byt vyssi, ale tim by ses vic znevyhodnil)
      • Get a life
  • Jeste se tam mihnou tvary neuspesne F-23. *3*
    • musis tolko spamovat?
      • Promin, jsem jen clovek. *3*
  • Jeste se tam mihnou tvary F-23...
  • Nechci nic rikat, ale model Sukhoi PAK FA T-50 ve videu nikde nevidim. Ke konci tam akorat prolitne Sukhoi 30MKI ... *3*
    • Celkove me prekvapuje, ze nejen Cina, ale i ruska armada cerpa ze zakladu F-22... Se podivejte na aerodynamickou podobu kontrukce. http://www.youtube.com/watch?v=22fN4fVoFdY&feature=fvst , http://www.youtube.com/watch?v=EdWRF4dUMIM&feature=fvw - J-20 je treba neco mezi F-35 a F-22 ... *3*
      • a) nikoho to tady nezajímá, b) není to pravda, c) válku s Indií považuji za nepravděpodobnou verzi příběhu, takže o Su-30MKI se skoro určitě nejedná, d) nevím proč píšeš do čtyř příspěvků to, co by se vešlo do jednoho
        • Pokud vim, kazdy mame pravo na nazor a pokud te to nezajima, soustred se na jine komentare. Podle ceho usuzujes, ze se nejedna o MKI? Dyt jsou tam jasne videt pridova kridelka :-) ... Resim tu jen zkratka filozofii letecke techniky a ty tvary jsou u obou typu zrejme. Chci abys mi to vyvratil, argumentuj, poucme. Budu rad *3* PAK FA T-50 tam urcite neni... :-) Mozna bude ve hre, ale na videu rozhodne neni, to vim jiste. *3*
          • Su-30 byl i v BF2, takže nevidím problém, proč by nemohl být i ve trojce.
          • T-50 to není, to je jistě pravda. Ovšem Su-30MKI je verze Su-30 určená výhradně pro indickou armádu (proto to to "I" v "MKI"). Kachní plochy mají všechny moderní verze Su-27, tj. námořní Su-33, všechny verze Su-30, a Su-35 a Su-37. Přesný typ by nešel z takovéhleho záběru rozlišit ani kdyby šlo o reálnou stíhačku, ne trailer na hru :-) Jinak je pravda, že T-50 i J-20 vypadají podobně jako F22. Aerodynamika je jen jedna. Koneckonců třeba F35 vychází z Jaku-141 (v 90. letech Lockheed-Martin uzavřel s Jakovlevem obchod za půl miliardy dolarů).
            • Mas pravdu, verze MKI me napadla jako prvni a to proto, ze ma tvary oproti Su-33 ostrejsi, ale to ma i Su- 37... Ve videu mi to tak aspon prijde. Takze to bud bude Su-33, Su-30MKI a nebo Su-37. Tim by se i mozna vysvetlilo, ze by se Indie ve 3jce mohla vyskytnout. Ale to jsou jen spekulace. Konstrukce ma vyrazny vliv na aerodynamiku, proto "konstrukce aerodynamickeho tvaru" a jestlize jsou tvary podobne, jiste se nechali inspirovat F-22 a jejimi vykony. F-35, vychazi... Vychazi z Jaku... Jde hlavne o koncept viceucelovyho bitevniho letounu s VTOL, SVTOL, CTOL, ale porad mi prijde ze ty tvary proste vychazi z F-22. Studujes letadla? Prace nebo konicek?
  • Pro mě je a bude nejlepším dílem série BF Vietnam... stejnou hratelnost a možnost využití letecký i pozemní techniky jsem už neviděl...
  • to by mohla byt dobra rez. pokud hru zpristupni modderske komunite tak to bude dokonale
  • nechcou z toho udelat mestskou akci, ze ne?! obal s mestskou tematikou, teaser taky...no, nevim co si o tom mam myslet. ale jestli tam nebudou obdobne mapy jako al-alamein z bf2, tak me pekne naserou...
    • V limitované edici maj být 4 nejhranější mapy z battlefield 2 předělané do frostbite 2 enginu takže včetně karkandu a to mi stačí vědět.
    • taky doufam,ze tam budou i rozlehle lokace
  • Tak Sukhoi PAK FA T-50 to není ani smykem. Na videu jsou zřetelně vidět kachní křídla (canards).
  • V Battlefieldech vždy fungovala týmová spolupráce, a to hlavně díky tomu, že ho hrají převázně normální lidi. Kvalita > kvantita.. stejně jako je to s WoW a jinými MMORPG..
    • Spades
      Mozna tak v klan hrach, ale vzdycky jak sednu za kopilovat, protoze neumim litat s helikopterou, tak tam nastoupi nejakej podes a sejme nas o zem, nebo jeste lepe o letadlovku
    • Já nevím, ale mě se pořád stávalo, že mě v BF2 přejížděli vlastní hráči, zabijeli mě na letadloví lodi kvůli tomu, aby se dostali jako piloti do vrtulníku, někdo zase po celý spawn lokaci rozházel C4 a pak jen čekal než se tam spawne hodně spoluhráčů....takže hrájou to i stejný hňupové jako jsou v CoD..
      • Naprosto souhlasím! Na blbce nenarazíš! Nebo mě naštve, když si vezmu třeba Humvee, zakempím abych bránil pozici v relativně dobré střelecké pozici, přibejhne nějakej vyčůránek a začne se mnou jet kamsi a sejme nás raketomet. Naučil jsem se v takové chvíli z auta vyskakovat, ale štve to stejně jako nevyužitý potenciál mediků. Bohužel nemám moc čas na klanové bitky, jsou dny, kdy mě to mrzí a tak nezkonale trpím na public serverech, ale v případě BF2 trpím hrozně rád! Myslím, že kdo není zasažený BF2, tak se mu nabízené možnosti v BC2 líbí. Hrál jsem už hodně her a neházím vše do jednoho pytle. Každému přece vyhovuje něco jiného a těch titulů je dost a můžeme si vybírat. Vím, že já mám vybráno. Bude to BF3 a žádná jiná. Docela netrpělivě očekávám i MP Ghost Recon Future Soldier, ale spíš co to bude za mix. Silng FPS už nehraju.
        • moje rec. kvalitni nazor
      • Dokonale vystiženo, také mám takovou zkušenost...
      • Přesně *2* *2*
  • možná je bc2 lepí ale je to nuda *4* cod je alespon zabavny a to ve hrach jde
    • nuda je jak cod tak bc *1*
    • panic *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit