Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    RTX 3090 není karta pro hráče, ale pro recenzenty, vývojáře a honiče. Její provozní vlasnosti jsou doslova katastrofální. Reálně ji na hraní provozuje hodně pod 1% počítačů. Žádná z her nevyužije víc jak 12GB VRAM i kdyby ses na hlavu stavěl a generačně je to rozhodně karta srovnatelná s RX6700/PS5 (DX12ultimate) Co tam máš dál?

  • Derp_1337

    LOL

    Ty asi máš nějaký mentální problém, co? To, že jsi no_lifer, co tady sedí na diskuzích od rána do večera, neznamená, že ostatní lidé na tom musí být stejně.

  • iSpirit

    no, já mám digi, takže ceny opravdu nejsou dvakrát lidové, to souhlasím. Většinou počkám na slevy, ono se nic nestane. Dnes jsem vzal osmý Resident za litr, což se dá. 

    Na PS4 už ty hry byly fakt hnusné. Mě PS5 donutila koupit i novou TV.  V kombinaci s LG C1 65 konečně po pár letech ty hry nevypadají úplně špatně na konzoli. Na druhou stranu těch her opravdu není moc, kvůli kterým by člověk musel za každou cenu mít novou konzoli. 

    Kdyby grafické karty nestály jak ojeté auto, tak klidně místo PS5 vedle TV poskládám mini PC, nebo ještě lépe nakombinuji obě varianty už kvůli RPG, co chystá MS  díky Bethesdě a Obsidianu. Jelikož Sony poslední dobou jede samé TPS, tak je dobré mít PC či Xbox. Za mě bych osobně bych bral PC. Na PC např. přijde i Monster Hunter: Rise, což je aktuálně jen na Switchi. Takže PC platforma začíná být zajímavá.

  • Veskoslav

    Neviděl? Proč lžeš Derpe...Ono i zde se pár lidí našlo.

  • Veskoslav

    Hlavně co mě odrazuje od přechodu z PS4 na PS5 jsou ceny nových her...

  • goyim

    Radeon hah...

    RTX 3090 má 36 TFLOP. PS5 má 10, XBox 12. Stačí se podívat na testy multiplatformních her. 3090 je o generaci napřed. Ta karta má víc VRAM, než mají next-gen konzole celkovou paměť...

  • iSpirit

    tak já doufám, že díky PC se třeba opravdu dočkáme Bloodborne remasteru. Sony jsou extrémně líní a nenažraní a ty updaty pro PS5  jsou velká fraška doposud. 

    Pokud sledujete situaci v rámci vedení Sony, tak asi bylo všem jasné, že to vydají. Sony se snaží jet Netflix formu čili casualní obsah pro co nejvíce lidí. Poslední konference obsahovala většinu her od Marvelu.🤮.

    GoW je za mě průměrná, akční adventura, dvojku vynechám. Všem přeji, ať si  ji užijte více než já. 

  • Derp_1337

    Lidi hrajou na konzolích ze 2 důvodů.

    1.) Některé hry jsou prostě ideální na konzoli a velké TV.

    Třeba takové NHL dokáže na TV skvěle evokovat hokejový zážitek. Sedět tak v partě 6 lidí na gauči, každý s gamepadem a hrajete NHL. Prostě paráda. Podobných her je spousta.


    2.) Hry, které byly primárně vyvíjené na konzole a teprve pak se dočkaly portu na PC. Samozřejmě ty porty mají různou kvalitu (od slušných až po opravdu hrozné). Spousta her má kvůli tomu úplně zmrvené ovládání na klávesnici+myš a pokud člověk nemá u PC gamepad, tak bude trpět.

  • Derp_1337

    Je zajímavé, že jsem nikde v diskuzích neviděl "fanboys" psát něco o tom, že Sony exluzivity na PC nikdy nevyjdou.

    Asi každý navštěvujeme jiné diskuze.

  • frank.horigan

    Rozhodně nejsou. V PS5 je v podstatě RX6700XT, normální soudobá grafika co se ještě dá v malé skříni uchladit. Akorát jen 6700xt dnes pořídíš za cenu dvou celých PS5… 

  • goyim

    Oprava: běží na nejvýkonnější konzoli dneška. PC už je zase někde jinde.

  • radim.zaty

    Sony to dělá dobře. Hodí na PC za plnou cenu hry, které už na PS defakto rozdává zadarmo a pokračování vydá jen na PS a tím přitáhne ke své platformě další ovečky :)

  • Chápu, jak to myslíš. Možná jsem se nepřesně vyjádřil. 

    Moje primární platforma je PC (ostatně ultra wide monitor mám kvůli simulátorům). Ale rád mám možnost volby podle nálady a hlavně podle konkrétní hry. 

    Spoustu her, zejména platformery, arpg, 3rd person atp., si zahraju radši na konzoli. Např. Diablo 3 bylo (pro mě překvapivě) nakonec lepší na konzoli. Jde mi o pohodlnost a o způsob ovládání samozřejmě.. 

    Pro mě jsou Indie hry většinou lepší na konzolích. Např. Slay the Spire, Hades, nebo Dead Cells jsou na Switch úplná jízda.. (vyšly i na PC) 

    Opačně, třeba Battlefield, byť je na všechny platformy, tak bych na konzoli nikdy ani nezapnul..

  • Veskoslav

    Tohle většinou melou lidí, co v životě neměli slušné pc. Všechno má své pro a proti...Navíc i pc jde hrát z gauče nebo s PS4 ovladačem. A největší výhoda PS4 byla, že jsi vložil a hrál. Což už také neplatí. A i tu PS4 jsem si musel upravit a vyměnit disk za SSD, aby načítací doby nebyly delší než 1 díl Dallasu.

  • Carnage666

    Pokud si nahodim gamepad nevim jakej je rozdíl na čem to hraju :D

  • Maxianimal

    "nikdo mě nepřesvědčí, že je lepší místo pro paření než PS o tom žádná"

    "GAMERS MASTER RACE"


    *Inhales*

    "Boi..."

  • Tohle PC hráčům přeji, nikdo mě nepřesvědčí, že je lepší místo pro paření než PS o tom žádná, ale tohle je klenot co by si měl zahrát každý a s vydáváním exkluzivit na PC souhlasím,  nevím proč bychom spolu měli soupeřit, když máme všichni stejný koníček :) GAMERS MASTER RACE :D

  • frank.horigan

    Rift Apart, to ti asi hráblo ne :)))

    Emulátor v reálném čase "překládá"  úplně cizí kód...

    Rift Apart běží na nejvýkonějším stroji dneška.

    Emulátory fungují naprosto skvěle a hry jsou na nich mnohem lépe zpracované než na origo platformě (Wii WiiU, PS2)..

    Ale musí to být starší platforma. 

  • Ja zas nechapu lidi, co hrajou na PS-ku nebo Xboxu hru, ktera je i na PC. Tohle nikdy nepochopim. Nejsem ani fanatik, jen chci hrat hry ktere nesezenu na PC.

  • Tak ja rad hraju sporty jako NHL a UFC, kdyz bude na PC este tohle, tak prodavam i PS-ko. Switchko uz je na prodej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit