Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Dal jsem těch 65, tu krabici chci, 15 je shipping. Snad vyberou aspoň milion a půl, ale čím víc tím líp..jen ať je to hezky rozsáhlý.
    • Tak kdyby vybrali půl mega, tak je jim to prd platný a nedostanou nic. Naštěstí už teď maj 690 000, takže se nebojím ,že nedosádli těch 900 000 a skončilo to neúspěchem.
      • misho8723
        Myslel milión a pól, pretože na stránke je napísané toto: "At $1.5 million, the world gets even bigger. You’ll have more adventures to play, more challenges to deal with, and a greater level of complexity to the entire storyline. We’ll add more environments, story elements, and characters to make the rich world come alive even more. We will even be able to bring Wasteland 2 to OS X for Mac lovers. And after $1.5 million the sky is the limit."
        • Oh, příště se naučím číst ;)
  • by gamers for gamers by gamers for gamers ...
    slzicka v oku
    ORGAZMUSSS
    chcem to hrat uz DNES!!!
  • Cahir
    Sestava vypadá dobře. Těším se velice.
  • zaplatene, tesim sa a dufam ze to dopadne dobre.
    Co sa ale tyka kickstartru a aktualneho nadsenia okolo toho, beriem to skor ako aktualny boom nez nejaku trvalu zmenu v style vytvarania a predavania hier. Taketo obnosy sa nepodari vybrat kazdemu zacinajucemu projektu (aj ked zaujimavemu). Tazko moze clovek z druhej strany planety odhadnut ci ten dany projekt ma sancu a ci z toho nieco realne bude.
    Taketo moznosi na vyber financii je podla mna skor vhodny pre zname mena z bradnze ktore maju sancu pritiahnut ludi a su aspon akou takou zarukou kvality.
    • Začínající sice vyberou mnohem méně než známá jména, ale alespoň něco do začátku. A kdo vytvoří něco kvalitního, co bude mít dost příznivců, pak od nich získá na další projekty víc. Tradiční model velkých producentů to nezničí, ale může se vedle toho krásně rozvíjet i scéna nezávislých projektů, což je výborné.
  • Tak jsem chtel prispet a koukam, ze to nepodporuje paypal? Tak to je smula.
    • PCfanos
      Platil jsem přes účet na Amazonu, kde mám zaregistrovanou plat. kartu, trvalo to pár sekund nic složitýho, číslo karty jsem nikde nevyplňoval. Jak jsem uviděl postapo svět, taktické boje, ovládání skupiny.. tak nebylo o čem přemýšlet plus to video s "investory" taky pobavilo. Myslím, že cílovou částku bez problému přesáhne, tipuji tak 3 mega.
    • OMG! Samozrejme to nepodporuje PayPal. Samotnej princip sluzby to nedovoluje. PayPal vam nedovoli zablokovat urcitou castku se splatnosti k nejakemu dni. Ale kdo dneska nema mezinarodni platebni kartu, ze jo..
      • PayPal to imho dovoli, protoze uz jsem na nem vyhrazenou castku mel.
        Kartou pres internet platit v zadnem pripade nehodlam.
        • přesně! to je tristní
      • Ostatne viz http://www.kickstarter.com/help/search?utf8=%E2%9C%93&term=paypal
        • Meh: http://www.kickstarter.com/help/search?term=paypal
  • tak včera večer měli vybráno 600 000 a dnes ráno už 900 000 :D takže mám pocit, že ten milion a půl fakt nebude problém ;)
  • 4 lidi už jim těch 10.000 dali *1*
  • 13_11
    Kdyby se nám podařilo přislíbit 3 melouny, tak máme hru s produkční hodnotou na úrovni Falloutů. Kdyby se nám podařilo přesáhnout 5 milionů – mohla by být hra (v měřítku AAA her) na úrovni roku 2006, což by bylo ještě víc koží! Miluju tuhle dobu!
  • Jen taková technická...co se stane s penězi pokud se 900tis nevybere? :-D to si je rozdělí? :D
    • Stornuje se to a penize se automaticky vrati zpet lidem, kteri je odeslali. Kvuli teto moznosti take Kickstarter neumoznuje platby pred PayPal, protoze pres nej to tak nefunguje.
      • 13_11
        Je to jinak: peníze se z našich účtů neodešlou, dokud se skutečně oněch 16 960 500 korun Fargovi nepřislíbí. Respektive jinak: peníze se odesílají hromadně až toho 17. dubna, kdy „aukce“ Wasteland 2 končí – musí se však naplnit nutný objem peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit