Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shut up and take my money ,100 babek poslano :)
  • Dal jsem 110 na Double Fine Adventure. Wasteland asi budu muset oželet, neb jsem dočasně zruinován. *1*
  • Pokud hry,na ktere si hraci sami prispivaji budou mit skutecny uspech,muze to mit zasadni dopad na velka studia a vubec na tvorbu her.
    • Obávám se, že nadšení pomalu opadne, protože podobných projektů se časem vyrojí víc a pozornost hráčů se rozptýlí. Navíc si troufnu říct, že hráči budu reagovat především na sequely a nové značky je nezaujmou. Herní průmysl by se tak zacyklil ještě víc než je teď. Ale jako "jednorázová" myšlenka to není špatné. Za pokusnou investici to stojí.
      • Vidím to dost podobně. K Wasteland 2 projektu jsem taky něco přihodil, ale mám trochu rozporuplné pocity ohledně toho, že je to sequel a že hrozně tlačí na to, jak to bude ryzí oldchool wastelandskofalloutí hra. Dokonce se to má zase odehrávat v pouštích jihozápadu USA (četl jsem to tuším v rozhovoru pro RPS). Ty hry byly skvělé, ale nevím, jestli opravdu chci hrát další takovou v novém kabátku. Byl bych mnohem radši, kdyby to bylo něco, co ze starých časů vychází, uvědomuje si těch 25 let mezi tím, zamyslí se samo nad sebou a ukáže, jak by se v "lepším světě" staré 2D RPG vyvinuly (a tím nemyslím evoluci typu Fallout 3). Třeba to něco takového nakonec bude, zatím to na mě ale takto nepůsobí - ok, je jasné, že tam nějaké prvky typu moderní GUI, příjemnější ovládání a já nevím co ještě budou, ale to je samozřejmost a podstatu hry to nemění.
    • Pokud se navrátí hratelnost, nepodbízivost a výzva do her, tak proč ne. Já osobně budu ráda, když se sem tam objeví kvalitní izometrické RPG s dobrým příběhem. Nicméně si radši s vytvářením názoru na Kickstarter a jeho vliv na herní odvětví počkám, obávám se totiž, aby to nebyl spíše epizoidní výstřelek. Čert ví...
  • Paul_cz
    Dal jsem těch 65, tu krabici chci, 15 je shipping. Snad vyberou aspoň milion a půl, ale čím víc tím líp..jen ať je to hezky rozsáhlý.
    • Tak kdyby vybrali půl mega, tak je jim to prd platný a nedostanou nic. Naštěstí už teď maj 690 000, takže se nebojím ,že nedosádli těch 900 000 a skončilo to neúspěchem.
      • misho8723
        Myslel milión a pól, pretože na stránke je napísané toto: "At $1.5 million, the world gets even bigger. You’ll have more adventures to play, more challenges to deal with, and a greater level of complexity to the entire storyline. We’ll add more environments, story elements, and characters to make the rich world come alive even more. We will even be able to bring Wasteland 2 to OS X for Mac lovers. And after $1.5 million the sky is the limit."
        • Oh, příště se naučím číst ;)
  • 4 lidi už jim těch 10.000 dali *1*
  • Tak jsem chtel prispet a koukam, ze to nepodporuje paypal? Tak to je smula.
    • PCfanos
      Platil jsem přes účet na Amazonu, kde mám zaregistrovanou plat. kartu, trvalo to pár sekund nic složitýho, číslo karty jsem nikde nevyplňoval. Jak jsem uviděl postapo svět, taktické boje, ovládání skupiny.. tak nebylo o čem přemýšlet plus to video s "investory" taky pobavilo. Myslím, že cílovou částku bez problému přesáhne, tipuji tak 3 mega.
    • OMG! Samozrejme to nepodporuje PayPal. Samotnej princip sluzby to nedovoluje. PayPal vam nedovoli zablokovat urcitou castku se splatnosti k nejakemu dni. Ale kdo dneska nema mezinarodni platebni kartu, ze jo..
      • PayPal to imho dovoli, protoze uz jsem na nem vyhrazenou castku mel.
        Kartou pres internet platit v zadnem pripade nehodlam.
        • přesně! to je tristní
      • Ostatne viz http://www.kickstarter.com/help/search?utf8=%E2%9C%93&term=paypal
        • Meh: http://www.kickstarter.com/help/search?term=paypal
  • Kr.Pa
    Držím jim palce.
    Velkým průkopníkem crowdfundingu je Mojang.
  • jnsCZ
    Fíha, že bych taky přispěl? Už jenom proto, aby mé peníze nešly Ubisoftu, Activisionu a podobným molochům? Že vůbec váhám...
  • smejki
    váhám, jestli dát 150$ nebo 250$... ještě promyslím
    • Muzes dat 150 a v pripade, ze se rozhodnes jinak dotaci zvysit..
      • smejki
        aha, tak to je krásné.
        • Nezapomen, ze musis priplatit 15 dolaru na dopravu mimo US, ale to uz jsi asi cetl.
          • smejki
            nečetl, kde to je? Nikde to nevidím.
            EDIT - už to vidím. takhle to schovat, to je gayné.
        • Presneji:
          What if I want to change my pledge?
          You can change or cancel your pledge anytime before Tuesday Apr 17, 8:05am EDT.
    • to 250 už stojí za to
    • Spíš 10 000 a užít si párty *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit