Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    Fíha, že bych taky přispěl? Už jenom proto, aby mé peníze nešly Ubisoftu, Activisionu a podobným molochům? Že vůbec váhám...
  • Kr.Pa
    Držím jim palce.
    Velkým průkopníkem crowdfundingu je Mojang.
  • Pokud hry,na ktere si hraci sami prispivaji budou mit skutecny uspech,muze to mit zasadni dopad na velka studia a vubec na tvorbu her.
    • Obávám se, že nadšení pomalu opadne, protože podobných projektů se časem vyrojí víc a pozornost hráčů se rozptýlí. Navíc si troufnu říct, že hráči budu reagovat především na sequely a nové značky je nezaujmou. Herní průmysl by se tak zacyklil ještě víc než je teď. Ale jako "jednorázová" myšlenka to není špatné. Za pokusnou investici to stojí.
      • Vidím to dost podobně. K Wasteland 2 projektu jsem taky něco přihodil, ale mám trochu rozporuplné pocity ohledně toho, že je to sequel a že hrozně tlačí na to, jak to bude ryzí oldchool wastelandskofalloutí hra. Dokonce se to má zase odehrávat v pouštích jihozápadu USA (četl jsem to tuším v rozhovoru pro RPS). Ty hry byly skvělé, ale nevím, jestli opravdu chci hrát další takovou v novém kabátku. Byl bych mnohem radši, kdyby to bylo něco, co ze starých časů vychází, uvědomuje si těch 25 let mezi tím, zamyslí se samo nad sebou a ukáže, jak by se v "lepším světě" staré 2D RPG vyvinuly (a tím nemyslím evoluci typu Fallout 3). Třeba to něco takového nakonec bude, zatím to na mě ale takto nepůsobí - ok, je jasné, že tam nějaké prvky typu moderní GUI, příjemnější ovládání a já nevím co ještě budou, ale to je samozřejmost a podstatu hry to nemění.
    • Pokud se navrátí hratelnost, nepodbízivost a výzva do her, tak proč ne. Já osobně budu ráda, když se sem tam objeví kvalitní izometrické RPG s dobrým příběhem. Nicméně si radši s vytvářením názoru na Kickstarter a jeho vliv na herní odvětví počkám, obávám se totiž, aby to nebyl spíše epizoidní výstřelek. Čert ví...
  • Shut up and take my money ,100 babek poslano :)
  • smejki
    a je to tam. 950k a ještě to pojede 30 dní. yay!
    • spása přichází z nečekaných zákoutí, já už ten gaming business pomalu nenáviděl a hraju jen oldskool + Stalkera :)
      • Zkus konzole. Nez jsem si poridil PS3, tak uz jsem byl z hrani taky rozcarovany, nejak me to nebavilo, nemelo to tu stavu a nadseni, hral jsem hlavne stare tituly, resp. hlavne ty me jeste bavily. Pricital jsem to stari. Pak jsem si poridil PS3 jako multimedialni centrum k televizi a zjistil, ze me zase najednou bavi hrat hry.
  • Uu, az mi zabehal mraz po zadech co z toho muze byt. Kazdopadne, kdyz udelaj 100% kopii fallout 1/2 jen s novym pribehem tak budu nadsen. Moznost, ze by se nevybralo dost ani neberu v potaz.
  • Dal jsem 110 na Double Fine Adventure. Wasteland asi budu muset oželet, neb jsem dočasně zruinován. *1*
  • Kde se dá přispět na nového Commander Keena?
  • Takhle se na to musí. O peníze si může říct někdo, kdo opravdu něco umí a za ty prachy to dodá a né, že to utratí za hračku a sladkosti. To se to pak s radostí dává DoubleFine, Fukovi nebo Fargovi.
  • smejki
    váhám, jestli dát 150$ nebo 250$... ještě promyslím
    • Muzes dat 150 a v pripade, ze se rozhodnes jinak dotaci zvysit..
      • smejki
        aha, tak to je krásné.
        • Nezapomen, ze musis priplatit 15 dolaru na dopravu mimo US, ale to uz jsi asi cetl.
          • smejki
            nečetl, kde to je? Nikde to nevidím.
            EDIT - už to vidím. takhle to schovat, to je gayné.
        • Presneji:
          What if I want to change my pledge?
          You can change or cancel your pledge anytime before Tuesday Apr 17, 8:05am EDT.
    • to 250 už stojí za to
    • Spíš 10 000 a užít si párty *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit