Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se nedela pro hrace, ale pro zisk
  • CRYPT
    Mohl by prijit kompletni remaster Heretic 1. Ale ne ten 3D tady uz mame, ale plnohodnotne FPS v modernim grafickem kabate, treba na UE4. Do toho bych prachy narval >.<
  • CRYPT
    Dead Island jsem vyhral tehda v jedne soutezi tady na games.cz (diky za to!) a nahral jsem kolem 80ti hodin. HrNejvic to prostredi, ktere bylo fakt skvele, hlavne ta prvni cast plaze, rekreacni chatky, proste jsem se citil skvele pri hrani. A to ze jsem musel zabijet zombies, mi vubec nevadilo, bylo to faina sranda.riptide jsem nikdy nehral, takze to jsem minul. Cekal jsem na 2ku, ale ocividne v dohledne dobe nevyjde. Co se tyce remasteru, dobre pro ty, kteri hru minuli, ale osobne si ji urcite nekoupim... Proc taky, kdyz jednicka vypada porad dobre. NAvic jsem zvedav na tu cenu
  • Proč Remaster verze není nikdy zvýhodněna cenou pro majitele té původní ?
    • remastered stojí na steame 3 eurá pre majiteľov pôvodnej hry
    • CRYPT
      souhlas
    • a nebo rovnou zdarma. Proč kupovat tu samou hru znova, když jen "vylepšili" lehce grafiku a maximálně přidali novou mapu do mp.
  • jo jo,remsteret stoji 40tis dolacu a ne 100.Nemuzou proste prodelat.
    • A vlastne se vsichni ucej porad s novim HW,ps4, xbox one a W10,je preci neco vyjmecneho,nez predesla generace,vsichni jsou ztoho doted paf. *1* a mi Ztoho taky *14*
  • Krescz
    chtělo by to Witcher 3 remaster, ta verze z minulého roku je už stará a taky GTA 5, Skyrim a Total war: Warhammer....sice ještě nevyšel, ale nevadí, lidi to přece chtějí *7*
    • Neboj,dockas se. *1* *14*
    • chtělo by to aspoň předělat Crysis 3 do grafiky Ryse. Přece jen, už to začíná pomalu stárnout..
  • Dead Island je neskutecne spatna hra, ale takhle to mozna par zoufalcu, vzhledem k aktualnimu hernimu suchu, jeste bohuzel koupi.
  • Ronox
    Dead Island: Milktheshitoutofthismediocregame Edition
    • Náhodou jednička byla super hra. Přišla s konceptem, že se zombie hry můžou odehrávat i v tropickém ráji za hřejivého sluníčka. Systém zbraní, jejich vylepšování a při opotřebovaném stavu i opravování byl navržen dobře, stejně tak jako level design celého ostrova a i přestože úkoly se mohly po chvíli zdát býti repetitivné, pořád měly dobrý drive a nutili vás jít skrze hordy nemrtvých a pochutnat si na jejich porcování.

      Konstantní respawnování zombíků neberu jako mínus, protože kdybychom vyhladili úplně všechny zombíky už během půlky hry, koho bychom tam pak zabíjeli? (to jsem zmínil jen tak, protože si na to spousta hráčů při vydání stěžovala)
  • Jack1947
    No sice to je starší hra ale že by už tehdy vypadala nějak blbě se říct nedá, nicméně zase pro ty co nehráli tak je lepší si počkat na remástr no, asi já osobně nevím teda. Tak 80hodin je brejch ale potom konec a v tom vězení nic moc noo.

    Hlavně když vím jak to skončí co tomu předcházelo bych to asi hrát nechtěl no.
  • Až se budou remasterovat hry jako Might & Magic 6, Wizardry 7, Ultima 7, tak mě vzbuďte.
    • No tady bych byl spis radsi za remaky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit