Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    Takhle si predstavuju akcni sci-fi fps . *5*
    • Jojo rychle si ji spěchej koupit, díky lidem jako ty, tady budou takové srajdy neustále ...
      • residentevilfans
        Nikam nespecham mam predobjednano! *5*
        • Tak si ji ve zdraví užij.

          PS: stejně nechápu jak někdo může předobjednat něco, o čem neví jaké to vlastně bude.
          • ehm, vím, hrál jsem MP betu... a Crysis 1+2
          • Ty asi nechodis napr. jist do restauraci ze? Nebo ti tam taky daji nejprve sezrat pulku rizku abys vedel jake to jidlo ktere si objednas vlastne bude?! Kdyz si pritahnes domu babu na sex tak take dopredu nevis jake to s ni bude, obcas holt clovek udela dobry odhad a jindy to pro.ere.*6*
            • Proto si vždy před souloží pozvu dobrého kamaráda, aby mi předvedl, co se z té slečny dá vyždímat. To se opakuje třikrát v intervalech 24 hodin a na základě dotazníkové metody si potom dělám úsudek, jestli se s ní tedy spustit či nikoli *15*.
          • ZvacA
            Na druhou stranu, i kdyby si předobjednal vlečku s hnojem, tak nám na to může maximálně kálet pes, že jo...
            • Kde se dá taková vrchovatá vlečka předobjednat? *14*
          • residentevilfans
            Mam doma oba dily .Ted uz to vis. *5*
  • Crysis 3 / Call of Duty - najdi 10 rozdielov
    • So sayeth the wise Alaundo...
  • Sniperka-bum bác-skript-machine gun-ratatata-skript-bedna s raketometem---objeví se vééélky alien-prásk ho...nechci nic říkat,ale nudnější a předvídatelnější gameplay,jsem už dlouho neviděl.
    • Jestli si ocekaval ze hranim arkadove scifi strilecky ziskas povedomi o vyrobe krajek tak uznavam ze muzes byt zklamany.
    • residentevilfans
      Tak u jake fps si to nevidel ? (Skripty jsou ve vsech hrach!)
      • Ale né tak viditelné jak tady. Připomíná mi to kombinaci COD+ Halo(osobně Halo považuji za největší odpad 3D her)
  • v Crysis 1 naprosto geniální mimozemštani...a tady? Jak z japonskýho komiksu...
  • B.o.b
    Já jenom chci, aby ta 5ti hodinová kampaň byla jenom vtip.
    • Nestraš proboha.... 5h je sakra málo... *13*
  • Poslední díl Sedmi Divů s číslovkou šest? Uniklo mi něco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit