Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se navrátí hratelnost, nepodbízivost a výzva do her, tak proč ne. Já osobně budu ráda, když se sem tam objeví kvalitní izometrické RPG s dobrým příběhem. Nicméně si radši s vytvářením názoru na Kickstarter a jeho vliv na herní odvětví počkám, obávám se totiž, aby to nebyl spíše epizoidní výstřelek. Čert ví...
  • přesně! to je tristní
  • Shut up and take my money ,100 babek poslano :)
  • Dal jsem 110 na Double Fine Adventure. Wasteland asi budu muset oželet, neb jsem dočasně zruinován. *1*
  • smejki
    nečetl, kde to je? Nikde to nevidím.
    EDIT - už to vidím. takhle to schovat, to je gayné.
  • Pokud hry,na ktere si hraci sami prispivaji budou mit skutecny uspech,muze to mit zasadni dopad na velka studia a vubec na tvorbu her.
  • Paul_cz
    Dal jsem těch 65, tu krabici chci, 15 je shipping. Snad vyberou aspoň milion a půl, ale čím víc tím líp..jen ať je to hezky rozsáhlý.
  • 4 lidi už jim těch 10.000 dali *1*
  • PCfanos
    Platil jsem přes účet na Amazonu, kde mám zaregistrovanou plat. kartu, trvalo to pár sekund nic složitýho, číslo karty jsem nikde nevyplňoval. Jak jsem uviděl postapo svět, taktické boje, ovládání skupiny.. tak nebylo o čem přemýšlet plus to video s "investory" taky pobavilo. Myslím, že cílovou částku bez problému přesáhne, tipuji tak 3 mega.
  • Nezapomen, ze musis priplatit 15 dolaru na dopravu mimo US, ale to uz jsi asi cetl.
  • PayPal to imho dovoli, protoze uz jsem na nem vyhrazenou castku mel.
    Kartou pres internet platit v zadnem pripade nehodlam.
  • Presneji:
    What if I want to change my pledge?
    You can change or cancel your pledge anytime before Tuesday Apr 17, 8:05am EDT.
  • Meh: http://www.kickstarter.com/help/search?term=paypal
  • Ostatne viz http://www.kickstarter.com/help/search?utf8=%E2%9C%93&term=paypal
  • smejki
    aha, tak to je krásné.
  • Muzes dat 150 a v pripade, ze se rozhodnes jinak dotaci zvysit..
  • OMG! Samozrejme to nepodporuje PayPal. Samotnej princip sluzby to nedovoluje. PayPal vam nedovoli zablokovat urcitou castku se splatnosti k nejakemu dni. Ale kdo dneska nema mezinarodni platebni kartu, ze jo..
  • to 250 už stojí za to
  • Tak jsem chtel prispet a koukam, ze to nepodporuje paypal? Tak to je smula.
  • Kr.Pa
    Držím jim palce.
    Velkým průkopníkem crowdfundingu je Mojang.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit