Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slova na tuto spravu nemam.. Velka skoda :(..

    http://www.youtube.com/watch?v=_LQ0Cl3wBa0 .
  • R.I.P. Budes nam chybet. *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s
  • No. Ono to je otazka. Je to prekvapeni? Asi ano. Jenze cast odesla i s enginem na Metro (ktere mi zas az tak nesedlo). Cast zustala. I kdyz prvni Stalker byl super, preci se jen opozdil o nekolik let a oni proste nestihali uz pri vyvoji prvni hry (ne nepodobnost s ceskymi studii - nejen 2k. Arma se odkladala nakonec take tusim nejen jeden rok). Datadisk Clear sky byl docela dobry, jen plny bugu. Clear sky byl take super, jen to proste uz nebylo uplne ono. Nakonec za ty roky to vycpelo. Super se vratit zpet do toho sveta, ne ze ne. Nicmene ze zaviraji - je to z casti i pochopitelne. Ale necekal jsem to. Jenze co s lidmi, kteri si namysli vzdusny zamky? Vedeni samo sebe nevyhodi, tak vyvojari emigruji a vedeni si jde po svym. Asi jedine vychodisko.
    • Pardon. Druhy byl Call of Pripyat. Nadchl hodne. Nakonec jsem na to vyhodil pro modarskou scenu skiny. Pekne videt, ze tim lide ziji a i ja sveho casu. Ale zase to nekdo udela. Jakmile tu nebude druhy dil, nekdo vezme nevyuzity potencial. *3*
      • Druhý díl byl Clear Sky, třetí Call of Pripyat... geez!
        • rancor1223
          A pravdu nemáte ani jeden *1*. První díl byl Shadow of Chernobyl. Pak přišel samozpustitelný datadisk Clear Sky (tak rozsáhlý, že se tvářil jako další díl) a pak druhý samospustitelný datadisk Call of Pripyat (také dost rozsáhlý na to aby se tvářil jako další díl a ne jen datadisk). Pravda, na krabičkách to tuším není napsané, ale už jen proto že se chystá/chystal Stalker 2, tak z principu věci nemůže bých Clear Sky druhým dílem...
          • Přečti si to ještě jednou a zkus chvilku přemýšlet. :P *16*
        • Přečti si to ještě jednou a zkus chvilku přemýšlet. :P *16*
  • Mně to zavání tak, že chtěl zase nějaký nenažraný blbeček (protože ti jsou rozlezlí po celém světě a nikdy nebudou mít dost dokud se nezadusí) víc než kolik mohl dostat a když zjistil, že to nejde tak se někde postaral o problémy.
  • Ak je to pravda tak co sa tyka Stalkera 2 je to smutne a asi aj celej serie alebo skor prostredia. Ak to chyti nejake zapadne studio tak pochybujem ze sa im prave podari udrzat tu atmosferu a celkovy styl prostredia. Proste ci chceme alebo nie lokalne (alebo vychodne) hry maju inu atmosferu ale aj dizajn ako zapadne a pre nas z byvaleho vychodneho bloku bolo vela prostredi zo Stalkera nie len povedomych ale aj realnych. Co sa tyka GsC tak budem hnusny ale tak im treba a asi si to aj zasluzili. V kuse len same sluby, patche ktore podstatne veci ani neopravovali a podla mna aj Clear Sky aj Pripyad bolo len vyuzitie uz existujucich assetov a nic "nove" pre ne nevytvarali. Nehovoriac ze uz pri tvorbe povodneho Stalkera tam boli problemy v studiu co vyvrcholilo odchodom a zalozenim 4A Games (metro 2033).
  • Moje první rekace byla: neeeeeeee to si snad dělají srandu *13*
    Ale i tak doufám že stalker 2 nedopadne jako Duke Nukem Forever. A případně by mohla být šance že by některý velký studio (hlavně někdo kdo umí) chtělo pod svoje křídla další hru kterou by měl znát každej PC hráč (kdyby se rozpad GSC potvrdil). Opravdu upřímě by mě zajímalo jak by stalker vypadal pod dozorem biowaru ale např. Bethesdu bych k tomu nepouštěl sice by bylo tolik různech vedlešáků, míst na prozkoumání a blbostí co bysme mohli dělat tolik, že i 1000 hodin by bylo málo na prozkoumání každýho rohu -což by bylo dobře ale na ty bugy by snad ani Skyrim neměl a člověk by to svoje PC nemoh ani zapnout protože by mu to zapínání lítalo pozpátku *1* .
  • idem si podrezat žily *13*
  • GlaDOS
    To není zrovna to, co jsem chtěl slyšet. Překousnul bych to, kdyby měl nový díl Half Life vyjít až za několik let, nevadilo by mě, kdyby už nikdy nevyšel žádný díl CoD (to bych byl spíš rád) ale tohle je vážně špatné. Jelikož byly předchozí díly (hlavně první a poslední) úžasné, druhý díl mohl být ještě lepší. Hlavně v této době mainstreamových sraček. A já se ptám PROČ?
    • Mno. Protoze uz jednicka mela vyjit nekdy kolem 2003. Nakonec vysla v 2007. Neni duvod tak mrhat financemi. nikdo ti na to neda. Uz pri prvnim dile se malem rozpustili. Jenze hodne lidi na to zapomelo.
      • DeathOnVacation
        Tohle je sice bohužel nepříjemná, ale naprostá pravda.
        • To ano, ale přeci jenom, se mi zdálo, že už se rozjeli, zavedli slušnou značku a nebudou mít problémy. Ale je fakt, že v prvnim STALKEROVI se muselo utopit moře peněz.
  • Black_Hand
    ..... *8* *9* *13* . to je pro me jako kdyby po druhy zavrela troika :(.
    • A co teprve Looking Glass.:(
    • Jo, Troiky byla taky škoda, ale dobrejch studií padlo více, divné že ta blbá nějakou nepochopitelnou záhadou zůstávají.:/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit