Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Kdyby se nám podařilo přislíbit 3 melouny, tak máme hru s produkční hodnotou na úrovni Falloutů. Kdyby se nám podařilo přesáhnout 5 milionů – mohla by být hra (v měřítku AAA her) na úrovni roku 2006, což by bylo ještě víc koží! Miluju tuhle dobu!
  • Zkus konzole. Nez jsem si poridil PS3, tak uz jsem byl z hrani taky rozcarovany, nejak me to nebavilo, nemelo to tu stavu a nadseni, hral jsem hlavne stare tituly, resp. hlavne ty me jeste bavily. Pricital jsem to stari. Pak jsem si poridil PS3 jako multimedialni centrum k televizi a zjistil, ze me zase najednou bavi hrat hry.
  • spása přichází z nečekaných zákoutí, já už ten gaming business pomalu nenáviděl a hraju jen oldskool + Stalkera :)
  • smejki
    a je to tam. 950k a ještě to pojede 30 dní. yay!
  • Oh, příště se naučím číst ;)
  • tak včera večer měli vybráno 600 000 a dnes ráno už 900 000 :D takže mám pocit, že ten milion a půl fakt nebude problém ;)
  • 13_11
    Je to jinak: peníze se z našich účtů neodešlou, dokud se skutečně oněch 16 960 500 korun Fargovi nepřislíbí. Respektive jinak: peníze se odesílají hromadně až toho 17. dubna, kdy „aukce“ Wasteland 2 končí – musí se však naplnit nutný objem peněz.
  • Stornuje se to a penize se automaticky vrati zpet lidem, kteri je odeslali. Kvuli teto moznosti take Kickstarter neumoznuje platby pred PayPal, protoze pres nej to tak nefunguje.
  • Jen taková technická...co se stane s penězi pokud se 900tis nevybere? :-D to si je rozdělí? :D
  • Kde se dá přispět na nového Commander Keena?
  • Uu, az mi zabehal mraz po zadech co z toho muze byt. Kazdopadne, kdyz udelaj 100% kopii fallout 1/2 jen s novym pribehem tak budu nadsen. Moznost, ze by se nevybralo dost ani neberu v potaz.
  • Začínající sice vyberou mnohem méně než známá jména, ale alespoň něco do začátku. A kdo vytvoří něco kvalitního, co bude mít dost příznivců, pak od nich získá na další projekty víc. Tradiční model velkých producentů to nezničí, ale může se vedle toho krásně rozvíjet i scéna nezávislých projektů, což je výborné.
  • misho8723
    Myslel milión a pól, pretože na stránke je napísané toto: "At $1.5 million, the world gets even bigger. You’ll have more adventures to play, more challenges to deal with, and a greater level of complexity to the entire storyline. We’ll add more environments, story elements, and characters to make the rich world come alive even more. We will even be able to bring Wasteland 2 to OS X for Mac lovers. And after $1.5 million the sky is the limit."
  • Tak kdyby vybrali půl mega, tak je jim to prd platný a nedostanou nic. Naštěstí už teď maj 690 000, takže se nebojím ,že nedosádli těch 900 000 a skončilo to neúspěchem.
  • Vidím to dost podobně. K Wasteland 2 projektu jsem taky něco přihodil, ale mám trochu rozporuplné pocity ohledně toho, že je to sequel a že hrozně tlačí na to, jak to bude ryzí oldchool wastelandskofalloutí hra. Dokonce se to má zase odehrávat v pouštích jihozápadu USA (četl jsem to tuším v rozhovoru pro RPS). Ty hry byly skvělé, ale nevím, jestli opravdu chci hrát další takovou v novém kabátku. Byl bych mnohem radši, kdyby to bylo něco, co ze starých časů vychází, uvědomuje si těch 25 let mezi tím, zamyslí se samo nad sebou a ukáže, jak by se v "lepším světě" staré 2D RPG vyvinuly (a tím nemyslím evoluci typu Fallout 3). Třeba to něco takového nakonec bude, zatím to na mě ale takto nepůsobí - ok, je jasné, že tam nějaké prvky typu moderní GUI, příjemnější ovládání a já nevím co ještě budou, ale to je samozřejmost a podstatu hry to nemění.
  • zaplatene, tesim sa a dufam ze to dopadne dobre.
    Co sa ale tyka kickstartru a aktualneho nadsenia okolo toho, beriem to skor ako aktualny boom nez nejaku trvalu zmenu v style vytvarania a predavania hier. Taketo obnosy sa nepodari vybrat kazdemu zacinajucemu projektu (aj ked zaujimavemu). Tazko moze clovek z druhej strany planety odhadnut ci ten dany projekt ma sancu a ci z toho nieco realne bude.
    Taketo moznosi na vyber financii je podla mna skor vhodny pre zname mena z bradnze ktore maju sancu pritiahnut ludi a su aspon akou takou zarukou kvality.
  • Cahir
    Sestava vypadá dobře. Těším se velice.
  • by gamers for gamers by gamers for gamers ...
    slzicka v oku
    ORGAZMUSSS
    chcem to hrat uz DNES!!!
  • Obávám se, že nadšení pomalu opadne, protože podobných projektů se časem vyrojí víc a pozornost hráčů se rozptýlí. Navíc si troufnu říct, že hráči budu reagovat především na sequely a nové značky je nezaujmou. Herní průmysl by se tak zacyklil ještě víc než je teď. Ale jako "jednorázová" myšlenka to není špatné. Za pokusnou investici to stojí.
  • Takhle se na to musí. O peníze si může říct někdo, kdo opravdu něco umí a za ty prachy to dodá a né, že to utratí za hračku a sladkosti. To se to pak s radostí dává DoubleFine, Fukovi nebo Fargovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit