Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poggies 

  • Som zvedavy či sa dožijem toho pocitu, ked budem pozerať na ,,stareho" GOW v kryštalicky ostrom 4K na pc s krasnou grafikou zatial čo bude vonku ,,novy" GOW s rozmazanou machulagrafikou :D 

    • frank.horigan

      Další co si zoufale potřebuje sebevíc ospravedlnit koupi součástky za 40tisíc?? :) 

      Na PS5 to taky pojede ve 4K, a nehledě na to....  Když se nad tím zamyslíš, nestačilo by úplně v klidu 1080p?

      Řešíte formu a obsah samotný jako by vás vůbec nezajímal pánové. 

      • No maš pravdu, vždy som sa hraval na poriadnej součástke. Takže som zvyknuty na ostre, detailne hry.  Takže nie sory, ja existujem v roku 2021 a na 65" telke nebudem pozerať na rozmazany machulaobraz ked nemusim. Je uplne normalne riešiť formu u takehoto članku a nevidim absolutny problem v tom prečo by niekto nemohol mať radosť, že dobru hru si konečne zahra zaostrenu nech si tolko neniči oči. Chapem že sa pokušaš o troling ak ťa to uspokojuje, ale každy si rieši čo chce. Keď ťa uspokojuje dnes drtit v 1080p, alebo nemaš doma poriadnu telku pohodička, smelo do toho. 

        • frank.horigan

          Mám normální 50" a hraju v 1080p, všechno cajk.

          Ve 4k tunu her bez kurvítka jménem DLSS stejně nerozjedeš opravdu plynule ani na 3080. (a dá se předpokládat, že s novýma hrama nároky porostou)..   Takže asi tak. 

  • zanek.s

    To je divné. Na PS4 hra vyšla v češtině a na Steamu píší že čeština nebude. Japato?

    • Review Bombing !

  • Murlock

    Nechci, chci Bloodborne.

    • Carnage666

      Každej měsíc je tu nějakej leak o tom že teď už to vyjde. Aktuálně poslední leak tvrdí že se dělá PS5 verze současně s PC verzí a že ve vývoji je i dvojka tak uvidíme.

    • goyim

      Kdysi dávno sem trvdil, že Bloodborne na PC je jen otázkou času. Někomu to tenkrát znělo jako vtip. Teď čumim na net a kua... on už existuje PS4 emulátor. ;}

      • Derp_1337

        Tak emulátory tu byly vždycky. Už od dob PS2 či PS3. Ale jejich výkon většinou není moc dobrý. Ono se to s propady pod 10FPS nedá hrát.

        • goyim

          Ok. Takže pořád otázka času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit