Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda, Stalker je moje srdcovka, co na tom, že byl Clear Sky preplácaný, jak SoCh, tak CoP jsou naprosto super.

    A jiné studio z toho udělá koridor, takže radši nic.
  • Vsechny hry co vydaly byly betaverze. Bohuzel jsem to kupoval a doufal, ze to priste bude lepsi. Nebylo, neustale se jen cekalo na patche, hry padaly jak svetky, nektere mise se nedaly dohrat. Proste opruz. Sice po 5 patchich to uz bylo dobry, ale kdo by cekal 1/2roku po vydani gamesky? Nakonec pro nas dobry.
    • ja vsechny hry hral sice tak mesic po vydani ale problemu jsem mel minimum .. ono v CR je kolem toho docela silna komunita, ktera tu hru posouva nekam jinam a posledni dil jsem snad cely ve vanilla podobe ani nedohral ...
      • Ako, už som videl napisane tamta misia sa nedala spliť-opravene, osobne som nemal problem, ale ked niekto napiše taky vykrik do tmy "hra je strašne zabugovana" tak ide o sprosty FLAME a môže isť handry fajčiť. *1*
      • Hej pozdravujem Datastora *14*
        Mne ako CoP nesadol nejako, čo ja viem, nechajme tak, takže som ho dohral iba raz, ale zvyšne diely asi po 10x a priležitostne sa ku nim vraciam, odzadu odpredu, vždycky skušam niečo nove... HRA FUNGUJE !! *3*
    • Tyhle reci o prolezlosti bugama popravde docela nechapu.
      Hral jsem vsechny 3 hry par dni po vydani a nikdy mi hra nespadla a nepotkal jsem zadnej GAME BREAKING bug.Obcas se nejaky bug nasel,ale vetsinou slo o drobnosti.
      Bud jsem mel vzdy takove stesti,nebo je to opravdu jen fama.
    • Osobne si myslim, že spravy o chybach, su riadne nafuknute FAMY !!! a to neplati len o STALKEROVI ale všeobecne. Daky chujko dačo povie a napiše, pozdravujem pana Vavru...,niekto sa toho chyti, začne sa to širiť a zle spravy sa nam širia lepšie ako dobre, a zrazu každy tvrdi, že ta a ta hra je "šílene zabugovana". Ja osobne na žiadne važne bugy nenaražam, ja neviem kde vy na to chodite ??!!
  • MidnighT91
    *13*
  • Spravedlivý trest. Chceš dělat hry na konzole? Tumáš šutrem do hlavy!!!
    • Mamlas *7*
  • Hmm žádná škoda jen totální zprznění knižní předlohy Piknik u cesty....
    • nevim .. tohle bych nesrovnaval .. stalker se jenom inspiroval prostredim a i to zasadil do konkretni lokace a nekterymi prvky .. jinak se knihu napodobovat ani interpretovat nesnazil .. jak kniha tak film a hra jsou naprosto jine, dobre zazitky ..
      • No takhle. Hra mne docela bavila. Potom jsem si pustil film a přečetl knihu a už mi to nepřipadalo super *4*
        • no protoze to srovnavas :) .. coz nejde, mensi srovnani by jsi si mohl dovolit u metra2033 .. ale ani tam se to neda brat tak, ze kniha byla lepsi a sla vic do hloubky a proto snizim hodnoceni hre :) .. kazdopadne, pokud to mas postavene takhle tak bud rad, ze jsi nejdriv hral a pak cetl a koukal a uzil jsi si tak vsechny 3 media :)
          • "no protoze to srovnavas :)" - Přesně tak, ale ona už nebude druhá šance, při které by se mohli vydat trošku jiným směrem. Pro mne se prostě měli více držet předlohy a zkusit tam zasadit trošku větší surivival... Mne v podstatě vadí jak oni prezentovali zónu.
            Metro 2033 bylo docela zábavný (knihu jsem nečetl), ale tak to už asi byl zajímavější ten Stalker.
            "kazdopadne, pokud to mas postavene takhle tak bud rad, ze jsi nejdriv hral a pak cetl a koukal a uzil jsi si tak vsechny 3 media :)" - Jo a dostal jsem se vzestupně od toho méně vyspělého k tomu vyspělejšímu :-)
        • Jak uz bylo receno,hra se knihou pouze inspirovala,ale jinak si jde vlastni cestou.Takze kritika ze se jedna o zprzneni knihy mi prijde zbytecna.
    • Ty si magor! Zprznění? Víš o čem mluvíš? To je hra, kterou nejsou schopni udělat ani v tom posraným Activision. Tam by udělali úzký koridor a udělali by z toho blbou střílečku!! To co z toho udělali je nádherný. A Piknik u cesty jsem četl a nějak moc jsem to s tím nespojoval...;-)
      • Co je mi do Activisionu... *4*
        Stalker se moc od Activisionu neliší... Už v podstatě si stačí vzít ten poměr - Stalkerů v zóně ku nestvůrám... Trošku si tam člověk připadá jak na Václaváku. Akorát stánky s klobásami tam chybějí.
        Ne takhle ne... Méně stalkerů, více survival, lepší příběh.
        • Jo myslím. Páč ti blbečci neumí udělat nic pořádného, i to posraný MW3 jsem dohrál během hodiny a půl... mám na mysli Kampaň.

          Jo jasně, stalkerů tam je moc a to hlavně v Clear Sky. CoP to už bylo jiné... Ale ke knížce to nemůžeš přirovnávat. Co Metro? S knížkou má tak společnou 1/4 děje. Ani ten konec není správný. A když už jsme u her podle něčeho. Co Avatar? To byla taková stupidita, že sem to dohrál a hned posílal dál, páč mít něco takového na poličce, je potupa...
        • Srovnavat stalkera s vyplody activisionu?To myslis vazne?
          • Jo to je asi blbost... Byť já jsem spíš měl na mysli ten počet nepřátel.
            • hmm - To by bylo určitě fajn...
            • Pravdou je,ze vetsi zamereni na survival by stalkerovi slusel.A neni to zase tak davno,kdy v jednom interview trvdili,ze se ve dvojce chcou vice zamerit na survival a rpg prvky.
              Toho uz se mozna nedockame.
  • Ty vole! Jindra! Hodně sem o tobě slyšel, to seš ty ten s těma mínuskama? *1*
    • To je jindro jindrisku, ne jindra.veliky (ten s těmi mínusy) *2*
  • Cokoliv,jen ne ,aby se znacky zmocnilo jine studio.To by z toho vylezla mainstreamova sracka,jako vetsina velkych fps posledni dobou.
    Ja jen doufam,ze se to nepotvrdi,protoze na truhu neni zadna hra podobneho razeni.Stalker si razil svou vlastni cestu,misto cesty kopirovani a mainstreamu,jako to dela vetsina her.
    Byla by ho skoda.
    • Paul_cz
      Kdyby ty vývojáře najal CDProjekt a koupil i tu značku, přehodil je do Polska a v klidu je nechal dělat Stalker 2, vůůůůbec by mi to nevadilo.
      • To by byla skvela alternativa.Pripadne, kdyby si je pod sva kridla vzalo valve,tak by jsem se taky nezlobil.
  • Ne...prostě ne.
  • Tak drbnuty ukrajici -jasne !
    Su tu dve možnosi:
    1.Budto zase všetko prepili...
    2.Alebo ich chcu vlastniť ukrajinsky mafoši, čo by sa ani mne nepačilo.
    Ja si myslim, že spravne su obidve možnosti.
  • z twitter profilu co je v článku:
    "To everyone reading this because of #GSC & #stalker2 news - I have no connection to GSC and I'm not Sergei Grigorovich (CEO of GSC). Cheers!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit