Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    To bude z jistých kruhů nááářkůůů! :-D

    • Derp_1337

      Samozvaní "pc master race" budou zase spamovat, jak ta lepší herní platforma opět zvítězila. 😛

      • Veskoslav

        Jasně. Protože Sony fanatičtí uctívači exkluzivity rozhodně za ty roky nepsaly to, že hry jako Horizon, GoW atd. na pc nikdy nevyjdou. 

        • Derp_1337

          Je zajímavé, že jsem nikde v diskuzích neviděl "fanboys" psát něco o tom, že Sony exluzivity na PC nikdy nevyjdou.

          Asi každý navštěvujeme jiné diskuze.

          • Veskoslav

            Neviděl? Proč lžeš Derpe...Ono i zde se pár lidí našlo.

            • Derp_1337

              LOL

              Ty asi máš nějaký mentální problém, co? To, že jsi no_lifer, co tady sedí na diskuzích od rána do večera, neznamená, že ostatní lidé na tom musí být stejně.

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Víš, sám ses těch diskuzí účastnil i když s jiným účtem než používáš teď. To, že si to nepamatuješ, to je tvůj problém Derpe. A zklamu tě, no_lifer fakt nejsem. 

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Já hezké, jak tady obviňuješ jiné lidi z multiaccountu. To mluvíš z vlastní zkušenosti, co?

                  V psychologii se tomu říká "projekce". To je když popíráš podvědomé impulzy a charakteristiky u sebe sama a naopak připisuješ je jiným lidem.


                  A pro tvou informaci, za poslední 4 roky od dob povinné registrace jsem do diskuzí na games nevlezl pod jiným nickem než ten můj současný.

      • To není o "PC master race" (ostatně já sám hraju spoustu her radši na konzolích, včetně PS5), ale o fanatických Sony funs, co léta tvrdili, jak Sony nikdy nic nepustí a nikdy to ani neudělá.. - a že jich tu za ty roky bylo (nejen na tomto webu) 

        A hle, prachy jsou prachy.. 

        Už se těším, až si to projedu znova na ultra wide a vyšší, než "akceptovatelný" fps.. 

        Dobrý tah od Sony, kdy začal uvolňovat ikonické "exkluzivity", ale de facto to byla jen otázka času.. - za to zas můžeme poděkovat Microsoftu, protože konkurence, že.. 

        • Ja zas nechapu lidi, co hrajou na PS-ku nebo Xboxu hru, ktera je i na PC. Tohle nikdy nepochopim. Nejsem ani fanatik, jen chci hrat hry ktere nesezenu na PC.

          • Derp_1337

            Lidi hrajou na konzolích ze 2 důvodů.

            1.) Některé hry jsou prostě ideální na konzoli a velké TV.

            Třeba takové NHL dokáže na TV skvěle evokovat hokejový zážitek. Sedět tak v partě 6 lidí na gauči, každý s gamepadem a hrajete NHL. Prostě paráda. Podobných her je spousta.


            2.) Hry, které byly primárně vyvíjené na konzole a teprve pak se dočkaly portu na PC. Samozřejmě ty porty mají různou kvalitu (od slušných až po opravdu hrozné). Spousta her má kvůli tomu úplně zmrvené ovládání na klávesnici+myš a pokud člověk nemá u PC gamepad, tak bude trpět.

          • Chápu, jak to myslíš. Možná jsem se nepřesně vyjádřil. 

            Moje primární platforma je PC (ostatně ultra wide monitor mám kvůli simulátorům). Ale rád mám možnost volby podle nálady a hlavně podle konkrétní hry. 

            Spoustu her, zejména platformery, arpg, 3rd person atp., si zahraju radši na konzoli. Např. Diablo 3 bylo (pro mě překvapivě) nakonec lepší na konzoli. Jde mi o pohodlnost a o způsob ovládání samozřejmě.. 

            Pro mě jsou Indie hry většinou lepší na konzolích. Např. Slay the Spire, Hades, nebo Dead Cells jsou na Switch úplná jízda.. (vyšly i na PC) 

            Opačně, třeba Battlefield, byť je na všechny platformy, tak bych na konzoli nikdy ani nezapnul..

  • Murlock

    Nechci, chci Bloodborne.

    • Carnage666

      Každej měsíc je tu nějakej leak o tom že teď už to vyjde. Aktuálně poslední leak tvrdí že se dělá PS5 verze současně s PC verzí a že ve vývoji je i dvojka tak uvidíme.

    • goyim

      Kdysi dávno sem trvdil, že Bloodborne na PC je jen otázkou času. Někomu to tenkrát znělo jako vtip. Teď čumim na net a kua... on už existuje PS4 emulátor. ;}

      • Derp_1337

        Tak emulátory tu byly vždycky. Už od dob PS2 či PS3. Ale jejich výkon většinou není moc dobrý. Ono se to s propady pod 10FPS nedá hrát.

        • goyim

          Ok. Takže pořád otázka času.

  • Som zvedavy či sa dožijem toho pocitu, ked budem pozerať na ,,stareho" GOW v kryštalicky ostrom 4K na pc s krasnou grafikou zatial čo bude vonku ,,novy" GOW s rozmazanou machulagrafikou :D 

    • frank.horigan

      Další co si zoufale potřebuje sebevíc ospravedlnit koupi součástky za 40tisíc?? :) 

      Na PS5 to taky pojede ve 4K, a nehledě na to....  Když se nad tím zamyslíš, nestačilo by úplně v klidu 1080p?

      Řešíte formu a obsah samotný jako by vás vůbec nezajímal pánové. 

      • No maš pravdu, vždy som sa hraval na poriadnej součástke. Takže som zvyknuty na ostre, detailne hry.  Takže nie sory, ja existujem v roku 2021 a na 65" telke nebudem pozerať na rozmazany machulaobraz ked nemusim. Je uplne normalne riešiť formu u takehoto članku a nevidim absolutny problem v tom prečo by niekto nemohol mať radosť, že dobru hru si konečne zahra zaostrenu nech si tolko neniči oči. Chapem že sa pokušaš o troling ak ťa to uspokojuje, ale každy si rieši čo chce. Keď ťa uspokojuje dnes drtit v 1080p, alebo nemaš doma poriadnu telku pohodička, smelo do toho. 

        • frank.horigan

          Mám normální 50" a hraju v 1080p, všechno cajk.

          Ve 4k tunu her bez kurvítka jménem DLSS stejně nerozjedeš opravdu plynule ani na 3080. (a dá se předpokládat, že s novýma hrama nároky porostou)..   Takže asi tak. 

  • Tohle PC hráčům přeji, nikdo mě nepřesvědčí, že je lepší místo pro paření než PS o tom žádná, ale tohle je klenot co by si měl zahrát každý a s vydáváním exkluzivit na PC souhlasím,  nevím proč bychom spolu měli soupeřit, když máme všichni stejný koníček :) GAMERS MASTER RACE :D

    • Veskoslav

      Tohle většinou melou lidí, co v životě neměli slušné pc. Všechno má své pro a proti...Navíc i pc jde hrát z gauče nebo s PS4 ovladačem. A největší výhoda PS4 byla, že jsi vložil a hrál. Což už také neplatí. A i tu PS4 jsem si musel upravit a vyměnit disk za SSD, aby načítací doby nebyly delší než 1 díl Dallasu.

      • tohle většinou melou lidi což už mají z toho PC pokřivenou páteř a myslí si že sežrali svět :D

    • Carnage666

      Pokud si nahodim gamepad nevim jakej je rozdíl na čem to hraju :D

      • Však si hraj na čem chceš, já tak rovněž učiním, nevím proč máte pořád potřebu znevažovat něčí názor, když vám nesedí :-D hrej klidně na kalkulačce hlavně že hrajeme :-D 

        • Carnage666

          Já ho neznevažuju, spíš mě překvapil tvůj názor "nikdo mě nepřesvědčí, že je lepší místo pro paření než PS o tom žádná" tak to rozveď proč si to myslíš ne? :D já jen napsal že pokud si zapnu gamepad jakej je v tom rozdíl? Mě to přijde úplně stejný teda až na rozdíly v HW.  Sám sis tou větou naběhnul.

    • Maxianimal

      "nikdo mě nepřesvědčí, že je lepší místo pro paření než PS o tom žádná"

      "GAMERS MASTER RACE"


      *Inhales*

      "Boi..."

  • radim.zaty

    Sony to dělá dobře. Hodí na PC za plnou cenu hry, které už na PS defakto rozdává zadarmo a pokračování vydá jen na PS a tím přitáhne ke své platformě další ovečky :)

  • spoock

    Osobně jsem za to rád, konečně si s některýma lidma co hrají na PC o těch hrách můžu i popovídat.

  • Poggies 

  • bodmrazu

    To je fakt dobra zprava ;-) jako PC a Xbox hrac se moc tesim. Jen kdyby bylo vice casu na hrani her. Ted bylo dlouho sucho, takze se dali dohmat nejake resty, ale postupne toho zas zacina byt hodne ;-) 

  • Knifer

    Tak dává to smysl zanedlouho vychází druhý díl a nalákat další lidí k GoW je výhra. 

  • zanek.s

    To je divné. Na PS4 hra vyšla v češtině a na Steamu píší že čeština nebude. Japato?

    • Review Bombing !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit